Real Sociedad Španělsko - Real Sociedad - Zprávy

Bebé si znovu vychutnal závěr zápasu, Sociedad vytěžil z převahy jen dělbu bodů

Fotbalisté Vallecana nevyhráli nad Realem Sociedad od roku 2015 a nic na tom nezměnilo ani 11. kolo LaLigy, v němž se mezi těmito kluby zrodila remíza 2:2. Domácí začali více než slibně, když se ve 31. minutě prosadil stoper Abdul Mumin, následně ale dvěma góly otočil vývoj klání Mikel Oyarzabal. Ačkoliv to pak dlouho vypadalo na těsný triumf Basků, pět minut před koncem základní hrací doby naskočil do hry Bebé a stejně jako v minulém utkání skóroval v nastaveném čase, čímž tentokrát zajistil svému celku bod.

Rayo a Real Sociedad čeká přímý boj o pohárové pozice

V neděli se na Estadio Teresa Rivero potkají dva celky s výbornou formou - Rayo Vallecano a Real Sociedad. Domácí jsou už šest kol neporažení a tuto bilanci by proti Realu Sociedad chtěli prodloužit. Baskové však vyhrávají na všech frontách a tři body chtějí i z Madridu.

Real Sociedad se činil i v Lisabonu. Trojice exslávistů Orlům k rozletu nepomohla

Real Sociedad zvítězil na půdě Benfiky Lisabon ve třetím kole Ligy mistrů 1:0, a dotáhl se tak se sedmi body na Inter na čelo skupiny D. Zápas, který dlouho trpěl na střeleckou nemohoucnost, rozhodl po bezbrankové první půli v 63. minutě Brais Méndez. Jeho trefa přikovala Orly, v jejichž základní sestavě nastoupil po boku dvou bývalých slávistů i český reprezentant David Jurásek, na dno tabulky.

Benfica proti Realu Sociedad touží po první výhře ve skupině

Lisabonská Benfica po dvou prohrách v úvodních zápasech základní skupiny Ligy mistrů potřebuje naplno bodovat. Šanci nyní má na domácím stadiónu proti Realu Sociedad, který má za sebou výrazně lepší vstup do soutěže, kterou hraje po dlouhých deseti letech.

Sociedad si po dalším madridském selhání připsal výhru. Mallorca v Baskicku znovu neskórovala

Real Sociedad vyhrál v 10. kole LaLigy v domácím utkání nad Mallorkou 1:0. Po většinu času vyrovnaný zápas ve druhé půli rozhodly hlavní postavy světlemodrého útoku, když po přihrávce střídajícího Takefusa Kuby vsítil vítězný gól Brais Méndez. Piráti potvrdili, že na tým ze San Sebastiánu příliš neumí, když mu za posledních devět duelů dokázali vstřelit jedinou branku. V kolonce proher tak zůstali v tabulce u jména Basků jen madridští giganti Real a Atlético.

Real Sociedad si chce po Atléticu spravit chuť s Mallorcou

Real Sociedad byl asi moc rád za to, kdy se odehrála reprezentační pauza, protože předtím prohrál a potřeboval jistě načerpat nové síly. V sobotu odpoledne se bude chtít doma před vlastními fanoušky vrátit na vítěznou vlnu, když přivítá Mallorcu.

Rozjetý Sociedad v madridské pevnosti narazil. Cesta Atlétika k další výhře vedla přes penaltu

Atlético zvítězilo v devátém kole LaLigy na vlastním hřišti nad Realem Sociedad 2:1. Duel gólově otevřel ve 22. minutě Samuel Lino, který se v dresu Los Colchoneros prosadil vůbec poprvé. Na trefu talentovaného Brazilce ovšem odpověděl zkušený Mikel Oyarzabal, jenže když už se zdálo, že utkání spěje k remíze, dostali domácí možnost zahrávat pokutový kop. Ten proměnil Antoine Griezmann, a tým z hlavního města tak na svém stadionu ovládl už 13. ligový zápas po sobě.

Šlágr kola nabídne souboj Atlética s Realem Sociedad

Dva účastníky Ligy mistrů svede k vzájemnému duelu deváté kolo španělské LaLigy. Šlágr obstarají celky Atlética Madrid a Realu Sociedad. V tabulce je dělí pouhý jeden bod a co se posledních výsledků týče, mají rozhodně na co navazovat. V Madridu tak jistě bude k vidění velmi vyrovnaný souboj a rozhodovat bude každý detail.

Real Sociedad si z Mozartova rodiště odvezl tři body, poklidnou výhru dirigoval Méndez

Fotbalisté Realu Sociedad vyhráli ve druhém kole skupiny D Ligy mistrů na půdě Salzburgu 2:0. Hosté zadělali na tříbodový zisk již během úvodní půlhodiny, kdy jim pohodlný dvoubrankový náskok zajistili Mikel Oyarzabal, jenž se v posledních čtyřech zápasech trefil již počtvrté, a střelec bodové branky proti Interu Brais Méndez. Ten navíc u zásahu svého kolegy přispěl asistencí.

Salcburk chce po skalpu Benfiky opět uspět. Zdolá také Real Sociedad?

Salcburk vítězstvím na hřišti Benfiky ukázal, že to s postupem do osmifinále Champions League myslí vážně. Rakouské mužstvo nicméně ví, že je teprve na začátku cesty a musí trpělivě kráčet vpřed. Přiblíží se svému cíli také proti Realu Sociedad?

Sociedad nedal Athleticu po změně stran šanci. V baskickém derby se na góly rozpomněl Le Normand

Fotbalisté Realu Sociedad porazili v ostře sledovaném duelu osmého kola LaLigy na svém hřišti Athletic 3:0. Zpočátku vyrovnané utkání se na stranu San Sebastiánu převrátilo po půlhodině hry, kdy svůj první gól od května minulého roku vstřelil Robin Le Normand. Na něj po změně stran navázali naopak tradiční kanonýři Takefusa Kubo, jenž si připsal již pátou letošní ligovou branku, a Mikel Oyarzabal. La Real tak v tabulce přeskočil svého baskického rivala a posunul se na čtvrtou příčku.

Real Sociedad se pokusí po roce opět ovládnout baskické derby

V sobotu večer se na stadionu Anoeta v San Sebastiánu odehraje jedno z nejdůležitějších a nejtradičnějších utkání v celém ligovém kalendáři LaLigy. Čeká nás baskické derby a soudě dle formy obou oponentů se máme jistě nač těšit.

Věčný marod naplnil sezonní kvótu branek, Baskům k výhře pomohla nedisciplinovanost soka

Real Sociedad uspěl v sedmém kole LaLigy ve Valencii, ze které si odvezl výhru 1:0. Jedinou branku utkání zapsal po půlhodině hry Carlos Fernández, jenž zužitkoval rychle rozehraný přímý volný kop. Španělský útočník tím vyrovnal svůj gólový účet z posledních dvou sezon, do nichž zasáhl, ročník 2021/2022 ale třeba zcela vynechal kvůli zdravotním trablům.

Valencia se utká s Realem Sociedad

Druhé domácí vítězství v řadě se pokusí přidal Valencia ve středečním duelu na domácím hřišti Mestalla proti Realu Sociedad. Ten se v nové ligové sezóně zatím spíše trápí a je jasné, že utkání vloženého kola proti silnému soupeři je pro něj velmi důležité.

Sociedad ovládl přestřelku s Getafe, na obratu měl podíl i baskický střelec týdne Méndez

Real Sociedad se v šestém kole španělské Laligy vrátil na vítěznou vlnu, když na svém stadionu porazil Getafe 4:3. Hned ve druhé minutě potvrdil skvělou formu domácí křídelník Takefusa Kubo, na jehož trefu však hosté v závěru poločasu odpověděli a ještě před pauzou skóre otočili. Domácí to ale nepoložilo a po změně stran strhli zápas na svou stranu. Dvěma góly se prezentoval Mikel Oyarzabal a prosadil se také Brais Méndez, jenž ideálně zakončil vydařený týden, během kterého se prosadil i v Lize mistrů při remíze s Interem.