US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

US Sassuolo - KRC Genk 0:2

V páteční dohrávce posledního kola Evropské ligy hostující Genk nezaváhal a porazil domácí Sassuolo. Díky brankám Bryana Heynena a Leandra Trossarda z druhého poločasu se raduje z výhry i prvního místa ve skupině. Athletic Bilbao, který včera remizoval, postupuje coby druhý celek.

Preview: US Sassuolo - KRC Genk

Skupina F je v podstatě už rozhodnutá a o postupujících je jasno. Přesto se může změnit jejich pořadí, protože oba postupující mají stejný počet bodů, stejně jako oba méně šťastné týmy. Vedoucí Genk chce potvrdit první příčku v Itálii.

US Sassuolo - Empoli FC 3:0

Sassuolo konečně zabralo a třemi brankami to odskákalo Empoli. Zápas měl po zahození první Saponarově šanci jednoznačný průběh a poté co uplynula hodina hry, bylo de facto po zápase.

Preview: US Sassuolo - Empoli FC

Sassuolu se dobře nakročená sezona rozpadá pod rukama. Z Evropské ligy nic nezbude a ani situace v Serii A není růžová. Neroverdi jsou jen dvě příčky od sestupu a nutně potřebují bodovat. Empoli je na tom dokonce ještě hůře.

Sassuolo v Neapoli vyválčilo bod

Neapol dnes večer nedokázala vyzrát na Sassuolo a tým trenéra Eusebia Di Francesca si z města pod Vesuvem odvezl bod. Domácí sice díky gólu Lorenza Insigneho šli ještě před koncem první půle do vedení, jenže krátce před koncem utkání se prosadil hostující Grégoire Defrel.

Unavené Sassuolo vyzkouší Neapol, které chybí střelec

Dva duely si italská nejvyšší liga nechala z důvodů Evropské ligy také na pondělí. První z těchto zajímavých střetů hostí Neapol, kam zavítá Sassuolo. Ani jednomu týmu pohárové utkán í nepřineslo žádnou radost.

Athletic Bilbao - US Sassuolo 3:2

Sassuolo sice skvěle začalo napínavý duel v Bilbau, ale nakonec mu to k ničemu nebylo. Domácí totiž díky trefám Adurize s Lekuem dokázali otočit utkání ve svůj prospěch a ze skupiny spolu s Genkem postupují právě baskičtí Lvi. Sassuolo ve své první pohárové soutěži končí.

Preview: Athletic Bilbao - US Sassuolo

Pokud byste hledali skupinu, která je nejvyrovnanější a v jejímž pořadí se může úplně všechno zkomplikovat či přeskupit, byla by to dost možná skupina s označením F. Na prvním místě je belgický Genk se šesti bod, poslední Rapid Vídeň má jen o jeden bod méně! Nás ale teď budou zajímat především dva zbylé týmy. Na stadionu San Mamés se představí domácí Athletic Bilbao, jehož vyzyvatelem bude evropský nováček ze Sassuola.

Domácí Sampdoria otočila duel se Sassuolem

V Janově se dnes konalo téměř zázrak. Postarala se o něj domácí Sampdoria, která sice se Sassuolem dlouho prohrávala o dvě branky, ale nevzdala se a bojovala. V závěrečných deseti minutách dokonce třemi góly otočila utkání ve svůj prospěch!

Sampdoria hostí duel dvou zklamaných celků

Sampdoria měla před sezonou mnohem větší ambice a mohutně posilovala. Sassuolo se na evropské poháry mohlo přímo těšit. Oba týmy ale prožívají hodně špatné období a ani jednomu z nich se letos příliš nedaří.

Politano si ze svého prvního srazu odnesl dvojí zranění

Zranění, které zhatilo první reprezentační sraz 23letého křídelníka Sassuola Mattea Politana, nakonec bude vážnějšího rázu. Italský klub dnes potvrdil, že si jeho opora naráz vyvrtla levé koleno i kotník...

US Sassuolo - Atalanta Bergamo 0:3

Vynikající formu opět potvrdila Atalanta Bergamo, která smetla Sassuolo na jeho půdě 3:0. Všechny branky vstřelili Nerazzurri už v prvním poločase, v tom druhém pak náskok v pohodě hlídali. Sassuolo mělo i trochu smůlu, když dvakrát orazítkovalo jen brankovou konstrukci.

Preview: US Sassuolo - Atalanta Bergamo

Sassuolu se nedaří a účastník Evropské ligy by potřeboval co nejrychleji vyhrát a vrátit se do herní pohody z úvodu sezony. Na domácím Cittá del Tricolore přivítá Atalantu Bergamo, což vzhledem k formě soupeře nebude nic jednoduchého.

US Sassuolo - Rapid Vídeň 2:2

Rapid Vídeň si připsal další cenný bod, když v Itálii proti Sassuolu vyválčil remízu 2:2. Stálo ho to ale hodně sil a domácí musí být po právu rozmrzelí, protože o výhru po lepším herním projevu přišli až v 90. minutě.

Preview: US Sassuolo - Rapid Vídeň

Sassuolo tvrdě naráží na realitu týmu, který bojuje na více frontách. Týmu trenéra Eusebia Di Francesca docházejí síly a na výsledcích je to znát. Přesto je domácí Sassuolo odhodlané poprat se na své půdě se zkušenějším Rapidem Vídeň o body.