AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

AS Monaco - Valenciennes FC 2:1

Monako si připsalo svou desátou domácí výhru, opevnilo se na deváté pozici a teoreticky ještě může zabojovat o evropské poháry. Valenciennes se sice ujalo vedení po první půli, lepší výkon knížecího klubu ale nakonec zaslouženě slavil tři body. V 61. minutě srovnal krásným způsobem Nene a druhý gól přidal o čtvrthodiny později Maazou.

Preview: AS Monaco - Valenciennes FC

Dva sousedé z tabulky se potkají v Monaku. Domácí, kteří se ziskem 46 bodů okupují devátou příčku tabulky, přivítají pouze o dva body hůře postavený klub z Valenciennes.

Montpellier HSC - AS Monaco 0:0

Montpellier opět nedokázal využít klopýtnutí Bordeaux a ze zápasu proti Monaku vydoloval pouze bod. Hrdinou utkání byl gólman hostů Ruffier, který má obrovský podíl na bodovém úspěchu knížecího klubu.

Preview: Montpellier HSC - AS Monaco

Monako, které už tři utkání v řadě remizovalo 0:0, zajíždí o víkendu na horkou půdu Montpellieru. Knížecí klub je až na devátém místě, domácí Montpellier ale stále bojuje o trofej pro vítěze Ligue 1. Dá se tedy očekávat, že domácí na bezbrankovou remízu rozhodně hrát nebudou.

Auxerre odmítlo nabídku dostat se do čela Ligue 1

24 hodin po Montpellieru se objevil další tým, který odmítl jít do čela nejvyšší francouzské soutěže. Pondělní dohrávka 30. kola mezi Monakem a Auxerre skončila bezbrankovou remízou.

Preview: AS Monaco - AJ Auxerre

Bude rozhodovat každý bod. Takovou míchanici na čele tabulky dlouho francouzská Ligue 1 nepamatuje. O titul reálně bojuje šest celků, mezi nimiž patří i třetí Auxerre. To aktuálně nevstupuje do zápasu v Monaku v nejlepším rozpoložení, vypadlo totiž až po penaltách na úkor PSG minulé úterý z Národního poháru. Knížecí klub se naopak pere o pohárové příčky.

Grenoble sehrál s Monakem vyrovnanou partii. Bez branek remizoval

Monako si řádně zkomplikovalo případný boj o poháry. Vždyť nevyhrát na hřišti posledního celku není nikdy žádnou chloubou. Nicméně Grenoble se v posledních týdnech zvedá a možná by ještě rád zaútočil na udržení v Ligue 1. Hosté dokonce v závěru nevyužili početní převahu - v 79. minutě byl vyloučen Viviani.

Preview: Grenoble Foot 38 - AS Monaco

Ve stadiu klinické smrti se nachází fotbalisté Grenoblu. Diagnóza je jasná - do konce sezóny zbývá dvanáct utkání a domácí ztrácí na první nesestupové místo už 14 bodů. A to je přesně tolik, kolik stačili nasbírat za dosavadní část sezóny, která už čítala 28 utkání.

Monaco udrželo s trápícím se Bordeaux bezbrankovou remízu

Nepříliš přesvědčivá forma Bordeaux pokračuje. Obhájce trofeje zaváhal již potřetí v řadě - tentokrát pouze remizoval s Monakem, když se ani jeden z týmů gólově neprosadil.

Preview: AS Monaco - Girondins Bordeaux

Francouzská liga se začíná hodně vyrovnávat, a proto se dá považovat duel vedoucího Bordeaux se sedmým Monakem za šlágr kola. Monako sice ztrácí na úvodní šestici, která je seřazena ve čtyřech bodech, ovšem jedna výhra proti hlavnímu aspirantovi na titul může všechno změnit.

Rennes přehrálo Monaco. Výsledkem i výkonem

Naděje Monaka na evropské poháry dostaly pořídnou trhlinu. Knížecí klub totiž dnes neočekávaně prohrál na hřišti Rennes, když jedinou branku utkání vstřelil Carlos Bocanegra.

Preview: Stade Rennes - AS Monaco

Monacký trenér Lacombe se vrací na místo činu. Tak by se v nadsázce dal uvést sobotní zápas mezi Rennes a knížecím klubem z Monaka.

Tragédie Boulogne pokračuje, prohrálo i v Monaku

Tragédie. V hlavní roli: Boulogne. Ano, nováček soutěže své fanoušky opravdu příliš netěší. Znovu prohrál, raději si ani nepřipomínat, kdy se naposledy hráči USBCA radovali ze tří bodů. Tentokrát je porazilo Monako, jehož jedinou branku vstřelil krátce před koncem prvního poločasu Ouwu Maazou.

Preview: AS Monaco - US Boulogne

Po třech porážkách v řadě Monako zřejmě definitivně ztratilo naději bojovat o Ligu mistrů. Teď musí ale opravdu naplno bodovat, aby se ještě více nevzdálilo příčkám zaručující pro příští sezónu Evropskou ligu. Proti němu se postaví předposlední nováček z Boulogne. Ten na jih Francie přijede znovu bez kapitána Thila.

Lens knokautovalo Monaco 3:0

Monako pokračuje v matných výkonech. Ne matných, vlastně temných. Až černých. Vždyť znovu prohrálo, nyní dokonce s nováčkem soutěže z Lens. O branky se postaral Jemâa, Roudet a z penalty také Bedimo.