SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

SD Eibar - Real Betis 3:1

Páteční předehrávku třináctého kola La Ligy ovládl Eibar, který si s přehledem poradil s Realem Betis v poměru 3:1 a poskočil na zisk jednadvaceti bodů, který momentálně sdílí s šestým Atlétikem Madrid. Betis, který odehrál skoro celý zápas v oslabení, zůstává se čtrnácti body na třinácté příčce.

Páteční předehrávku obstarají Eibar s Betisem

Eibar v minulém kole uspěl nad Celtou Vigo a připsal si další výhru. Dařilo se však také Realu Betis. V pátek večer se v rámci předehrávky 13. kola španělské LaLigy oba týmy utkají ve snaze navázat na dobré výkony.

SD Eibar - Celta Vigo 1:0

Fran Rico po devíti minutách hry rozhodl jedinou trefou o konečném výsledku a pomohl Eibaru vyšplhat se v tabulce právě před svého soupeře na sedmou příčku. Celta Vigo, která prohrála teprve podruhé z posledních devíti případů, neunesla svůj neúspěch především v samotném závěru, kde přišla o frustrovaného Huga Malloa a Sergia Álvareze.

Preview: SD Eibar - Celta Vigo

Celtě se na Estadio Municipal de Ipurua příliš nedaří, čehož bude chtít domácí Eibar využít. Celý souboj má o to větší náboj, že oba sobotní soky od sebe dělí jen pouhé dva body.

UD Las Palmas - SD Eibar 1:0

Las Palmas si doma na Kanárských ostrovech připsal doslova za pět minut dvanáct nejtěsnější výhru nad Eibarem 1:0. Až do nastavení to vypadalo, že se diváci branky nedočkají, až nakonec rozhodl penaltový zákrok.

Preview: UD Las Palmas - SD Eibar

Eibar naposledy mile překvapil své fandy a nadělil jim radost z výhry proti Villarrealu. Teď jej čeká sen mnohých turistů - výlet na Kanárské ostrovy. Tam Eibar v sobotu večer narazí na domácí Las Palmas, které si také nevede vůbec špatně.

SD Eibar - Villarreal CF 2:1

Fotbalisté Eibaru zlomili neporazitelnost Villarrealu a zvítězili 2:1. Znovu tak potvrdili, že se mohou rovnat s jakýmkoliv celkem. Domácí ale ještě deset minut před koncem prohrávali, než se trefili Iván Ramis a Pedro León.

Preview: SD Eibar - Villarreal CF

Villarreal ve španělské La Lize stále nenašel přemožitele a o prodloužení této série bude usilovat na hřišti nevyzpytatelného Eibaru. Ten dokáže obrat o body jakýkoliv tým, ale stejně tak dokáže padnout s papírovým outsiderem.

Espanyol Barcelona - SD Eibar 3:3

Hned první sobotní utkání španělské La Ligy nabídlo ohromnou podívanou, inspirovanou legendárním finále Ligy mistrů z roku 2005, ve kterém Liverpool po nepříznivém poločase s AC Milán nic nezabalil a nakonec poslal zápas do prodloužení. Totéž se podařilo i Espanyolu, který nakonec s Eibarem vyrovnal na konečných 3:3.

Preview: Espanyol Barcelona - SD Eibar

Espanyol se pohybuje těsně nad vodami znamenající sestup do druhé nejvyšší soutěže. Hrdý celek potřebuje zabrat a další šance se mu naskytne již v sobotu. Katalánský celek uvítá na svém stadionu Eibar, který se nachází mnohem výš nad ním.

Osasuna zvrátila zápas v Eibaru a slaví první vítězství sezony

Osasuna se sice na úvod ligového ročníku trápí a do zápasu s Eibarem vstupovala jako vůbec druhý nejhorší tým ligy, který spolu s Granadou stále čeká na první vítězství, ovšem právě to se jí na severu Španělska podařilo ukořistit. Malé baskické derby totiž hosté z Pamplony ovládli navzdory brzkému gólu Gonzala Escalanteho a nakonec berou tři body za atraktivní prvenství v poměru 3:2.

Preview: SD Eibar - CA Osasuna

V dohrávce 8.kola španělské La Ligy se fotbalisté Osasuny představí v Baskicku a pokusí si připsat vůbec první výhru v sezoně. Eibar se však nachází v dobré formě, doma ještě neprohrál a naposledy si přivezl bod ze slavného stadionu Santiaga Bernabéu.

Real proti Eibaru znovu pouze remizoval a je už s Atlétikem bodově nastejno

Real Madrid jako by v posledních týdnech neznal nic jiného než remízu. Právě dělbou bodů totiž skončila poslední dvě ligová kola Realu, stejně jako nedávné střetnutí v Lize mistrů proti Borussii Dortmund, a nyní Bílý balet překvapivě remizoval i na domácí půdě s Eibarem. Svěřenci Zinedina Zidana tak prohospodařili nadějný náskok z úvodu sezony a mají se během reprezentační pauzy rozhodně nad čím zamýšlet...

Preview: Real Madrid - SD Eibar

Hráči Realu Madrid se na Santiago Bernabéu představí proti Eibaru. Hosté zatím inkasovali jen šestkrát a v sezoně si vedou velmi dobře. Proti horkému favoritovi se však hostům vůbec nedaří, prohráli s ním všechny dosavadní zápasy.

SD Eibar - Real Sociedad 2:0

Třetí vítězství v sezoně zaznamenává Eibar. Domácí dnes porazili San Sebastian 2:0 a hodně jim při tom pomohlo brzké vyloučení Elustonda. Real Sociedad ještě přežil poločas bez újmy, ale po změně stran dvakrát inkasoval a bylo hotovo.