Real Betis Španělsko - Real Betis - Zprávy

Betis znehodnotil skvělý start do sezony, Mel ale má důvěru

Po posvícení často následuje půst a důkazem toho je i letošní Real Betis. Celek ze Sevilly v loňské sezoně postoupil do Primera Division a odstartoval skvěle, když vyhrál čtyři úvodní zápasy a trůnil na čele tabulky, pak se ale vše zlomilo a přišla krize. Ta zatím nevyústí v odvolání trenéra a tím i nadále bude Pepe Mel...

CA Osasuna - Real Betis 2:1

V nedělním utkání španělské La Ligy si domácí Osasuna poradila s Realem Betis 2:1. V prvním poločase otevřel skóre domácí Miguel Flaňo, ale deset minut před koncem vyrovnal Rubén Castro. Tři body pro Osasunu zajistil v nastavení Javan Nekounam.

Preview: CA Osasuna - Real Betis

Osasuně se v první polovině sezóny nebývale daří a po třinácti odehraných zápasech je se ziskem osmnácti bodů na skvělém sedmém místě pouze o tři body za pohárovým šestým místem, které nyní okupuje Sevilla. V dalším kole bude jejím soupeřem Real Betis, který po famózním úvodu sezóny spadl do boje o záchranu a nyní je se třinácti body na čtrnácté pozici. Osasuna je v tomto zápase na domácí půdě jasným favoritem.

Real Betis - Real Sociedad 2:3

Real Sociedad po osmi zápasech zvítězil a odpoutal se tak od posledního místa v tabulce. Zato mizérie Realu Betis pokračuje, sevillský klub naopak svou šňůru zápasů bez výhry natáhl již na osm utkání.

Preview: Real Betis - Real Sociedad

V neděli v poledne si tentokrát zahrají celky Betisu a Realu Sociedad, které si to rozdají o důležité body v boji o záchranu. Oba týmy jsou ale v hluboké herní i výsledkové krizi, a tak se zřejmě bude hrát hned o šest bodů. Hosté by se rádi dostali ze sestupového pásma, domácí by případná výhra alespoň na pár hodin posunula zpět do první poloviny tabulky.

Villarreal zásluhou Valera přehrál tápající Betis

Zlepšené výkony z posledních zápasů si dokázal Villarreal přenést i přes reprezentační přestávku, čehož je důkazem dnešní výhra nad Betisem. Tu svou druhou brankou v sezóně zařídil Valero, jenž tak znovu posunul svůj tým do klidnějších vod.

Preview: Villarreal CF - Real Betis

V 13. kole La Ligy se na trávníku Villarrealu představí hráči Realu Betis. Půjde o střetnutí tabulkových sousedů, neboť domácí jsou pouze o příčku za dvanáctým Betisem. Ani jeden z týmů nemá příliš zářnou formu, o to víc však budou oba chtít zvítězit, aby tak nastartovali novou, úspěšnější sérii.

Real Betis - Málaga CF 0:0

Ani ve druhém utkání dvanáctého kola Primera División branka nepadla, Betis doma remizoval s Málagou 0:0. Domácí ukončili šestizápasové čekání na body, Málaga zase nedokázala navázat na vítězství v minulém kole.

Preview: Real Betis - Málaga CF

Ambiciózní Málaga po třech prohrách v řadě v minulém kole konečně zabrala a po těsném vítězství nad Rayem se vyhoupla na šesté místo tabulky Primera División. V sobotním klání v rámci dvanáctého kola španělské ligy cestuje do Andalusie, kde se utká s domácím Betisem. Ten zatím okupuje dvanáctou příčku, co je však důležité, na body nedosáhl už šestkrát v řadě!

Racing Santander - Real Betis 1:0

Veledůležité první vítězství v sezoně si dnes připsal Racing Santander, když gólem Stuaniho z pokutového kopu udolal Betis 1:0. Utkání skončilo velmi nespravedlivým výsledkem, Betis totiž svého soupeře po celých devadesát minut drtil, ovšem klíč k překonání gólmana Toňa nenašel. Ve dvaašedesáté minutě kopali domácí penaltu, k níž se postavil Stuani, jenž byl v tu chvíli na hřišti jen minutu, a nezaváhal.

Preview: Racing Santander - Real Betis

Devatenáctý Racing a desátý Betis, to jsou dva aktéři dalšího nedělního souboje v rámci španělské nejvyšší soutěže. Domácí stále čekají na první vítězství v sezoně, jako další pokusný králík přijíždí momentálně se trápící Betis, který sice už dokonce i vedl ligu, nyní však pětkrát za sebou prohrál.

Espanyol Barcelona - Real Betis 1:0

V 10. kole La Ligy si Espanyol Barcelona poradil s Realem Betis 1:0, když se o jediný gól zápasu postaral Walter Pandiani. Espanyol se tak díky třem bodů vyhoupl na šesté místo, zatímco Betis okupuje devátou příčku.

Preview: Espanyol Barcelona - Real Betis

V jednom ze dvou čtvrtečních duelů 10. kola Primera Division přivítá Espanyol Barcelona na domácí půdě nováčka z Betisu. Hosté prohráli čtyři zápasy v řadě a čekají na svou formu z úvodu sezóny, kdy pro změnu čtyřikrát v řadě vyhráli. Oba celky mají před utkáním stejný počet bodů a očekává se vyrovnaný duel.

Real Betis - Rayo Vallecano 0:2

Nedělní předehrávka v pravé poledne skončila tentokrát zajímavým překvapením. Betis po povedeném úvodu sezóny nyní prohrál už čtvrté utkání v řadě, tentokrát na domácí půdě proti dalšímu nováčkovi z Raya Vallecana. Zápas byl po dlouhou dobu vyrovnaný, ale v závěrečné desetiminutovce vstřelili hosté dva góly a rozhodly tak o svém vítězství.

Preview: Real Betis - Rayo Vallecano

Tradiční utkání v neděli v pravé poledne tentokrát obstará duel mezi dvěma nováčky. Real Betis na domácí půdě přivítá Rayo Vallecano a oba celky myslí na body. Betis je před utkáním na sedmé pozici a na Rayo má náskok šesti bodů. Když k tomu přičteme domácí prostředí ve prospěch Betisu, o favoritovi utkání máme jasno.