US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Di Francesco znovu proti známému Římu

Rozjetý Řím jede do Sassuola, kde jej čeká starý známý. S tamním týmem mají Vlci mnoho společného, často s ním obchodují a na domácí lavičce sedí jeden z dřívějších hráčů Giallorossi. Jeho tým však poslední dobou podává hodně nevyrovnané výkony.

Bologna FC - US Sassuolo 1:1

Dlouho to vypadalo, že si Boloňa z domácího souboje se Sassuolem odveze všechny body, jenže čtyři minuty před koncem srovnal na konečných 1:1 Alessandro Matri. Boloňa vedla už od 10.minuty, kdy se prosadil Verdi.

Preview: Bologna FC - US Sassuolo

Hráči Boloni se utkají se Sassuolem, které zatím zdárně válčí na více frontách. Oba celky jsou na tom, co se týče bodových zisků, podobně a tak utkání jasného favorita postrádá.

Rapid Vídeň - US Sassuolo 1:1

Rapid Vídeň nakonec vlastní vinou nebere z utkání proti italskému outsiderovi tři body, třebaže domácí Schaub se trefil už v sedmé minutě. Po hodině hry si totiž domácí Thomas Schrammel vstřelil kuriózní vlastní branku, čímž srovnal stav.

Preview: Rapid Vídeň - US Sassuolo

Rapid Vídeň doma uvítá celek ze země, kterou s ohledem na fotbal nemá moc v lásce. Do Vídně totiž zavítá Sassuolo, které sice nemá moc zkušeností, ale Rapid posledních pět duelů s italským soupeřem vždy prohrál. Tým trenéra Eusebia Di Francesca navíc několik slavných soupeřů už překvapil.

US Sassuolo - FC Crotone 2:1

Sassuolo nakonec roli favorita zvládlo, v závěru otočilo nepříznivý vývoj a Crotone porazilo 2:1. Domácí se tak vítězně naladili na další utkání Evropské ligy, které je čeká už ve čtvrtek.

Preview: US Sassuolo - FC Crotone

Zatím suverénně nejhorší tým ligy Crotone zavítá na půdu Sassuola a pokusí se překvapit. Nováček soutěže zatím nevyhrál, získal pouhý jeden bod a na nesestupovou pozici rázem ztrácí pět bodů. Sassuolo zatím kombinaci Serie A a Evropské ligy poměrně zvládá, vedle zápasu s Crotone se už ve čtvrtek představí ve Vídni, na půdě Rapidu.

AC Milán - US Sassuolo 4:3

Na milánském San Siru se odehrál fantastický zápas, ve kterém nakonec padlo sedm branek. Domácí nejprve vedli, ale Sassuolo třemi branky výsledek otočilo. Jenže hosté dvoubrankové vedení neudrželi a tentokrát AC třemi brankami výsledek otočilo a už nepustilo.

Preview: AC Milán - US Sassuolo

Nedělní podvečer je v Itálii vyhrazen také souboji Milána se Sassuolem. Rossoneri nemívají na Sassuolo zrovna dobré vzpomínky, za posledních několik sezon jim Neroverdi uštědřili nejednu porážku. Tentokrát si AC může v jedné věci oddechnout, neboť se na trávníku určitě neobjeví vrchní milánský kat Domenico Berardi.

KRC Genk - US Sassuolo 3:1

Sassuolo nezopakovalo parádu z prvního utkání a v Belgii mělo s Genkem problémy. Dokonce tak velké, že prohrálo poměrem 3:1. Domácí byli jasně aktivnější a lepší, což se odrazilo i na skóre. Po hodině hry už vedli 3:0, ale po chvíli dal jedinou branku Italů Politano.

Genk vyzve nováček v EL Sassuolo

Sassuolo plní roli nováčka a příjemného překvapení Evropské ligy. Teď jej čeká další z jeho neoblíbených výjezdů v podobě belgického Genku. Tomu se sice měsíc září herně vůbec nedaří, ale přesto bude mírným favoritem.

US Sassuolo - Udinese Calcio 1:0

Nejtěsnější vítězství si připisuje Sassuolo. To v generálce na Evropskou ligu udolalo nebezpečné Udinese 1:0, když o všem rozhodl ve 34.minutě Defrel. Hubené vítězství Neroverdi je zcela zasloužené, Udinese si toho na Cittá del Tricolore příliš nevytvořilo.

Preview: US Sassuolo - Udinese Calcio

Sassuolo doma přivítá nevyzpytatelné Udinese a bude cílit na tři body. Neroverdi si musejí zvykat na náročnější rozvržení zápasů, už v týdnu je totiž čeká cesta do Belgie k zápasu Evropské ligy s Genkem. Prvním úkolem je ale zdolat Zebry.

Chievo Verona - US Sassuolo 2:1

Chievo doma porazilo brankami z prvního poločasu Sassuolo 2:1 a v tabulce se posunulo na osmé místo, Sassuolo je třinácté, ale mezi oběma celky je jen jednobodový rozdíl. Vítěznou trefu obstaral pět minut před koncem poločasu Lucas Castro.

Preview: Chievo Verona - US Sassuolo

Utkání Chieva se Sassuolem na první pohled slibuje zajímavou podívanou, vždyť jde o souboj aktuálně čtvrtého týmu s účastníkem Evropské ligy. Jenomže realita bývá v zápasech na Stadio Bentegodi jiná. Nepříliš mnoho branek a úporná defenzíva zejména domácího celku.