AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Preview: Le Mans UC 72 - AS Monaco

Po velice matných výkonech může kouč Monaka Guy Lacombe stavět na poslední uhrané remíze 1:1 s Lyonem. Teď jeho mužstvo navštíví zachraňující se Le Mans, které napumpované živou vodou výměnou trenéra získalo z posledních třech zápasů šest bodů.

AS Monaco - Olympique Lyon 1:1

I poslední víkendové utkání mezi knížecím klubem z Monaka a Lyonem skončilo remízou 1:1. Vše podstatné se odehrálo už v první půli, hosty dostal po dvaceti minutách hry do vedení Bastos, po půlhodině utkání však vyrovnal Park. Přes snahu obou mužstev se skóre do konce střetnutí již nezměnilo.

Monako vyzve v královském souboji Lyon

Kníže proti mistrovi. Monako chce pomýšlet na evropské poháry. To je ale zatím to jediné, co se mu daří - dlouho se totiž v Evropě neprezentoval a nadějně to nevypadá ani letos. Lyon na tom ale také není zrovna růžově a v Ligue 1 paběrkuje až na pátém místě.

Gudjohnsen se z Monaka nechystá

Otec a agent Eidura Gudjohnsena v jedné osobě dementoval spekulace, které jeho syna spojovaly s odchodem z Monaka. V médiích se objevovaly zprávy, že se chtěl islandský útočník vrátit do Anglie.

Monaco si překvapivě poradilo s Rennes 1:0

Překvapivý výsledek. Monako, jenž do této chvíle čekalo na výhru dlouhých pět zápasů, porazilo Rennes, které drželo sérii čtyř zápasů bez prohry. Jedinou branku utkání vstřelil korejský útočník Park Chu-Young.

Preview: AS Monaco - Stade Rennes

Knížecí klub si bude chtít ve středu večer usmířit své fanoušky, kteří v neděli na vlastní oči viděli drtivou prohru 0:4 s týmem z Lille. Svou reputaci si mohou domácí napravit ve střetnutí proti Rennes - mužstvu, které už čtyři zápasy v řadě neprohrálo.

AS Monaco - Lille OSC 0:4

Lille pokračuje ve fantastických výkonech a v neděli večer nasázelo čtyři branky už čtvrtému mužstvu v řadě. Po Valenciennes, Lyonu a St. Etienne se hostujícím fotbalistům musel poklonit i knížecí klub z Monaka.

Preview: AS Monaco - Lille OSC

Dva týmy se zcela odlišnou formou na sebe narazí v Monaku. Zatímco domácí výběr získal z posledních čtyř utkání jediný bod, hosté válcují jednoho soupeře za druhým.

Valenciennes FC - AS Monaco 3:1

Fotbalisté Monaka pokračují v listopadové mizérii, zaznamenali už třetí porážku ze čtyř zápasů, bod získali pouze nad posledním Grenoblem. Valenciennes je naopak ve skvělé formě, za posledních sedm zápasů získalo šestnáct bodů. O výhře rozhodli v závěrečných pěti minutách Samassa s Ben Khalfallahem, kteří upravili do té doby remízový výsledek na konečné skóre 3:1.

Preview: Valenciennes FC - AS Monaco

Valenciennes se může dostat zpátky mezi smetánku francouzské ligy. Poslední jasná prohra 0:4 s úhlavním rivalem Lille ho sice poslala až na šesté místo, pokud se mu ovšem tentokráte podaří porazit Monako, v tabulce se dotáhne bodově na druhý Lyon a třetí Auxerre. Nad knížecím klubem vyhrálo VA doma předchozí dva vzájemné duely.

Auxerre je po výhře nad Monakem v čele Ligue 1

Po zaváhání Lyonu i Bordeaux se fotbalisté Auxerre díky sedmé výhre v řadě dostali do čela tabulky, přitom ještě po třech kolech byli bez vstřeleného gólu na posledním místě. Výhru nad aktuálně šestým Monakem zařídily dvě branky těsně před konci obou poločasů.

Boj o první pětku: AJ Auxerre - AS Monaco

Dnešní nejzajímavější zápas v Ligue 1 se odehraje v Burgundsku. Tam bude domácí Auxerre bojovat s Monakem o udržení v první pětce.

Grenoble má první bod! Remizoval v Monaku

Nemožné se stalo skutečností. Grenoble po dlouhých dvanácti kolech konečně ochutnal chuť ligových bodů. Nebo vlastně ligového bodu. Remíza proti Monaku se ale jako první dárce jistě počítá.

Preview: AS Monaco - Grenoble Foot 38

Nic nepodcenit. Ač se Grenoble nachází na posledním místě a jako evropský unikát na svém kontě nemá doposud ani bod, kouč Guy Lacombe hráče Monaka varuje, že nepůjde o jednoduchý zápas. Přesto je aktuálně třetí tým tabulky na domácí půdě jasným favoritem.

Bordeaux s vouboji o Francii porazilo 1:0 Monaco

Momentálně dva nejlepší celky Francie se o body nedělily. Bordeaux na svém stadionu zápas ovládlo a na čele tabulky si před knížecím klubem vytvořilo čtyřbrankový odstup. Jedinou branku utkání vstřelil Marc Planus.