Slovan Liberec (Česko)

Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905 1:0

Liberec udolal jedinou brankou Bohemians 1905, ovšem i přesto ztratil veškeré šance na Evropskou ligu. Jedinou branku v jinak nezáživném a hodně bojovném utkání vstřelil po hodině hry Matěj Pulkrab.
19.05. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

Liberec zpackal závěr sezóny a v posledním domácím zápase se bude chtít rozloučit výhrou s věrnými fanoušky. Ani Bohemians se v poslední době příliš nedaří, a tak na severu Čech bude k vidění souboj mužstev, které se nachází v podobném rozpoložení.
18.05. | Previews | 3 komentáře

Poznar: Každý bod může být relativně dobrý, ale chtěli jsme tři

Ostravští remizovali v utkání 28. kola nejvyšší soutěže s Libercem 1:1 a minimálně do neděle se o bod odpoutali od předposlední Karviné. Slovan sice vedl gólem Oscara z nastavení první půle, ale v 52. minutě srovnal Tomáš Poznar a prodloužil severočeskou sérii bez výhry na šest zápasů. Baník proti Liberci zabodoval po víc než třech letech.
13.05. | Aktuality | 60 komentářů

Holoubek potvrdil, že po sezoně skončí na lavičce Liberce

Trenér Liberce David Holoubek po dnešní remíze 1:1 v Ostravě potvrdil, že po sezoně u týmu skončí. V týdnu dostal i s asistenty výpověď poté, co Slovan vypadl z první pětky v ligové tabulce a zřejmě se neprobojuje do Evropské ligy.
12.05. | Aktuality | 69 komentářů

Baník Ostrava - Slovan Liberec 1:1

Ostravský Baník uhrál s Libercem remízu po výsledku 1:1. Domácí nevyužili šanci se přiblížit záchraně. Severočechům se zase vzdálila šance na probojování do Evropské ligy.
12.05. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Baník Ostrava - Slovan Liberec

Ostravský Baník je v laufu a o další výhru na domácím hřišti se pokusí proti Liberci. Severočechům se v posledních zápasech přestalo dařit a vzdálili se jim pozice v popředí, rozhodně se však ještě nechtějí vzdát.
11.05. | Previews | 5 komentářů

Trenér Holoubek prý po sezoně skončí v Liberci

V Liberci podle iDnes.cz po sezoně skončí trenér David Holoubek i s asistenty. Všichni už údajně dokonce dostali výpověď a se Slovanem jen dokončí zbylé tři zápasy ligového ročníku. Severočeský klub to ale nepotvrdil.
11.05. | Aktuality | 73 komentářů

Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 1:3

Jihlava dokázala zaskočit Liberec a na jedenáctém místě má před sestupovými pozicemi tříbodový náskok. Liberec krátce před přestávkou vedl, ale Vysočina ve druhém poločase třemi zásahy skóre otočila.
05.05. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: Slovan Liberec - Vysočina Jihlava

Liberci začal v poslední době docházet dech a s jeho vyhlídkami na pohárovou Evropu to nevypadá ideálně. Aby Severočeši udrželi kontakt s konkurencí, musí porazit Jihlavu, která také nemá ideální formu a jen tak tak se doposud vyhýbá hrozbě sestupu.
04.05. | Previews | 5 komentářů

Coufal: Na tréninku jsme jak Real a v zápase jak Horní Dolní

Liberečtí po dnešní prohře 0:2 v podještědském derby v Jablonci protáhli sérii bez vstřelené branky už na 304 minut a jejich kapitán Vladimír Coufal neskrýval velkou frustraci. Nechápal, že na trénincích jeho tým vypadá jako Real Madrid a v zápasech je ve finální fázi neškodný.
29.04. | Aktuality | 43 komentářů
14.05. Folprecht už si letos nezahraje
Zdeněk Folprecht z Liberce dostal v 28. kole české ligy osmou žlutou kartu, která znamená trest na příští dva duely, takže sezona pro něj už předčasně skončila. Jednozápasový distanc čeká na teplické trio Patrik Žitný, Daniel Soungole a Michal Jeřábek, plzeňského Martina Zemana, Vladislava Ljovina z Jihlavy, Adama Jánoše z Mladé Boleslavi a brněnského Ondřeje Sukupa. (ČTK)
22.04. Před zápasem bych bod bral, řekl Holoubek
Liberec se rozešel se Slavií bez branek a drží se na dostřel pohárových příček. "Zklamání to určitě není, před zápasem bych bod bral. Dohrávali jsme v deseti, Slavia měla velkou šanci s tyčkou, pak se zkoumal na videu gól. I když do zápasu jdete s cílem vyhrát, remízu bereme. Umíme hrát ještě líp, ale když hrajeme líp, ztrácí se nám z toho agresivita a větší nasazení. Teď jsme se snažili hrát hodně agresivně, což bylo vidět. Bylo spoustu žlutých karet, hodně soubojů. Matěj Pulkrab oslabil tým. Je to chyba. Viděl jsem, že karty chodí jedna za druhou, takže dalo se to očekávat. U Pulkyho jsem to ale nečekal, myslel jsem, že si to ohlídá. Hrát proti Slavii v deseti je komplikované, je to špičkový tým. Ubralo nám to sílu směrem nahoru, ale měli jsme tam zase náznaky protiútoků. Kdybychom je vyřešili líp, mohli jsme Slavii potrestat. Jsem rád, že jsme to odehráli s nulou. Co ten bod řeší, si řekneme až po konci sezony," zhodnotil zápas liberecký kouč David Holoubek. (ČTK)
17.03. Pulkrab byl počtvrté zvolen mužem zápasu
Liberecký útočník Matěj Pulkrab byl ve všech čtyřech utkáních, do nichž zasáhl, fanoušky zvolen nejlepším hráčem svého týmu. Naposledy rozhodl páteční duel Liberce s Brnem, když vstřelil obě branky domácích. Celkem se za čtyři kola prosadil už šestkrát. (hetliga.cz)
14.02. Nejmladší kádr má Liberec, nejstarší Plzeň
Za několik desítek hodin začíná jarní část české nejvyšší soutěže a s nejmladším týmem do ní půjde Liberec s věkovým průměrem 23,64 let. Za ním jsou Olomouc (24) a Jihlava (24,1), nejstarší kádr naopak má Plzeň (28,43). (ČTK)
10.02. Olomouc - Liberec 1:2
PŘÁTELSKY:
Sigma Olomouc - Slovan Liberec 1:2 (0:1).
Branky:
49. vlastní Kerbr - 37. Oscar, 66. vlastní Surzyn.
Sestavy:
Olomouc: Buchta - Sladký (64. Surzyn), Radakovič, Jemelka (64. Polom), Vepřek - Zahradníček (64. Manzia), Houska, Kalvach (75. Sláma), Plšek (46. Yunis), Falta (46. Hála) - Řezníček (46. Texl). Trenér: Jílek.
Brno: Hladký - Coufal (63. Knejzlík), Kačaraba (77. Köstl), Karafiát (63. Vukliševič), Kerbr (63. Bosančič) - Bartl (46. Mikula), Breite (74. Havelka), Folprecht (74. Pulkrab), Hybš (77. Wiesner) - Oscar (63. Da Silva), Potočný (63. Voltr). Trenér: Holoubek. (ČTK)
03.02. Liberec - Ufa 3:2
Přípravné utkání v Dubaji:
Slovan Liberec - Ufa 3:2 (1:1).
Branky:
26. Potočný, 56. Bartl, 75. Coufal z pen. - 43. Fatai, 71. Sylvester Igboun.
Sestava Liberce: Nguyen - Coufal, Kačaraba, Köstl, Hybš - Knejzlík (75. Havelka), Folprecht (75. Ulbrich), Breite (46. Bosančič), Wiesner - Bartl, Potočný (46. Pulkrab). Trenér: Holoubek. (ČTK)
29.01. Liberec - Partizan Bělehrad 2:1
PŘÁTELSKY:
Liberec - Partizan Bělehrad 2:1 (1:0).

Branky: 6. Kerbr, 77. Graiciar - 88. Tawamba.
Sestava Liberce: Hladký - Mikula (46. Coufal), Vukliševič (46. Köstl), Kačaraba, Kerbr - Dorley, Folprecht (46. Breite), Wiesner, Voltr - Potočný, Pulkrab (46. Graiciar). Trenér: Holoubek. (ČTK)
26.01. Liberec - Austria Vídeň 1:1
Přípravné fotbalové utkání na Kypru:
Slovan Liberec - Austria Vídeň 1:1 (1:0)
Branky:
9. Potočný - 59. Stangl.
Sestava Liberce: Nguyen - Mikula, Vukliševič, Karafiát, Kerbr - Coufal, Breite, Folprecht, Potočný - Graiciar, Pulkrab. Trenér: Holoubek. (ČTK)
20.01. Liberec - Jihlava 1:4
Tipsport liga:
Skupina B (Xaverov):
Slovan Liberec - Vysočina Jihlava 1:4 (1:1).
Branky:
18. Pulkrab - 74. a 83. Ikaunieks, 43. Fulnek, 78. Daníček.
Sestavy:
Liberec:
Hladký - Mikula (46. Coufal), Kačaraba, Karafiát (46. Köstl), Knejzlík - Dorlev, Breite (46. Folprecht), Havelka, Wiesner (46. Bartl), Potočný - Pulkrab (46. Voltr). Trenér: Holoubek.
Jihlava:
I. poločas:
Rakovan - Vaculík, Štěpánek, Krejčí, Schumacher - Mara - Fulnek, Urblík, Zoubele, Ikaunieks - Dvořák.
II. poločas: Valeš - Nový, Krejčí, Mikuška, Schumacher (66. Novotný) - Záviška, Mara (66. Daníček), Ljovin, Popovič - Klíma, Ikaunieks. Trenér: Svědík. (ČTK)
17.01. FK Jablonec - Slovan Liberec 1:1
FK Jablonec - Slovan Liberec 1:1 (1:1).
Branky:
30. Doležal - 6. Pulkrab.
Sestavy:
Jablonec:
Hrubý - Jankovič (46. Holeš), Hübschman (46. Pernica), Lischka, Hanousek - Považanec (46. M. Kubista) - Jovovič (75. Pleštil), Trávník, Breda (85. Petržilka), Schön (46. Mihálik) - Doležal (46. Tecl). Trenér: Rada.
Liberec:
I. poločas:
Hladký - Coufal, Köstl, Kúdela, Knejzlík - Havelka, Breite - Dorley, Folprecht, Bartl - Pulkrab.
II. poločas: Hladký - Mikula, Karafiát, Blažek, Knejzlík - Dorley (67. Gembický), Bosančič, Wiesner, Michalec - Voltr, Potočný. Trenér: Holoubek. (ČTK)