1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Preview: 1. FSV Mainz 05 - VfL Bochum

Diváci na Bruchwegu budou mít v rámci 23. bundesligového kola možnost sledovat utkání dvou aspirantů na poklidný střed tabulky a zároveň také budou mít možnost sledovat, jak se Bochum bude snažit zlomit nepříznivou bilanci pro Mainzu.

Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05 1:1

Hertha počtvrté v řadě doma pouze remizovala, dnes si z Olympiastadionu odváží šťastný bod Mainz. Domácí tým, jak už je jeho zvykem, prospal první poločas a Bancého brankou prohrával, po změně stran sice rychle vyrovnal a soupeře dále mačkal, na víc než na remízu 1:1 to ale nestačilo.

Preview: Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05

Hertha má před sebou dvě extrémně důležitá kola, která jí buď mohou vrátit zpět do boje o udržení prvoligové příslušnosti, nebo posunout záchranu do mezí pouhé teorie. Toto kolo Berlíňané přivítají doma Mainz, jenž po překonání třicetibodové hranice již naopak může být v klidu.

Šimák má problémy s přitahovačem svalu a bude Mainzu chybět

Český fotbalista Jan Šimák má krátce po svém přestupu do Mainzu zdravotní problémy. Ve svém druhém utkání s novými spoluhráči si poranil přitahovač stehenního svalu a do dalšího zápasu už nenastoupil. A vynechá i víkendový zápas s Herthou.

1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach 1:0

Bruchweg zůstává i nadále nedobyt! Mainz potvrdil, že na vlastním stadionu mu to jde jedna báseň, a ačkoliv proti nájezdníkům z Gladbachu rozhodně nebyl lepším týmem, brankou ze závěru poločasu zvítězil 1:0 a minimálně na dvě hodiny poskočil na sedmou příčku, zatímco Borussie se propadla na třináctou.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach

Letošní nováček proti loňskému, aneb Mainz vs. Gladbach. 1. FSV si zatím na jaře vede podle předpokladů a svoji úctyhodnou domácí bilanci si bude chtít vylepšit i proti Hříbatům, která jedou na Bruchweg s hřejivým pocitem z výhry v minulém kole.

Bayern Mnichov - 1. FSV Mainz 05 3:0

Bayern bezpečně přehrál, a ve druhé půli i přestřílel srdnatě vzdorující Mainz a minimálně do zítřejšího podvečera se posouvá na první místo. V pvní půli se sice hrálo jen na jednu branku, domácí však svou převahu zužitkovali až v poločase druhém - za vítězstvím Bayern nasměroval v 58. minutě Van Buyten svou pátou trefou v sezoně. Krátce poté přidal druhý gól Goméz a na 3:0 upravil čtyři minuty před koncem střelou z volného kopu Robben.

Preview: Bayern Mnichov - 1. FSV Mainz 05

Bayern Mnichov v 20. kole Bundesligy přivítá ve vyprodané Allianz Aréně 1.FSV Mainz a jistě se bude chtít před domácím publikem předvést. Vyhrál totiž posledních 6 zápasů v řadě a rovný tucet již neodešel z hřiště poražen. A Mainz při vší úctě není celkem, který by tuto sérii měl utnout, byť jak řiká staré známé fotbalové pořekadlo - fotbal nemá logiku.

1. FSV Mainz 05 - Hannover 96 1:0

Nezáživné oba poločasy rozhodla jediná brzká branka, která Hannover utvrdila v sestupovém pásmu.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - Hannover 96

Druhé jarní bundesligové kolo nebude zřejmě ochuzeno ani o souboj dvou českých záložníků - novým útočištěm Jana Šimáka se stal Mainz a hned při svém debutu by se měl střetnout s Hannoverem Jiřího Štajnera.

Šimák zůstává v bundeslize, bude hrát za Mainz

Český fotbalista Jan Šimák přestoupil v rámci německé bundesligy ze Stuttgartu do Mainzu. V týmu nováčka nejvyšší soutěže má jednatřicetiletý záložník připravenu smlouvu do 30. června 2011.

Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05 4:2

Leverkusen po necelých 20 hodinách znovu vévodí bundeslize, neboť na včerejší výhru Bayernu odpověděl nejlépe, jak mohl - doma porazil 4:2 nebezpečného nováčka z Mainzu. Gólově se na tom podílel i Michal Kadlec, který utnul špatný začátek zápasu z pohledu Bayeru.

Preview: Bayer Leverkusen - 1. FSV Mainz 05

Premiérové jarní bundesligovém kolo nabídne i duel dvou překvapení první části sezony. Leverkusen po první části bez jediné porážky vede ligu, Mainz zase ztrácí na evropské poháry jen šest bodů.

Mainz posílil nadějný Szalai, přišel z Realu Madrid

Mainz se na jarní část sezony posílil o maďarského útočníka Adama Szalaie. Talentovaný forvard přichází do Německa ze slavného Realu Madrid. Bundesligový klub získal hráče na půlroční hostování. Součástí transferu je také opce na trvalý přestup až do roku 2013.

Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 1:0

Leckdy až neuvěřitelná nemohoucnost v zakončení se Schalke nakonec nevymstila, Königsblauen porazili doma zásluhou brzké trefy Farfána 1:0 Mainz a minimálně do zítřejšího podvečera se mohou vyhřívat na čele tabulky. Naopak nováček soutěže má jistotu, že zakončí vydařený podzim na devátém místě.