D'Anna dostal důvěru a natrvalo povede Chievo

Chievo se bude i nadále spoléhat na kouče Lorenza D'Annu. Tomu se povedlo veronský celek udržet mezi italskou elitou, za což byl odměněn smlouvou pro nadcházející sezónu s opcí...  
29.05. | Aktuality | 59 komentářů
 

Chievo Verona - Benevento Calcio 1:0

Chievo nedovolilo komplikace a svůj zápas s Beneventem zvládlo, což znamená, že si i v příští sezoně zahraje nejvyšší soutěž. Už jistého sestupujícího skolil jedinou brankou po změně stran Roberto Inglese.  
20.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Preview: Chievo Verona - Benevento Calcio

Chievo má před sebou důležitý úkol, porazit Benevento a zajistit si prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu. V opačném případě se ještě může stát, že Fly Donkeys spadnou na sestupové pozice. Benevento se v minulém kole rozloučilo s domácími fanoušky a ve Veroně se minimálně na rok bude loučit se Serií A.  
20.05. | Previews | 1 komentář
 

Bologna FC - Chievo Verona 1:2

Z nejhoršího je prozatím Chievo venku, protože zvládlo zápas na hřišti Boloni a opustilo sestupové příčky. Domácí tým trenéra Roberta Donadoniho si i přes porážku zajistil záchranu. Chievo bylo už v těžké situaci, protože po prvním poločase prohrávalo, výsledek ale dokázalo otočit.  
13.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: Bologna FC - Chievo Verona

Boloňa se utká s Chievem v přímém záchranářském souboji a může si definitivně zajistit přežití. Stačit jí k tomu bude i bod a za jistých okolností i porážka. To Chievo v žádném případě zaváhat nesmí, protože od sestupu ho dělí jen jeden bod.  
13.05. | Previews | žádný komentář
 

Chievo zvládlo záchranářský duel lépe, ale zachráněno ještě není

Chievo Verona zvládlo domácí zápas, který bude po sezoně možná hodnocen jako klíčový. Mussi Volanti totiž dokázali porazit Crotone, se kterým se nyní dostali na stejnou bodovou hranici. Přesto ani jeden tým ještě není zachráněn a oba ček usilovný boj až do samého závěru ligového ročníku.  
06.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Chievo má téměř poslední šanci, čeká ho Crotone

Chievo Verona se s každým dalším kolem stále více potápí a nyní už mu patří místo v zóně sestupu. S novým trenérem je odhodláno bojovat až do konce a zachránit prvoligovou příslušnost. Ideální šanci má v neděli odpoledne, protože doma uvítá Crotone.  
04.05. | Previews | žádný komentář
 

Chievo odvolalo trenéra Marana, kterého na lavičce vystřídá D'Anna

Rolando Maran skončil na lavičce Chieva Verona. Tradičnímu italskému klubu se během posledních týdnů přestalo dařit, načež vedení odvolalo zkušeného harcovníka a na jeho místo dosadilo od rezervy Lorenza D'Annu...  
29.04. | Aktuality | 14 komentářů
 

AS Řím si poradil s Chievem, to inkasovalo čtyřikrát

V prvním utkání napínavého sobotního programu se představilo římské AS a svou roli favorita oproti Chievu Verona zvládlo s bravurou. Skóre zápasu otevřel český talent Patrik Schick, k němuž se dvakrát přidal Edin Džeko. Chievo sice v závěru zápasu rovněž skórovalo, ale na body branka Ingleseho ani proti oslabenému AS nestačila.  
28.04. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře
 

AS Řím hodlá přeskupit síly, šanci má proti Chievu

AS Řím se po debaklu v Lize mistrů musí opět zaměřit na Serii A, protože právě jemu patří první sobotní utkání. Program 35. kola nejvyšší italské ligy načne v sobotu v podvečer duel domácích Vlků a Chieva, kterému se v poslední době zoufale nedaří.  
27.04. | Previews | 3 komentáře
16.07. Chievo a Parma čelí možnému sestupu
Před soudem stanou zástupci veronského Chieva a Parmy. Prvně jmenovaný klub údajně vedl falešné účetnictví, zatímco nováček Serie A měl pro změnu uplácet, za což oběma klubům hrozí bodový odečet a následný sestup do druhé ligy. (football-italia.net)
14.07. Gobbi se vrátil do Parmy
Parma znovu angažovala Massima Gobbiho. Již 37letý obránce se do tradičního klubu vrací po vypršení smlouvy s Chievem, přičemž se staronovým zaměstnavatelem uzavřel roční kontrakt. (football-italia.net)
09.07. Chievo si pojistilo Pellissiera
Sergio Pellissier si protáhne aktivní kariéru. Již 39letý kanonýr s veronským klubem podepsal smlouvu i pro nadcházející sezónu. (football-italia.net)
04.07. Giaccherini zůstane hráčem Chieva
Chievo Verona může nadále využívat služeb Emanuela Giaccheriniho. Zkušený křídelník se do veronského klubu na základě smluvní doložky stěhuje natrvalo z Neapole, obě strany se potom dohodly na tříleté spolupráci. (football-italia.net)
01.07. Cagliari dotáhlo příchod záložníka Castra
Lucas Castro přestoupil z Chieva do Cagliari. Argentinský záložník na Sardinii úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a podepsal tříletý kontrakt, opačným směrem putuje 6,5 milionu eur. (football-italia.net)
30.06. Castro míří do Cagliari
Lucas Castro má blízko k přestupu z Chieva Verona do Cagliari, kam si ho vyžádal trenér Rolando Maran. Na římské klinice už devětadvacetiletý záložník měl dnes absolvovat zdravotní prohlídku. (football-italia.net)
28.06. Chievo si pojistilo záložníka Hetemaje
Perparim Hetemaj bude i nadále hrát za Chievo, veronský celek se svým záložníkem prodloužil smlouvu do června 2020 a součástí dohody je i opce na dalších dvanáct měsíců. (transfermarketweb.com)
21.06. SPAL má hned čtyři nové posily
Útočník Alberto Paloschi a záložník Jasmin Kurtič budou i nadále hrát za SPAL, jejich hostování z Atalanty byla změněna v trvalé přestupy. V týmu bude pokračovat i brankář Alfred Gomis (Turín) a také obránce Bartosz Salamon, jehož hostování z Chieva bylo prodlouženo o další rok. (football-italia.net)
15.06. Dainelli by mohl zamířit do Parmy
Parma se po návratu do Serie A poohlíží po zkušených posilách a jednou z nich by mohl být Dario Dainelli. Již 39letý stoper po šesti letech opouští Chievo Verona, kde mu vypršel kontrakt. (transfermarketweb.com)
13.06. Đorđević potvrdil přestup do Chieva
Záložník Filip Đorđević s konečnou platností odchází z Lazia Řím do Chieva Verona. Už před pár dny avizovaný transfer oficiálně potvrdil jeho nový klub. Đorđević odejde do Verony jako volný hráč poté, co mu 30. června vyprší kontrakt v Římě. V novém působišti se dohodl na smlouvě na 3 roky. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi