Eintracht Frankfurt Německo - Eintracht Frankfurt - Zprávy

Skibbe: Frankfurt si Voronina nemůže dovolit

Přestup Andreje Voronina z Liverpoolu do Eintrechtu Frankfurt je nepravděpodobný. Alespoň si to myslí trenér Michael Skibbe, který uvedl, že zamýšlený transfer krachne z prostého důvodu. Podle jeho slov německý klub na hráče nebude mít peníze.

Podle Skibbeho vyhraje Leverkusen ligu

Leverkusen ve večerejší bundesligové předehrávce jasně přehrál Frankfurt. Trenér Eintrachtu Michael Skibbe si myslí, že jeho tým prohrál s budoucím německým mistrem. Leverkusen má díky výhře jistotu, že do dalšího kola přetrvá na prvním místě tabulky.

Leverkusen přejel Frankfurt a nadále vévodí Německu

Raketový vstup do utkání a pak německá fotbalová nuda - to viděli diváci, kteří v pátek večer zavítali do BayAreny. Leverkusen se díky přesvědčivé výhře udržel na čele tabulky, na čemž toto kolo již nic nezmění.

Preview: Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt

Leverkusen je o bod v čele bundesligy a s předstihem si může zařídit vedení i po dvanáctém kole - v jeho páteční předehrávce totiž přivítá Frankfurt, který se sice zpočátku jevil jako štika soutěže a dlouho patřil k neporaženým týmům, jenže v posledních kolech už to z jeho strany taková sláva není.

Eintracht Frankfurt - VfL Bochum 2:1

Frankfurt si připsal další z domácích vítěztsví, po průměrném zápase se tak posunul na 9. příčku, zatímco Bochum zůstává předposlední. Domácí šli do vedení, ve 14. se prosadil Caio, hosté ještě do přestávky srovnali, na začátku druhé půle ale zajistil Eintrachru tři body stoper Franz. Na druhou obdrženou branku VfL odpověď nenašlo a když v 80. minutě ještě obdržel červenou kartu Ono, Frankfurt utkání zvládl a zaslouženě zvítězil 2:1.

Preview: Eintracht Frankfurt - VfL Bochum

Eintracht si zatím v lize nevede špatně, po výprasku od Bayernu si ale potřebuje vylepšit reputaci. Soupeřem je Bochum, které se zatím v sezóně 08/09 nedaří. VfL pochopitelně chce ze sestupových vod co nedříve uplavat, příležitost k tomu bude mít už v neděli v Commerzbank-Areně ve Frankfurtu.

Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt 2:1

Bayern doma za užití veškerého úsilí vydřel vítězství nad Frankfurtem. První půle se, i přes obrovský tlak a z něj vyústivší šance domácích, obešla bez branek. V 60. minutě Frankfurt z první střely na branku poslal do vedení Meier, o deset minut později ale srovnal čerstvě vystřídavší Robben a dvě minuty před koncem utkání Bayernu tři body vystřelil stoper Van Buyten.

Preview: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

S nadějnými vyhlídkami, jaké už dlouho neměli, přijíždí Eintracht Frankfurt do Mnichova. I přes světlou výjimku před dvěma lety zde Hesenci pravidělně prohrávají, minulý rok Frankfurt Bayern sestřelil dokonce v poměru 4:0. Tentokráte to však, alespoň předběžně, vypadá pro svěřence Skibbeho mnohem lépe.

Eintracht Frankfurt - Hannover 96 2:1

Frankfurt si vynahradil poslední dvě ligové prohry a doma zdolal Hannover 2:1. Po většinu zápasu byli Hesenci lepším týmem, vinou ztráty koncentrace se ale nakonec o tři body museli třást až do konce. Vedení se domácí ujali už brzo, ve 24. jim ho vystřelil řecký útočník Liberopoulos, v 68. minutě však srovnal Štajner. To se domácím nelíbilo a už v 74. minutě znovu vedli, a tentokráte si už vedení vzít nenechali

Preview: Eintracht Frankfurt - Hannover 96

Mohan uvidí další utkání, ve kterém půjde domácím o udržení se v klidném středu tabulky. Do Frankfurtu totiž přijede živou vodou politý Hannover, jenž za domácími zaostává v tabulce pouze o dvě místa a jeden bod.

Schalke 04 - Eintracht Frankfurt 2:0

Schalke se konečně povedlo potvrdit zvenku přivezené body i v domácí aréně a po výhře 2:0 nad Frankfurtem se dostalo před dalšími zápasy osmého kola na třetí pozici. Naopak pohoršil si Eintracht, jenž zůstal bez bodů podruhé v řadě.

Preview: Schalke 04 - Eintracht Frankfurt

Schalke přivítá v páteční předehrávce Frankfurt, proti němuž bude chtít navázat na výhru z derby a konečně zase doma bodovat. Eintracht však rozhodně nebude snadným soustem, vstup do soutěže se mu totiž nadmíru podařil, byť před týdnem přišel o svoji neprazitelnost.

Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 0:3

Souboj dosud doporaženého Frankfurtu s trápícím se Stuttgartem přinesl menší překvapení, Švábové v hesenské metropoli vyhráli bez potíží 3:0. Děkovat za to mohou hlavně nadmíru vydařené první půli a Julianu Schieberovi, jenž překvapivě nastoupil v základu a trenéru Babbelovi se za vloženou důvěru řádně odměnil.

Preview: Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart

Rozjetý Frankfurt přívítá ne právě optimální formě hrající Stuttgart, to už samo o sobě slibuje dobrou podívanou. Domácí do sezony stoupili perfektně, po remíze s vedoucím Hamburgem se s Schalke 04 dělí o šestou pozici. Daří se i v DFB Pokalu - Eintracht v týdnu přestřílel Aachen 6:4.

Eintracht Frankfurt - Hamburger SV 1:1

V nedělním šlágru dvou týmů ze špičky tabulky se Frankfurt s Hamburgem rozešly smírně - oba týmy vstřelily po jednom gólu. Zé Roberto dostal osm minut po zahajovacím hvizdu hosty do vedení, po půlhodině hry kontroval domácí Russ. Hamburgu bod stačil k osamostnění na špici, vše ale ještě může změnit souboj Leverkusenu s Brémami. Frankfurt se zařadil na šesté místo za Mainz, další překvapení úvodu sezony.