Real Sociedad (Španělsko)

Preview: Athletic Bilbao - Real Sociedad

Bilbao má za sebou hodně povedenou základní skupinu Evropské ligy a může se těšit na jarní boje ve vyřazovací fázi, ale na domácí scéně LaLigy se mu už tolik nedaří. S podobnými starostmi vstupuje do baskického derby také Real Sociedad.
VČERA | Previews | 1 komentář

Málaga slaví první venkovní výhru v této sezóně

Byl to zápas, do kterého vstupovali domácí jako favorit, ale opak se stal pravdou. V úvodu utkání, konkrétně v 5. minutě, se do první šance dostali Baskové.
10.12. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Real Sociedad - Málaga CF

Poté, co se Real Soceidad probojoval ve čtvrtek do vyřazovací fáze Evropské ligy, se nyní musí soustředit na LaLigu, kde se střetne proti poslední Málaze. Baskové předvedli povedený výkon minulý týden proti Atléticu Madrid, kdy šahali na Wanda Metropolitano po jednom bodu.
09.12. | Previews | 3 komentáře

Real Sociedad - Zenit Petrohrad 1:3

Atraktivní souboj byl k vidění ve španělském Sociedadu, kde vzájemný zápas dvou jistých postupujících nakonec lépe zvládl hostující Zenit a po výhře 3:1 se může radovat z postupu ze druhého místa.
08.12. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Real Sociedad - Zenit Petrohrad

Skupina L je také delší dobu v podstatě rozhodnutá. Minimálně o postupujících je známo - tato místa obsadily celky Realu Sociedad San Sebastian a Zenitu Petrohrad. Kdo z nich se ale stane vítězem skupiny, to určí až vzájemný střet.
06.12. | Previews | 2 komentáře

Atlético Madrid - Real Sociedad 2:1

Nebyla to pro Atlético Madrid vůbec, ale vůbec snadná práce. Nakonec totiž potvrdilo roli favorita až díky rozhodující brance Antoina Griezmanna pouhé dvě minuty před koncem. Real Sociedad nepředvedl vůbec špatný výkon, dokonce vyhrál poločas, nejtěsnější možný náskok ale neudržel a v neoblíbeném Madridu prohrál už popáté za sebou.
03.12. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Atlético Madrid - Real Sociedad

Wanda Metropolitano bude hostit souboj mezi dvěma španělskými týmy hrající evropské soutěže. Proti sobě budou stát kluby, které se prezentují zcela odlišnými styly.
01.12. | Previews | 1 komentář

Real Sociedad - UD Las Palmas 2:2

Loni Real Sociedad svého soupeře dvakrát porazil a i v tomhle duelu se očekával jeho zisk tří bodů. Las Palmas totiž v této sezóně spíše hledá tvou tvář, v LaLize utrpělo již osm porážek v řadě, než uhrálo právě cennou remízu na baskické půdě. Zatímco domácí po tomto kole zůstali na sedmé příčce, hosté se vyhoupli ze dna tabulky na předposlední příčku.
27.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Real Sociedad - UD Las Palmas

Pako Ayestarán v Las Palmas píše dějiny, ale ty, které se zapíšou černým písmem do kroniky. V lize totiž se svým týmem nedokázal získat jediný bod z posledních osmi zápasů.
25.11. | Previews | žádný komentář

Rosenborg BK - Real Sociedad 0:1

Real Sociedad splnil svůj úkol a dál prohání první Zenit Petrohrad. Pomohla mu k tomu dnešní výhra nahřišti Rosenborgu, třebaže pro diváky to moc atraktivní utkání nebylo. O výhře Španělů rozhodl jediným gólem mladík Mikel Oyarzabal až v nastavení.
23.11. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů
14.12. Start Oyarzabala v derby je ohrožen
Dnešní trénink Realu Sociedad nedokončil Mikel Oyarzabal, mladý útočník má zraněné koleno a dost možná přijde o víkendové baskické derby proti Athleticu. (marca.com)
14.12. Aperribay zůstává ve funkci
Jokin Aperribay zůstává prezidentem Realu Sociedad, když znovu uspěl ve volbách - funkci v baskickém klubu bude vykonávat do roku 2022. (marca.com)
11.12. Llorente si přivodil drobný svalový problém
Na dnešním tréninku Realu Sociedad chyběl Diego Llorente. Obránce baskického klubu laboruje s drobným svalovým problémem, nejedná se ovšem o nic vážného a bude připraven na blížící se baskické derby proti Athleticu. (marca.com)
10.12. Real Sociedad bez Zurutuzy a Rodriguese
Obránce Realu Sociedad Kevin Rodrigues má problémy se stehenním svalem a přijde o nedělní utkání proti Málaze. K dispozici nebude ani záložník David Zurutuza, jehož trápí kotník. (marca.com)
06.12. Gorosabel prodloužil s Realem Sociedad
Real Sociedad si zavázal služby Andoniho Gorosabela. Odchovanec baskického klubu podepsal nový pracovní dokument do roku 2021. (transfermarketweb.com)
04.12. Real Madrid prý sleduje Odriozolu
Álvaro Odriozola má za sebou premiéru ve španělské reprezentaci, načež by ee mohl stěhovat z Realu Sociedad. Zájem o 21letého obránce má mít Real Madrid. (transfermarketweb.com)
03.12. Willian José poprvé nevystřelil body
Willian José ve včerejším utkání s Atléticem Madrid proměnil penaltu a skóroval ve čtvrtém ligovém zápase v řadě, což se některému fotbalistovi Realu Sociedad povedlo poprvé od sezony 2013/2014. Útočník dal za baskický celek v LaLize už devatenáct gólů, v sobotu se ovšem poprvé stalo, že branka nestačila na bodový zisk, Real Sociedad totiž prohrál 1:2. (marca.com)
01.12. Januzaj netrénuje se spoluhráči
Zdravotní problémy hlásí Adnan Januzaj, křídelník Realu Sociedad netrénuje a je vážně ohrožen jeho start proti Atléticu Madrid. (marca.com)
29.11. Lleida v poháru zaskočila Real Sociedad
Parádního výsledku dnes dosáhla třetiligová Lleida, která již ve čtvrtém kole Copa del Rey vyřadila Real Sociedad a může se těšit na osmifinále. Lleida přitom po 135 minutách prohrávala vcelku 0:3, ve druhé půli odvetného zápasu však vstřelila tři branky a prvoligistu vyřadila díky gólům vstřeleným venku. Barcelona i Sevilla naproti tomu bez problémů postupují.
23.11. Dnes si zajistilo postup jedenáct týmů
Celkem jedenáct týmů si dnes zajistilo postup do vyřazovací části Evropské ligy. Ve skupině A, kde je i pražská Slavia, se to povedlo Villarrealu a play off mají jisté také Plzeň, Nice, Salcburk, AC Milán, Braga, Bergamo, Lyon, Partizan Bělehrad, San Sebastian a pohárový nováček Östersund. Už dříve postoupily Dynamo Kyjev, Lazio Řím, Zenit Petrohrad, FCSB a Arsenal. (ČTK)