Real Sociedad (Španělsko)

Preview: SD Huesca - Real Sociedad

Páteční předehrávka 5. kola španělské LaLigy začne na Estadio El Alcoraz. Domácí Huesca se pokusí výrazně zlepšit svou obranu proti Realu Sociedad San Sebastian, jemuž se start do letošního ročníku také moc nepovedl.
DNES | Previews | žádný komentář

Real Sociedad - FC Barcelona 1:2

Barcelona to neměla v San Sebastiánu vůbec jednoduché. A dokonce po poločase prohrávala, protože se už ve 12. minutě prosadil Aritz Elustondo. Nicméně Luis Suárez spolu s Ousmanem Dembélém dokázali během tří minut ve druhé půli otočit nepříznivý stav a favoritovi tohoto souboje přisoudit tři body. I nadále jsou tak hosté stoprocentní.
15.09. | Komentáře a souhrny | 18 komentářů

Preview: Real Sociedad - FC Barcelona

Lídr tabulky LaLigy z Barcelony vyjede do San Sebastiánu, kde jej čeká Real Sociedad. Domácí se musí připravit na pořádnou ofenzivní smršť, což Barcelona dokázala už v minulém kole. A to bude dost těžké, protože Baskům se zase tak moc nedaří.
14.09. | Previews | 18 komentářů

SD Eibar - Real Sociedad 2:1

Na potřetí to Eibaru vyšlo, i když výhra 2:1 nad baskickým San Sebastianem se nerodila lehce. První tři body do ligové tabulky vystřelil až v poslední minutě zápasu hrdina Charles. Pro Basky to byla první porážka v sezoně.
01.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: SD Eibar - Real Sociedad

Eibaru se hrubě nedaří a ve dvou prvních kláních nového ročníku se mu nepovedlo bodovat ani jednou. Další šanci dostane před vlastními fanoušky, neboť na stadion Municipal de Ipurua zavítá baskický Real Sociedad San Sebastian.
30.08. | Previews | žádný komentář

CD Leganés - Real Sociedad 2:2

Ani dvoubrankové vedení nestačilo fotbalistům Realu Sociedad na tříbodový zisk. Leganés se dokázal ve druhém poločase vzchopit a dvougólové manko vymazat. Postaral se o to jediný hráč - Nabil El Zhar.
25.08. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: CD Leganés - Real Sociedad

Druhý z pátečních utkání se odehraje lehce po desáté na stadionu Municipal de Butarque v Leganésu. Tamní skvadra se v domácí ligové premiéře pokusí odčinit první neúspěšný duel v ročníku. Soupeřem bude Real Sociedad, který naposledy naopak svou roli zvládl a má první tři body.
23.08. | Previews | 1 komentář

Villarreal CF - Real Sociedad 1:2

Přestože nám do Vánoc schází ještě dobrého půl roku, musel se Real Sociedad cítit v zápase s Villarrealem, jako by byl zrovna Štědrý večer. Stopeři Žluté ponorky, jmenovitě Funes Mori s Álvarem, totiž svůj tým ukázkově potopili a brzká trefa Gérarda Morena tak přišla zcela vniveč. Všechny body si ze stadionu La Cerámica odváží hosté po výsledku 2:1.
19.08. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Villarreal CF - Real Sociedad

V sobotu večer se nově otevřou také brány Estadio de la Cerámica, aby se domácí příznivci mohli po delší době usadit k prvoligovému zápasu. Žlutá ponorka chce zahájit sezonu úspěšně, jenže v cestě jí stojí nevypočitatelný Real Sociedad San Sebastian.
17.08. | Previews | 4 komentáře

Theo Hernández bude herní praxi nabírat v Realu Sociedad

Další stěhování za sebou má Theo Hernández, který zkusí štěstí už u čtvrtého účastníka španělské nejvyšší soutěže. Mladý francouzský obránce se stěhuje z Realu Madrid do Baskicka, dnes bylo potvrzeno jeho hostování v Realu Sociedad...
10.08. | Aktuality | 95 komentářů
14.09. Barcelona se nemusí obávat Sandra
Sandro Ramírez musí odložit svůj debut v dresu Realu Sociedad. Španělský útočník si před několika dny poranil koleno, problém nestihl doléčit a přijde o souboj s Barcelonou, v jejíž akademii v mládí vyrůstal. (marca.com)
11.09. Sandro možná přijde o souboj s Barcelonou
Včerejší trénink Realu Sociedad nedokončil Sandro Ramírez, útočník baskického klubu se zranil a je ohrožen jeho start v utkání s Barcelonou. Pro Sandra se jedná o pikantní duel, v Katalánsku totiž vyrůstal. (marca.com)
04.09. Willian José může chybět dva měsíce
Jeden až dva měsíce stráví na marodce Willian José, útočník Realu Sociedad si minulý týden poranil stehenní sval a problém je poměrně vážný. (marca.com)
01.09. Merquelanz jde na vyšetření s kolenem
Hodně nešťastný debut ve španělské lize za sebou má Martin Merquelanz. Útočník Realu Sociedad naskočil na závěrečné minuty zápasu v Eibaru a stihl si poranit koleno s tím, že podle prvních zpráv by se mohlo jednat o vážnější problém. Hráče nepotěšil ani výsledek, jeho tým v závěru inkasoval a prohrál 1:2. (marca.com)
01.09. Willian José na marodce Realu Sociedad
Willian José včera z penalty otevřel skóre zápasu na půdě Eibaru, na duel ale dobré vzpomínky mít nebude. Jeho Real Sociedad nakonec prohrál 1:2, útočník si navíc přivodil svalové zranění a čeká ho nucená pauza. (marca.com)
31.08. Real Sociedad získal Ramíreze
Sandro Ramírez stráví zbytek tohoto ročníku ve Španělsku. Nevyužívaného útočníka Evertonu si vypůjčil Real Sociedad. (lequipe.fr)
29.08. Real Sociedad dolaďuje hostování Ramíreze
Sandro Ramírez chystá další návrat do španělské ligy. Útočník Evertonu na jaře hostoval v Seville, nyní na jeho vypůjčení úspěšně pracuje Real Sociedad. (espnfc.com)
29.08. Portu možná vymění Gironu za Real Sociedad
Cristian Portu patří mezi opory Girony, což už nemusí platit dlouho. O záložníka stojí Real Sociedad, který je ochoten zaplatit patnáct milionů eur. (sport-express.ru)
29.08. Realu Sociedad již nepomůže Agirretxe
Imanol Agirretxe uzavřel aktivní hráčskou kariéru. Odchovanec baskického mužstva se k tomuto kroku odhodlal ve svých 31 letech, přičemž nejvíce ho k tomu vedlo zranění kotníku, po kterém už se nedokázal vrátit do dřívější formy. (lequipe.fr)
27.08. De La Bella jde zdarma do Las Palmas
Alberto De La Bella přišel o místo v základní sestavě Realu Sociedad a situaci řeší odchodem, 32letý obránce odešel zdarma do druholigového španělského Las Palmas. (football-espana.net)