SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

Domácí Asier Riesgo proti své minulosti

Real Sociedad vzpomíná na vložené kolo velmi dobře, protože v něm naprosto přejel Las Palmas a s chutí si zastřílel. Eibar naopak prohrál a musí ještě hodně pracovat, aby dokázal zamezit podobným momentům. Zažije radost na domácí půdě?

Málaga CF - SD Eibar 2:1

Fotbalisté Málagy dosáhli prvního vítězství v sezoně, když před vlastním publikem dokázali otočit vývoj a nakonec Eibar porazit 2:1. Rozhodující branku trefil třináct minut před koncem technickou střelou Youssef En Neysri.

Preview: Málaga CF - SD Eibar

Eibaru sice nevyšla premiéra v novém ročníku, ale na tu už dávno zapomněl. Poslední tři duely se mu daří sbírat body a také jeho souhra vypadá lépe a lépe. Teď ho však čeká nepříjemný výlet do Málagy, kam rád rozhodně necestuje.

SD Eibar - Sevilla FC 1:1

Jako by Eibar jednoduše lépe hrál v oslabení. V minulém kole na půdě Granady dokázal zvítězit, ačkoli hrál o deseti mužích v poli, a tentokráte vydoloval bod z utkání proti Seville, byť v závěru dokonce dohrával v devíti. Andaluský celek poslal do vedení Luciano Vietto, srovnat však dokázal Pedro León, a to přitom domácí v první půli přišli o prvního vyloučeného hráče.

Eibar vyzve unavenou Sevillu

Sevilla v týdnu podnikla náročnou a dlouhou cestu do Turína, aby se zde utkala s domácím Juventusem. Teď musí zkonsolidovat své síly, protože ji už v sobotu odpoledne čeká další nepříjemný protivník. Eibar je ve formě, ale zrovna proti Seville se mu moc nedaří.

Granada CF - SD Eibar 1:2

Eibar dokázal navázat na minulé vítězství nad Valencií a poradil si i na půdě Granady. Tři body přitom mají pro hosty cenu zlata, vždyť prakticky dvě třetiny zápasu museli hrát o jednoho muže v poli méně. Když už domácí zareagovali na první trefu Pedra Leóna z první půle Artemem Kravecem, ve čtvrté minutě nastavení skóroval Sergio Enrich.

Preview: Granada CF - SD Eibar

Nedělní večer bude ve Španělsku patřit souboji Granady s Eibarem. Domácí stále pod novým koučem Pacem Jémezem čekají na své první ligové vítězství a jen díky bodu za remízu z prvního kola proti Villarrealu se nacházejí těsně mimo sestupové pozice.

SD Eibar - Valencia CF 1:0

Valencia si po minulém nepovedeném zápase s Las Palmas nespravila chuť ani v Eibaru. O jedinou branku domácích se postaral v 62. minutě Pedro León, který tak pomohl svému týmu vybojovat premiérové body v sezóně. Hosté naopak na první úspěch stále čekají a i nadále zůstávají v nejdolnějších patrech tabulky.

Preview: SD Eibar - Valencia CF

Valencia navázala v novém ročníku na stejně smutnou formu, v jaké se loučila s minulou sezonou. První duel se jí vůbec nepovedl a navíc musí stále odrážet řeči o odchodech svých nejlepších hráčů. Pádnou odpověď může dát v sobotu večer proti Eibaru.

Deportivo La Coruña - SD Eibar 2:1

Deportivo vstoupilo do nového ročníku vítězně. Na domácím Riazoru otočilo nepříznivý vývoj a Eibar udolalo 2:1 brankami Mosquery a Lucase.V 55.minutě poslal Eibar do vedení Ramis.

Deportivo se na úvod sezony utká s oslabeným Eibarem

Páteční večer pro sebe na úvod nové sezony La Ligy nemá vyhrazený pouze jedna dvojice klubů, nýbrž rovnou dvě. Po zahajovacím střetnutí Malagy s Osasunou totiž proti sobě nastoupí od 22:00 ještě Deportivo La Coruňa s Eibarem, tedy dva týmy, které se loni úspěšně vyhnuly sestupu a nyní budou od prvního kola usilovat přinejmenším o tentýž výsledek.

Espanyol Barcelona - SD Eibar 4:2

Poslední kolo ligové sezony vyšlo v souboji dvou celků ze středu tabulky lépe domácímu Espanyolu, který si v zábavném utkání plném gólů poradil s Eibarem v poměru 4:2. O góly barcelonského klubu se postaralo duo Marco Asensio - Gérard Moreno, které si připsalo po jedné trefě v každém poločase, za hosty pouze korigovali Borja Bastón se Sergim Enrichem.

Domácí Espanyol proti prokletí jménem Eibar

Na Estadi Cornellà-El Prat se odehraje duel dvou týmů, které v podstatě hrají jen o čest. Minimálně domácí Espanyol ale bude mít jednu motivaci navíc, protože na svém hřišti ještě Eibar nikdy neporazil.

SD Eibar - Real Betis 1:1

V utkání o čest si dnes Betis rozdělil body s domácím Eibarem za remízu 1:1. První poločas vyhráli hosté díky brance Castra z 37. minuty, konečnou podobu výsledku však dal po změně stran Sergi Enrich. Eibar drží dvanáctou pozici, Sevillští jsou čtrnáctí.

Preview: SD Eibar - Real Betis

Teprve druhý historický souboj mezi Eibarem a Betisem Sevilla by mohl mít příchuť odplaty. Při prvním střetu v této sezoně totiž dominoval Eibar, který svého soka deklasoval na jeho hřišti. Teď se otevřou brány Estadio Municipal de Ipurua a hosté chtějí pomstu.