Rayo Vallecano Španělsko - Rayo Vallecano - Zprávy

Baptistao chce do konce roku stihnout deset gólů

Rayo Vallecano začalo sezonu velmi dobře a hřeje se na sedmém místě ligové tabulky. Gólově skromný klub táhne mladý útočník Leo Baptistao, který chce svoji produkci do konce kalendářního roku zdvojnásobit na počet deseti tref.

Rayo Vallecano - Celta Vigo 3:2

Rayo Vallecano se v 11. kole La Ligy zmohlo na velký obrat zápasu se Celtou Vigo, když si třemi góly v druhém poločase vystřílelo tři body za výhru 3:2. Hosté po první půli vedli o dvě branky, ale po vyloučení Gustava Cabral již neměli síly na uhájení tohoto výsledku. Vallecano tak z 11. místa poskočilo na 7.příčku před Sevillu.

Preview: Rayo Vallecano - Celta Vigo

Zápas 11. kola La Ligy mezi Rayem Vallecano a Celtou Vigo bude soubojem o střed tabulky, neboť hosté ztrácí na svého soupeře pouhé tři body. Venku ale ještě ani jednou nezískali ani jeden bod, navíc možná budou bez svého týmového kapitána. To Rayo je sebevědomé z minulého kola, kdy porazilo silnou Málagu.

Domínguez je spokojen, angažmá v Rayu si užívá

Alejandro Domínguez v minulosti dvakrát zazářil v dresu Rubinu Kazaň, v Zenitu Petrohrad a Valencii se mu ovšem už příliš nedařilo a nyní se znovu snaží nastartovat svou kariéru. Argentinský záložník se letos v létě upsal španělskému Rayu a angažmá v madridském klubu si zatím pochvaluje...

Málaga CF - Rayo Vallecano 1:2

Hned úvodní zápas desátého kola Primera División přinesl velké překvapení. Favorizovaná Malaga utrpěla svou první ligovou domácí porážku, jejím pokořitelem se stalo Rayo Vallecano po výhře 2:1. O oba góly hostů se postaral Piti, za domácí korigoval Demichelis.

Preview: Málaga CF - Rayo Vallecano

V desátém kole Primera División přivítá Malaga na stadionu La Rosaleda Rayo Vallecano. Oba týmy od sebe v tabulce dělí hned dvanáct příček a důvod je předně v defenzivě. Zatímco Malaga doposud inkasovala pouze pětkrát, celek z Madridu obdržel již dvaadvacet branek. Jedná se tak o střet nejlepší a nejhorší ligové obrany.

Messi zase řádil, Barca nadělila Rayu manitu

Lionel Messi dál trhá obrany soupeřů jako na běžícím páse. Tentokrát to odneslo Rayo, které nezačalo vůbec špatně, nakonec ale inkasovalo hned pětkrát, přičemž dvakrát z kopačky geniálního Argentince. Po jedné brance přidali Villa, Xavi a Fábregas a byla z toho (ne)populární manita, po které Blaugranas zůstávají v čele tabulky.

Barca bude hájit první místo na půdě Raya

Jedna remíza, sedm vítězství - to vše v osmi dosud odehraných kolech. Barcelona v nové sezoně válí, o píď před Atléticem vládne španělské lize a i v Lize mistrů se jí daří - všechny tři zápasy zvládla vítězně. Naposledy porazila až gólem v nastavení Celtic, už o čtyři dny později nyní cestuje do Madridu, aby změřila své síly s Rayem.

Espanyol po přestřelce s Rayem konečně slaví první výhru!

Obrovský kámen ze srdce musel po závěrečném hvizdu dnešního pětigólového thrilleru spadnout domácím hráčům a kouči Pochettinovi. Až v osmém kole Espanyol poprvé slaví zisk všech tří bodů, a bylo to způsobem podobným některým letošním ztrátám domácích. Hosté z Raya vedli, Verdú pak otočil vývoj zápasu, aby ve druhé půli vyrovnal svou druhou trefou Leo. Vše ale rozhodl ve druhé minutě nastavení Christian Stuani.

Preview: Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano

Ze dna tabulky by se po nedělním souboji s Rayem mile rád odrazil Espanyol, který zatím absolutně nezachytil vstup do sezony, jako jediný z dvaceti účastníků Primery stále čeká na první vítězství a se dvěma body nemůže pomýšlet na nic jiného než poslední, dvacátou příčku. Hosté z Vallecana přijíždí do Barcelony z jedenáctého místa, potřebují se však vydatně oklepat z posledního venkovního debaklu s Valladolidem.

Rayo Vallecano - Deportivo La Coruña 2:1

Do první poloviny tabulky se minimálně na několik hodin dostalo Rayo Vallecano, a to po vítězství 2:1 nad Deportivem La Coruňa. Domácí se ujali už dvoubrankového vedení, trefili se Piti a Carlos, nováček soutěže ovšem ještě do poločasu dokázal snížit zásluhou Pizziho a po přestávce několikrát sahal alespoň po bodu, jenže další branku už přidat nedokázal.

Preview: Rayo Vallecano - Deportivo La Coruña

V úvodním zápase sobotního programu sedmého kola Primera División se utkají Rayo Vallecano s Deportivem La Coruňa. Oba týmy budou chtít zlomit dlouhou šňůru zápasů bez vítězství, která se v případě Raya táhne čtyři utkání, Deportivo na zisk tří bodů čeká dokonce kol pět.

Real Valladolid - Rayo Vallecano 6:1

V 6. kole La Ligy na sebe narazil nováček z Valladolidu a loňský nováček Rayo Vallecano. Čekal se vyrovnaný zápas, který se ale vyvíjel zcela jinak. Skóre sice otevřel už v 5. minutě hráč Raya Domínguez, jenže pak přišla valladolidská smršť. Vyrovnával Bueno, po dvou brankách vstřelili Manucho Goncalves a Óscar a trefil se také Rukavina. Nováček tam zvítězil vysoko 6:1.

Preview: Real Valladolid - Rayo Vallecano

Tak trochu stranou pozornosti bude dnes utkání Valladolidu s Rayem Vallecanem, rozhodně to však neznamená, že by se snad nemělo jednat o kvalitní podívanou. Domácí nováček soutěže je zatím sice až čtrnáctý, ovšem herně se rozhodně nemá za co stydět a dnes bude pomýšlet na své druhé letošní vítězství. Hosté jsou desátí, dvakrát v řadě však prohráli a nepříznivou sérii chtějí zlomit právě dnes.

Rayo Vallecano - Real Madrid 0:2

Real Madrid zvítězil v odloženém utkání s Rayem Vallecanem a úspěšně zareagoval na tříbodový zisk úhlavního nepřítele z Katalánska. Díky vítězství se posunul na sedmou příčku, na níž donedávna sídlili právě Vallecas, kteří si po velmi dobrém startu do soutěže připisují druhou porážku v řadě; i tentokráte proti městskému rivalovi.