AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Saint-Étienne zaslouženě smetlo Monaco 3:0

Skvělá série bez porážky je u konce. Monako padlo. A s překvapivým soupeřem. Jeho katem se stalo Saint-Etienne, které se musí ohánět v boji o udržení. Domácí se trefili hned třikrát, přesně zamířil Blaise Matuidi, Gonzalo Bergessio a v poslední minutě také Emmanuel Riviere.

Saint-Étienne se bojí sestupu, Monaco chce Ligu mistrů

Pár bodů nad sestupovým pásmem. To jistě není příznivé umístění. Zvlášť pro tým, jako je Saint-Etienne. Saint-Etienne, jež by se rádo pralo o poháry. O ty se ale spíše pere jeho soupeř - knížecí Monako.

Šimič v Monaku nehraje, jednou z variant je i konec kariéry

Dario Šimić řeší jeden velký problém - nefiguruje totiž v plánech trenéra AS Monaco Guye Lacomba. Chorvatský obránce letos nenastoupil ani k jednomu ligovému zápasu a vše je připraven řešit. Pokud by se mu nepovedlo najít si v létě nové angažmá, je připraven ukončit kariéru...

AS Monaco - OGC Nice 3:2

Monako se nezaleklo ani fotbalistů Nice a po dobrém výkonu si na své konto připsalo již šestou výhru v řadě. Na vítězství 3:2 měl největší podíl Korejec Park, který se blýskl hned dvěma brankami. Knížecí klub se už vyšplhal na čtvrtou příčku tabulky Ligue 1.

Monako alias David bude hostit Goliáše - Nice

Zápas mezi Monakem a Nice má jednoznačného favorita. Zatímco Nice se strachuje o udržení v soutěži, Monako oprašuje zašlou slávu.

Redknapp potvrdil příchod Eidura Gudjohnsena

Eidur Gudjohnsen se vrací do anglické nejvyšší soutěže, kde dlouho hrával za Chelsea. Islandský útočník po působení v Barceloně nedokázal neplnit velká očekávání v AS Monaco a po šesti měsících se znovu stěhuje - na hostování ho získal Tottenham...

Paris SG si prohru nezasloužilo, proti Monaku je ale srazil vlastní gól

Vynikající a výborný. Leda taková slova musí mít v knížecím Monaku, když mluví o tamním fotbalovém klubu. Po dvou ligových výhrách přišla v novém roce již třetí - a ta se započítá velice slavně. Tým udolal tým z hlavního města - Paris Saint-Germain. Jedinou branku si vstřelil brankář domácích, Edel Apoula.

Preview: Paris Saint-Germain - AS Monaco

Zdá se, že ani po zimní pauze nenašlo PSG optimální formu. Na začátku ledna vypadlo z Ligového poháru s druholigovým Guingampem, v sobotu podlehlo rozjetému Lille hladce 1:3. Jestli se mu teď nepodaří porazit nevyzpytatelné Monako, může ztratit kontakt s pohárovými příčkami.

AS Monaco - FC Sochaux 2:0

Impozantní závěr měli fotbalisté Monaka v duelu proti Sochaux. V závěrečných šesti minutách dokázali soupeři vstřelit hned dvě branky a rozhodnout tak o svém vítězství 2:0. Střelcem obou gólů byl Brazilec Nené.

Zvedající se Monako chce pohřbít naděje Sochaux

Oba týmy za sebou již první ligový duel mají. Monako ho zvládlo s noblesou, Sochaux se motor zadřel hned v úvodu. Naváže v rychlém sledu Monako na skvělý výsledek?

Monako zvládlo první zápas nového roku na jedničku

Jako by teprve devatenáctiletý záložník Lukman Haruna vzkázal do Angoly, kde se odehrává Africký pohár národů, kouči nigerisjké reprezentace Shaibuovi Amoduovi: Měl jste mě vzít s sebou! Haruna totiž dvěma trefami během deseti minut ze druhé půle v podstatě zařídil Monaku pohodlné vítězství v dohrávce 15. kola nad třetím celkem tabulky Montpellierem. AS celkově zvítězilo vysoko 4:0.

Monako získalo na hostování útočníka Maazoua

Fotbalisté Monaka získali z CSKA Moskva na hostování nigerského útočníka Moussu Maazoua. Jednadvacetiletý hráč bude v knížecím klubu působit do konce sezony.

Monako ve vloženém kole vyzve třetí Montpellier

Francouzská Ligue 1 nestartuje až 16. ledna, jak by se podle rozlosování mohlo zdát. Na programu jsou totiž ještě dvě kola odložená - rozdá si to Monako s Montpellierem a také Boulogne se Sochaux. Nebuďme ale pouze do Svěrkoše zahledění a dejme tedy prozatím přednost podívané z první poloviny tabulky!

Gudjohnsen neví, jestli zůstane v Monaku. Přemýšlí o Anglii

Eidur Gudjohnsen se zatím v Monaku neprosadil a zvažuje změnu dresu. Islandský útočník ještě nedávno úvahy o odchodu z knížecího klubu odmítal, nyní ale připustil, že by se mohl vrátit do anglické ligy.

Le Mans si dalo pěkný dárek - díky remíze s Monakem je mimo sestupové pásmo

Ježíšek si to rozdal se Santa Clausem a skončilo to remízou. Stejně jako dnešní duel mezi Le Mans a knížecím Monakem.