FC Augsburg - Hannover 96 1:2

Díky dvěma trefám Niclase Füllkruga neuhrál Augsburg v duelu s Hannoverem ani bod a nadále se propadá tabulkou. Dolnosaský tým si naopak po devátém kole o něco polepší.
VČERA | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: FC Augsburg - Hannover 96

V dosavadním průběhu sezony získali stejný počet bodů, ve středu tabulky jsou tedy sousedy. Zda jeden z týmů tomu druhému odskočí na rozdíl tří bodů, ukáže dnešní utkání v Augsburgu, kam přijede nováček soutěže z Hannoveru.
21.10. | Previews | žádný komentář

TSG Hoffenheim - FC Augsburg 2:2

Hráči Hoffenheimu sice vsítili tři branky, ale nakonec přesto berou pouze bod za remízu 2:2, která se zrodila až v poslední minutě utkání s Augsburgem.
15.10. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: TSG Hoffenheim - FC Augsburg

Souboj úspěšných - tak lze ve zkratce nazvat sobotní střetnutí mezi Hoffenheimem a Augsburgem. Oběma celkům se v dosavadním průběhu sezony daří a v tabulce jim patří třetí, respektive šesté místo.
13.10. | Previews | žádný komentář

FC Augsburg - Borussia Dortmund 1:2

Na čele Bundesligy se ani po tomto kole nic nemění. Borussia zvládla těžký test na půdě Augsburgu a před Hoffenheimem má už pětibodový náskok. Vše podstatné z brankového hlediska obstaral první poločas. Na rychlou trefu Jarmolenka sice odpověděl Caiuby, ale poslední slovo měl ve 23.minutě Kagawa. Dortmund se i díky neproměněné penaltě Aubameyanga musel strachovat o výsledek až do závěrečného hvizdu.
30.09. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

VfB Stuttgart - FC Augsburg 0:0

Stejně jako při střetu Werderu Brémy s Freiburgem, ani diváci, kteří se přišli podívat do Mercedes-Benz Areny neviděli gól. Domácí tedy nadále zůstávají ve středu tabulky, zatímco Augsburg ani po šestém kole neopustí pohárovou příčku.
24.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: VfB Stuttgart - FC Augsburg

Tři zápasy venku, tři prohry, nula bodů - nepříliš příznivá bilance pro VfB Stuttgart. Proto bundesligového nováčka musí těšit, že svůj víkendový duel odehraje zase před domácím publikem.
23.09. | Previews | žádný komentář

FC Augsburg - RB Lipsko 1:0

Jasného favorita měl úterní zápas mezi Augsburgem a Lipskem - zatímco domácí se dlouhodobě trápí, Lipsko bylo kometou loňského bundesligového ročníku a solidně vstoupilo i do nové sezony.
20.09. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: FC Augsburg - RB Lipsko

RB Lipsko ukazuje, že druhá příčka z minulé sezony nebyla náhodná. Podařilo se udržet klíčové hráče, včetně Emila Forsberga a Nabyho Keïty, takže není divu, že klub míří zase tabulkou vzhůru. Augsburg zatím shromáždil stejný počet bodů, nicméně z dlouhodobějšího hlediska bude chtít především zachránit setrvání mezi elitou.
18.09. | Previews | 1 komentář

Eintracht Frankfurt - FC Augsburg 1:2

Augsburg dokázal zvítězit ve Frankfurtu, když se jako první dvakrát prosadil a pak přežil velké šance soupeře. V Commerzbank Aréně padaly nádherné branky, o které se na straně hostí postarali Max s Caiubym a na straně domácích Jović.
16.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
15.10. Augsburgu bude chybět Hinteregger
Martin Hinteregger sice pomohl Augsburgu k remíze s Hoffenheimem (2:2), do dalších zápasů však svému týmu nebude k dispozici. Rakouský stoper musí se zraněným kotníkem, jenž mu dělá dlouhodobě problémy, na operaci a mimo hru bude do zimní přestávky. (kicker.de)
14.10. Córdova na podzim zřejmě dohrál
Až na jaře se v sestavě Augsburgu zřejmě znovu objeví Sergio Córdova, venezuelský útočník si z reprezentačního srazu přivezl zraněný kotník a první zprávy hovoří o přetržených vazech. (kicker.de)
09.10. Baum bude pracovat pro televizi
Pro televizní stanici Sky bude pracovat Manuel Baum. Současný trenér Augsburgu bude působit jako odborník při zápasech Ligy mistrů, specializovat se má především na taktické analýzy. (sport1.de)
27.09. Koo okamžitě zpátky v tréninku
Koo Ja-cheol sice nedohrál víkendové utkání kvůli podezření na otřes mozku, jeho neduh se však neukazuje být vážného ražení. Korejský středopolař se dnes normálně zapojil do tréninku Augsburgu. (kicker.de)
23.09. Koo Ja-cheol s možným otřesem mozku
Koo Ja-cheol dnes nedohrál ani první poločas zápasu svého Augsburgu se Stuttgartem a na vině je patrně otřes mozku.
20.09. Baier dostal pokutu a stop na jeden zápas
Stopku na jeden zápas a pokutu dvacet tisíc eur dostal Daniel Baier. Záložník Augsburgu je trestán za kousek ze včerejšího utkání s RB Lipsko (1:0), během něhož se prezentoval obscénním gestem směrem k hostující lavičce. (dfb.de)