Borussia Mönchengladbach (Německo)

Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund 0:1

Dortmund hubeně vítězí v Mönchengladbachu zásluhou gólu Marca Reuse ze 32. minuty. Dortmund posunula důležitá venkovní výhry na druhou bundesligové příčku, ztráta na vedoucí Bayern je však stále obrovská.
18.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund

Mönchengladbach přivítá v populárním derby dvou Borussií nedaleký Dortmund, který může jít v případě výhry na druhé místo. Mönchengladbach se může v případě výhry přiblížit Evropské lize na dva body.
17.02. | Previews | 3 komentáře

VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach 1:0

Stuttgart doma hubeně zvítězil nad Borussií Mönchengladbach. Jediný gól zápasu vstřelil v páté minutě útočník domácích Daniel Ginczek.
11.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: VfB Stuttgart - Borussia Mönchengladbach

Mönchengladbach bude do Stuttgartu zajíždět k zápasu, po němž se může bodově dotáhnout na šesté Schalke. Stuttgart potřebuje nutně vyhrát, protože už se ocitá pouhý jeden bod od sestupového pásma.
10.02. | Previews | žádný komentář

Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko 0:1

Dlouho to vypadalo, že Borussia-Park uvidí bezbrankovou remízu. Jenže v předposlední minutě řádné hrací doby vystřelil Ademola Lookman a zjistil hostujícímu celku tři body.
03.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko

Ač mají oba celky v kádru kvalitní ofenzivní fotbalisty, nikdy se nestalo, že by jejich vzájemné střetnutí přineslo gólové hody. To však neznamená, že by nemohly příjít zrovna v sobotu, 3. února 2018.
02.02. | Previews | žádný komentář

Frankfurt znovu porazil Gladbach a posunul se na druhé místo

Eintracht dokázal na cenné vítězství z Wolfsburgu navázat i před vlastními fanoušky, kde si poradil s Borussií Mönchengladbach a alespoň dočasně se posunul na druhou příčku...
27.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach

Frankfurt se utká s Mönchengladbachem v přímém souboji o Evropskou. Ačkoliv jsou mírným favoritem zápasu domácí, můžeme se těšit na zápas dvou vyrovnaných týmů.
25.01. | Previews | 1 komentář

Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg 2:0

Gladbach zvládnul utkání s Augsburgem a poskočil na prozatímní čtvrtou příčku, o kterou ho může připravit akorát v neděli hrající Schalke. Fuggerstädter sice nenavázali na výhru proti Hamburku, nicméně rozhodně pro ně není nic ztraceno.
20.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg

Bezpochyby zajímavý duel uvidí v rámci devatenáctého kola Borussia-Park. Tamní Mönchengladbach totiž přivítají Augsburg, který v tabulce ztrácí pouhý bodík.
19.01. | Previews | žádný komentář
19.02. Elvedi má drobné problémy s kotníkem
Zraněný kotník si ze včerejšího souboje s Dortmundem odnesl Nico Elvedi. Obránce Gladbachu za sebou už má vyšetření a to přineslo dobré zprávy, nejedná se o zlomeninu a není vyloučeno, že fotbalista bude znovu k dispozici už pro duel s Hannoverem. (kicker.de)
14.02. Sommer stále nemůže trénovat
Borussii Mönchengladbach stále chybí Yann Sommer. Brankář německého klubu ani po třech týdnech nedoléčil zraněné tříslo a neúčastnil se ani dnešního tréninku. (kicker.de)
07.02. Gladbachu se konečně uzdravil Bénes
László Bénes si po pěti měsících konečně zatrénoval se spoluhráči z Gladbachu. Mladý záložník německého klubu je v pořádku po zlomenině nohy, kterou utrpěl v polovině září. (kicker.de)
31.01. Oxford se znovu stěhuje do Gladbachu
Reece Oxford dohraje sezonu na hostování v Borussii Mönchengladbach. Mladý obránce sem byl zapůjčen v létě z West Hamu a londýnský klub si ho na přelomu roku stáhl zpět, nakonec jej ale do Německa poslal ještě na dalších pět měsíců. (dailymail.co.uk)
30.01. Curych pracuje na hostování Drmiče
Josip Drmić se po zdravotních potížích jen obtížně vrací do sestavy Borussie Mönchengladbach, druhou polovinu letošní sezóny by tak mohl strávit na hostování. Zájem o jostování své bývalé opory má švýcarský Curych. (transfermarkt.de)
30.01. Gladbach se připravuje bez tří hráčů
Na dnešním tréninku Borussie Mönchengladbach chyběli tři hráči. Svá zranění z pátečního souboje s Frankfurtem ještě nedoléčili brankář Yann Sommer (tříslo) a obránce Oscar Wendt (stehenní sval), problémy s lýtkem pak stále má útočník Raffael. (kicker.de)
27.01. Gladbach ztratil brankáře Sommera
Yann Sommer si zřejmě na nějaký čas odpočine od fotbalu. Brankářská jednička Borussie Mönchengladbach si během úvodních minut včerejšího utkání s Frankfurtem (0:2) odnesla svalové zranění, přičemž od šestnácté minuty musel zápas dochytávat Tobias Sippel. (kicker.de)
24.01. Elvedi prodloužil smlouvu s Gladbachem
Borussia Mönchengladbach se může i v dalších letech spoléhat na Nica Elvediho. Jednadvacetiletý švýcarský obránce prodloužil kontrakt do roku 2021. (transfermarkt.de)
23.01. Gladbach se připravuje s Kramerem
Christophe Kramer je k dispozici Borussii Mönchengladbach pro nadcházející ligové utkání s Frankfurtem. Šestadvacetiletý středopolař dokázal vyléčit infekci. (kicker.de)