1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Preview: Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05

Bundesliga se v sobotu bude hrát i na Westfálském stadionu, kde domácí Borussia Dortmund uvitá 1.FSV Mainz 05. Borussia se pomalu ale jistě rozjíždí, posledních 5 zápasů neokusila hořkost porážky a výhrou nad Mainzem se chce posunout do vyších pater tabulky. Tam však již poněkud překvapivě sídlí její sobotní protivník, který rozhodně nejede do Dortmundu pro porážku.

1. FSV Mainz 05 - 1. FC Norimberk 1:0

V souboji dvou nováčků vyhráli domácí a nutno poznamenat, že i zaslouženě. 1.FSV Mainz tato výhra posunula již na pěkné 6. místo v tabulce, poražený Norimberk se nyní nachází o 10 příček níže.

Ivanschitz je ve formě, Constantini ho ale ignoruje

Trenér rakouské reprezentace Dietmar Constantini včera zveřejnil nominaci na přátelské utkání proti Španělsku, k úžasu mnoha lidí v ní však opět chyběl Andreas Ivanschitz. Záložník Mainzu má momentálně parádní formu, podle Constantiniho se ale jeho tým v posledních utkáních zlepšoval i bez něj...

Preview: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Norimberk

Mainz udělá vše pro to, aby se i po dvanáctém kole mohl pyšnit nedobytným Bruchweg Stadionem. Právě domácí prostředí letos přináší Mainzu nejvíce bodů, vždyť zde padly už i týmy jako Bayern nebo Hoffenheim a nejinak by tomu mělo být i s Norimberkem.

VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05 3:3

V napínavém utkání plném gólů nakonec Mainz na Wolfsburgu vyválčil bod. Domácí záhy po brance Martinse vedli, stejný hráč vedení v 20. minutě zdvojnásobil, hosté však ještě do přestávky srovnali krok góly Amriho a Ivanschitze. Pět minut před koncem našel Hoogland odpověď i na Misimovićův gól z 64. minuty a oba týmy se tak díky získanému bodu svorně posunuly před Hoffenheim, který ještě duel v rámci 11. kola ještě čeká.

Preview: VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05

V sobotu zavítá do vyprodané Volkswagen Arény soused Wolfsburgu z ligové tabulky - 1.FSV Mainz 05. Zatímco Vlci po menším herním výpadku nacházejí ztracenou formu z minulé sezóny, tak Mainz předvádí výkony jako na houpačce. Jednou vyhraje, jednou prohraje. Přesto se jako nováček drží se 17 body na pěkném 8. místě, jen o příčku níže než právě loňský mistr z Wolfburgu.

1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg 3:0

Mainz si, jak napovídá samotný výsledek, hladce poradil s Freiburgem, drží domácí neporazitelnost a posunul se na sedmou příčku. Velkou zásluhu na tom má dvougólový střelec Hoogland, druhý v pořadí je Andreas Ivanschitz - rakouský fotbalista jeden gól dal, na jeden přihrál a v tabulce kanonýrů se s pěti góly osamostatnil na třetí pozici.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg

Mainz přivítá Freiburg a vše slibuje zajímavé utkání - domácí jsou silnější doma, hosté naopak venku. Vyhrát tedy budou chtít určitě obě družstva a už to slibuje zajímavou zápletku.

1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05 1:0

Neposlušný Novaković vystřelil Kölnu velice důležité domácí vítězství nad Mainzem. Právě slovinský kanonýr totiž od klubu dostal příkazem pro doznívající zranění kolena neodcestovat ke kvalifikačnímu utkání do San Marina, kde mohlo, a nakonec skutečně slavilo, Slovinsko postup do baráže o mistrovství světa. Domácí se tak, alespoň dočasně, vymanili z pásma sestupu

Preview: 1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05

Letošní nováček Mainz si zatím vede nad očekávání dobře a nyní ho čeká cesta do nedalekého Kölnu, kde se proti němu bude snažit o první domácí výhru letošní sezóny loňský novic 1. FC, jenž zůstává za očekáváními.

1. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim 2:1

1.FC Mainz potvrdil domácí neporazitelnost a porazil TSG Hoffenheim 1899 2:1. Hosté tak neprodloužili sérii 4 výher v řadě a nechali se Mainzem dotáhnout v tabulce. Přesto díky lepšímu skóre si dokázali udržet 4. příčku

Preview: 1. FSV Mainz 05 - TSG Hoffenheim

V 8. kole Bundeligy přivítá 1.FSV Mainz 05 na své půdě TSG Hoffenheim a bude věru o co hrát. Domácí totiž tuto sezónu neodešli ze Stadion am Bruchweg poraženi a s prázdnou se odsud vracel i mnichovský Bayern. Hostům se zase poslední 4 kola nesmírně daří. Získali z nich totiž 12 bodů a nasázeli svým soupeřům dohromady 13 branek.

Werder Brémy - 1. FSV Mainz 05 3:0

Werder pomalu, ale jistě stoupá tabulkou vzhůru - po ostudné domácí blamáži s Frankfurtem fotbalisté z hanzovního města ještě neprohráli, a to platí i po dnešku - domácí si snadno poradili s Mainzem 3:0 a jsou již na čtvrté pozici. Velkou zásluhu na tom má kanonýr Pizzaro. Právě on totiž svýmy dalšími dvěma góly dorazil FSV a se čtyřmi góly z pěti odehraných zápasů se dělí o druhou pozici v tabulce střelců.

Preview: Werder Brémy - 1. FSV Mainz 05

V jednom ze zápasů sedmého bundesligového kola se na Weserstadionu utkají domácí Brémy s hosty z Mainzu. Zatím hráči Werderu nedokázali již plných 187 minut dopravit míč do sítě soupeře, tak hosté jsou ve formě a poslední dva zápasy porazili Herthu BSC a VfL Bochum, což neustál její trenér Marcel Koller. Trenér domácích Schaaf má pod sebou židli pevnou a pokud se mu podaří Mainz porazit, dokonce jej v tabulce předskočí.

VfL Bochum - 1. FSV Mainz 05 2:3

Mainz pokračuje ve svém tažení i s početnou marodkou, ačkoliv měl v tomto utkání velké štěstí. Tuchelův tým si nakonec z Ruhrstadionu odváží výhru po divoké přestřelce, vítězství dvěma brankami zajistil Kevin Schürrle.