FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Jablonec nechce přes zimu oslabit kádr, z boje o poháry neutíká

Fotbalisté Jablonce prožili nejlepší podzim v klubové historii. Pod vedením kouče Františka Komňackého získali rekordních 31 bodů a jediný bod jim chybí na vedoucí duo tabulky Teplice a pražskou Sparta. I proto nehodlá klubové vedení v zimní pauze oslabovat kádr. Tým chce naopak vhodně doplnit a nynější postavení na jaře udržet.

1. FC Slovácko - FK Jablonec 1:1

Očekávání se nenaplnilo a zcela průměrný zápas skončil šťastnou remízou pro Slovácko. Jablonec svého soupeře pustil k jediné vážné šanci, sám si toho ale nevytvořil o mnoho více.

Preview: 1. FC Slovácko - FK Jablonec

Jablonec má možnost v sobotu sesadit Teplice z prvního místa a stát se mistrem ligového podzimu. To však musí nejprve vyhrát v Uherském Hradišti, kde se mu navíc nedaří.

FK Jablonec - Slavia Praha 1:1

Ve šlágru kola si rozdělily body druhý Jablonec a mistrovská Slavia. Remízu 1:1 zajistili brankami Tomáš Čížek a Riste Naumov. Zatímco v Jablonci jsou s remízou víceméně spokojeni, pro Slavii je to další bodová ztráta.

Preview: FK Jablonec - Slavia Praha

Šlágr podzimního 15. kola Gambrinus ligy bude k vidění v Jablonci, kde druhý tým tabulky přivítá trápící se mistrovskou Slavii.

Plíšek: Byl to možná vůbec nejtěžší zápas na podzim

Teplický trenér Jiří Plíšek připustil, že jeho tým vyhrál proti Jablonci s notnou dávkou štěstí. "Byl to možná vůbec nejtěžší zápas na podzim, v prvním poločase jsme se nedokázali skoro dostat do hry. Odražené míče i kombinace byly dlouho na straně Jablonce. Změnilo se to až s přeskupením hráčů, které jsme udělali o přestávce," řekl Plíšek.

FK Teplice - FK Jablonec 1:0

První poločas se vlastně vůbec nemusel hrát. Ten druhý naopak nabídl velice atraktivní podívanou, během které dokázal krásně vystřelit Mahmutović a s notnou dávkou štěstí vystřelil tříbodový zisk pro Teplice.

Preview: FK Teplice - FK Jablonec

Kdo se stane podzimním králem Gambrinus ligy? Do rozluštění této tajenky zbývají odehrát tři kola. A hned to nadcházející může hodně napovědět. V sobotním šlágru 14. kola se totiž střetnou proti sobě první dva týmy tabulky Teplice a Jablonec.

FK Jablonec - Bohemians Praha 1:0

Pražané dlouho sahali po bodu. Jejich protivník si sice před zápasem zřejmě předplatil právo na míč, avšak ani to po dlouhou dobu nestačilo Jablonci ke kýženému výsledku, a tak musel svým důrazem přijít stoper Huber, jehož gól znamenal pro domácí borce vysvobození.

Preview: FK Jablonec - Bohemians Praha

Jablonec v neděli hostí střížkovské Bohemians. V tomto utkání jsou jasným favoritem domácí fotbalisté, kteří si budou chtít zachovat vedoucí postavení v tabulce.

Došek litoval zahozené tutovky proti Jablonci

Na školácky zahozenou šanci Tomáše Doška v závěru prvního poločasu dnes doplatili brněnští fotbalisté prohrou s Jabloncem 0:1. Došek ve vyložené příležitosti netrefil z deseti metrů zcela volnou branku.

1. FC Brno - FK Jablonec 0:1

Jablonečtí hodili rukavici svým severočeským konkurentům, když si z horké moravské půdy odváží všechny tři body a minimálně do večerních hodin se vrací na první místo. Brnu naopak může pohárové čelo tabulky ujet.

Preview: 1. FC Brno - FK Jablonec

Fotbalisté sedmého Brna se v sobotu doma střetnou s druhým Jabloncem. Domácí budou chtít odčinit ostudný debakl z Hané, zatímco Severočeši plánují návrat do čela tabulky.

FK Jablonec - Viktoria Plzeň 0:1

Jablonec doma podlehl Plzni po gólu Františka Rajtorala 0:1 a na čele tabulky ho střídají Teplice. Domácím nepomohla k bodovému zisku ani početní výhoda trvající 35 minut poté, co byl vyloučen autor gólu Rajtoral.

Preview: FK Jablonec - Viktoria Plzeň

11. kolo první fotbalové ligy uzavře v pondělí její televizní dohrávka mezi Jabloncem a Plzní. Ta bude chtít zabránit návratu Komňackého výběru do čela tabulky.