Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Chievo Verona veze z Janova bod

Janovská Sampdoria doma před vlastními diváky dobře začala, když ji do vedení poslal veterán Fabio Quagliarella. Jenže nadějné vedení Námořníci neudrželi. Ve druhé půli bylo Chievo mnohem aktivnějším týmem a už ve 46. minutě srovnal na konečných 1:1 Roberto Inglese.

Sampdoria hájí desátou příčku proti Chievu

Chievu se v Janově moc nedaří, ale teď má další šanci na body. V souboji o desátou příčku Serie A se Chievo postaví právě domácí Sampdorii, jejíž forma postupně ustupuje. Zotaví se hráči z debaklu v minulém kole?

Chievo Verona - Città di Palermo 1:1

Plichtou 1:1 skončilo utkání na Stadio Bentegodi, kam zavítalo Palermo. Sicilané potřebovali ve Veroně vyhrát, aby si uchovali šanci na záchranu, ale to se nepovedlo, takže jsou po Pescaře dalším jistým sestupujícím.

Verona hostí souboj dvou zklamaných

Palermo jede do Verony, aby se ještě popralo o poslední zbytky nadějí na záchranu. Ta se nachází opravdu spíše jen v teoretické rovině, ale sicilský celek se nechce vzdát. Chievo prožívá nanejvýš průměrnou sezonu.

Janov CFC - Chievo Verona 1:2

Nejhorší formu z celé Serie A má Janov, který znovu prohrál, tentokrát doma s Chievem. V zápase, ve kterém už o nic moc nešlo, padly celkem tři branky. Domácí Grifóni těsně před přestávkou vedli zásluhou Panděva, ale Fly Donkeys ve druhém dějství brankami Bastiena a Birsy výsledek otočili. Na výsledku pak nic nezměnilo ani pozdní vyloučení hostujícího Depaoliho.

Preview: Janov CFC - Chievo Verona

Dva celky s podobně mizernou aktuální formou se utkají v Janově na stadionu Luigi Ferraris. Grifoni nevyhráli šest zápasů v řadě, Fly Donkeys pět. Povede se jednomu z týmů konečně zvítězit, nebo se obě série ještě natáhnou?

Chievo Verona - Turín FC 1:3

Hráči Turína napravili zaváhání z domácího zápasu s Crotone a na Stadio Bentegodi získali všechny tři body. Hosté byli po celý zápas jasně lepším týmem, prosazovat se ale začali až ve druhém dějství. O góly se podělili Ljajič, Zappacosta a Falqué.

Preview: Chievo Verona - Turín FC

Fotbalisté Chieva Verona se budou revanšovat za čtyřgólovou ostudu ze Sardinie a v domácím prostředí přivítají remízového krále FC Turín. Býci mají na svém kontě dvanáct remíz, což je nejvíce v celé soutěži.

Cagliari Calcio - Chievo Verona 4:0

Pořádnou ostudu si utrhlo Chievo, jenž dostalo na Sardinii řádně napráskáno. Cagliari učinilo důležitý krok za čtyřgólovou výhrou už v prvním poločase, ve kterém se prosadili Borriello, Sau a Pedro. Posledně jmenovaný pak v závěru pečetil na konečných 4:0.

Preview: Cagliari Calcio - Chievo Verona

O střed ligové tabulky ještě zabojují Cagliari a Chievo, v tuto chvíli sousedé v tabulce. O něco lepší formou se mohou pochlubit domácí, byť před vlastními fandy naposledy padli.

Juventus FC - Chievo Verona 2:0

Juventus potvrdil roli favorita a Chievo porazil výsledkem 2:0. Stará dáma se zároveň naladila na očekávaný souboj s Barcelonou. I když domácí nakonec zvítězili, neměli to s Chievem úplně jednoduché. Fly Donkeys byli ve hře o body až do 84. minuty, kdy vstřelil druhý gól Gonzalo Higuaín.

Preview: Juventus FC - Chievo Verona

Další krok na cestě za obhajobou může udělat turínský Juventus. Stará dáma přivítá ve 31.kole Chievo a netřeba zdůrazňovat kdo je favoritem. Pro Allegriho svěřence má zápas povzbuzující charakter, po dvou nevyhraných zápasech s Neapolí chce zvítězit i proto, aby se naladila na čtvrtfinálový duel Ligy mistrů proti Barceloně.

Chievo Verona - FC Crotone 1:2

Velké překvapení se událo ve Veroně, kde domácí Chievo nečekaně padlo s Crotone 1:2. Jiskřička naděje na záchranu hostujícího celku tak ještě žije. Strůjci úspěchu byli Ferrari a Falcinelli.

Preview: Chievo Verona - FC Crotone

Povinné tři body by si doma mělo připsat Chievo, které hostí Crotone. Hosté nevyhráli už osm soutěžních zápasů v řadě a s jejich případnou záchranou to vypadá čím dál beznadějněji.

Bologna FC - Chievo Verona 4:1

Boloňa ukončila domácí trápení a Chievo smetla výsledkem 4:1. Fly Donkeys sice vedli, ale ve druhém poločase zcela propadli. Dvakrát se prosadil Džemaili, jednou skóroval Verdi a Di Francesco.