AS Monaco Francie - AS Monaco - Zprávy

Preview: Girondins Bordeaux - AS Monaco

Momentálně dva nejlepší týmy francouzské Ligue 1 na sebe narazí v sobotu večer - první Bordeaux hostí druhé Monako. Mezi oběma celky je rozdíl jediného bodu a tak se očekává velmi vyrovnaný souboj.

US Boulogne - AS Monaco 1:3

Dva góly Neného v průběhu posledních čtyř minut rozhodly o třech bodech pro Monako. Knížecí klub po poločase vedl, domácí ale dokázali i v deseti lidech vyrovnat na 1:1. Boulogne ale síly došly těsně před cílem, Nené totiž brankami v 86. a 90. minutě posunul Monako na druhé místo tabulky.

Boulogne se postaví rozjetému Monaku

Šest výher z devíti zápasů. To je vizitka znovuzrozeného AS Monako pod koučem Guyem Lacombem. Toho k cestě za třetí výhrou v řadě dělí úspěch na půdě Boulogne, jednoho z nováčků Ligue 1.

Nene porazil Lens 2:0

Monako oprašuje svou starou zašlou slávu. Díky dnešní výhře nad Lens se knížecí klub posunul již na čtvrté místo, když za sebou nechal třeba Marseille. Oba góly vstřelil Brazilec Nene.

Preview: AS Monaco - RC Lens

Monako může v neděli využít zaváhání svých soupeřů ze sobotních utkání a dostat se na čtvrté místo tabulky. Stačí k tomu jediné - porazit v letošní sezóně nepříliš výrazný celek z Lens.

Olympique Marseille - AS Monaco 1:2

Velkým překvapením skončil souboj mezi Marseille a knížecím klubem z Monaka. Už po poločase vedli hosté 2:0, domácí výběr stačil čtyři minuty před koncem jen snížit na konečných 2:1. Velkou zásluhu na vítězství má gólman Monaka Ruffier, který předvedl několik fantastických zákroků a rozhodl o tom, že tři body poputují do Monaka.

Marseille chce odčinit porážku z Madridu, musí porazit Monaco

Marseille byla pasována na největšího favorita celé Ligue 1. Zatím je ale pouze na třetím místě, nedaří se jí ani v Lize mistrů. V nedělní dohrávce narazí na knížecí Monako.

Monaco zaváhalo 1:2 se Saint-Étienne

Saint-Etienne překvapivě porazilo Monako. V poslední minutě se trefil Gonzalo Bergessio, který rozhodl o výsledku 2:1.

Preview: AS Monaco - AS Saint-Étienne

"Schizofrenní" výkony Monaka pokračují. Mužstvo v průběhu týdne opět nevyhrálo na soupeřově půdě, přitom před vlastním publikem je zatím stoprocentní a navíc doma neobdrželo jediný gól.

OGC Nice - AS Monaco 1:3

Monako o svém vítězství rozhodlo během úvodní desetiminutovky. V rozmezí čtyř minut se zásluhou Neného a Alonsa dostalo do dvoubrankového vedení. Naději pro Nice vykřesal před poločasovým hvizdem Remy, ale Alonso svou druhou brankou utkání ze 70. minuty jasně rozhodl o tom, že tři body se budou stěhovat do knížecího klubu.

Preview: OGC Nice - AS Monaco

Jižanské derby bude k vidění v Nice, kam přijede knížecí klub z Monaka. Domácí nezačali sezónu příliš dobře, na svém kontě mají pouze čtyři body a krčí se u dna tabulky.

AS Monaco - Paris Saint-Germain 2:0

Dlouho to vypadalo, že šlágr kola mezi Monakem a PSG svého vítěze nenajde. Ještě pět minut před koncem utkání svítil na světelné tabuli stav 0:0. Pak ale zaúřadovala dvojice Park - Nené a dvěma brankami v rozmezí tři minut rozhodla o tom, že tři body zůstanou na půdě knížecího klubu.

Preview: AS Monaco - Paris Saint-Germain

Monako vstoupí do zápasu s favorizovaným PSG se zajímavými novými posilami. Do klubu totiž nedávno přišel islandský zabiják Eidur Gudjohnsen a Mathieu Coutadeur z Le Mans. Domácím dává naději na solidní výsledek i absence hostujícího útočníka Erdinga, jenž je zraněný.

Gudjohnsen se upsal Monaku

Francouzské Monako dalo v dosavadních čtyřech zápasech nové sezóny tři branky, vhod proto přichází výrazná posila z Barcelony. Finalista Ligy mistrů z roku 2004 získal zadarmo Islanďana Eidura Gudjohnsena, který se ve svém novém působišti dohodl na dvouleté smlouvě...

Sochaux gólem Svěrkoše porazilo Monako 1:0

Doma dvě výhry, venku ani bod. Tak zatím vypadá sezona v podání knížecího Monaka. Po minulé výhře nad Lorientem nestačilo na Sochaux. Jedinou branku utkání vstřelil ve 20. minutě český útočník Václav Svěrkoš.