FK Jablonec Česko - FK Jablonec - Zprávy

Sokol Živanice - FK Jablonec 3:6

Divizní Živanice již dokázaly v poháru vyřadit ligovou Mladou Boleslav a ani dnes se soupeře z Gambrinus ligy nezalekly. S Jabloncem sehrály, především v první půli, vyrovnanou partii, během které dokonce hned třikrát vedly, nakonec ale padly. Zápas skončil hokejovým výsledkem 6:3 ve prospěch Baumitu.

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:0

Jablonec doma porazil Boleslav 1:0 s zůstává i nadále v čele tabulky. Jediný gól dal v 39. minutě Haudrič.

Preview: FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

Vedoucí Jablonec v neděli přivítá až devátou Mladou Boleslav, která z posledních pěti kol posbírala pouhé dva body.

Tomáš Čížek je staronovou posilou fotbalistů Jablonce

Poslední posilou vedoucího týmu první fotbalové ligy z Jablonce se dnes stal třicetiletý ofenzivní záložník Tomáš Čížek. Na sever Čech se vrací těsně před uzávěrkou přestupů z druholigového Vladikavkazu, kam z Jablonce odešel v březnu. Klub to oznámil na tiskové konferenci.

Sigma Olomouc - FK Jablonec 0:1

Fotbalisté Jablonce se vrátili po dnešní výhře 1:0 v Olomouci do čela první fotbalové ligy. O jejich výhře rozhodl dvě minuty před koncem z trestného kopu záložník Marek Jarolím a prodloužil tak navíc olomouckou sérii bez výhry už na osm utkání, což by mohlo ohrozit pozici trenéra Zdeňka Psotky.

Preview: Sigma Olomouc - FK Jablonec

Dokáže Jablonec využít zaváhání Teplic a vyhoupne se do čela tabulky nejvyšší české soutěže? Podaří se Hanákům poprvé v této sezóně zvítězit před domácím publikem? To se dozvíme v neděli večer na Andrově stadionu v Olomouci.

Lafata: Snad jsem střeleckou smůlu protrhl

Jablonečtí fotbalisté si už svého spoluhráče Davida Lafatu v žertu dobírali a připomínali jeho nulu na kontě letošních vstřelených branek. Dnes je ale pracovitý útočník umlčel: právě on v 63. minutě rozhodl derby s Libercem a postaral se o to, že Jablonec po čtyřech letech opanoval podještědskou bitvu.

FK Jablonec - Slovan Liberec 2:1

Pět set prázdných sedaček sledovalo solidní severočeské derby, ve kterém uspěl nezvyklý favorit z Jablonce. Tři body a hlavně čest vyhrál díky letošní premiérové trefě kanonýra Lafaty. Liberec prodloužil sérii marných výsledků a po čtyřech letech Jablonci podlehl.

Preview: FK Jablonec - Slovan Liberec

V rámci osmého kola první fotbalové ligy se v sobotu uskuteční již 24. severočeské derby mezi Jabloncem a Libercem. Do pozice favorita se řadí svěřenci domácího trenéra Františka Komňackého.

Sparta Praha - FK Jablonec 2:0

Sparta po změně stran podala parádní výkon, kterým naprosto zastínila lídra tabulky z Jablonce. Špička tabulky se tak ještě více vyrovnala.

Preview: Sparta Praha - FK Jablonec

Jedním z taháků 7. kola fotbalové ligy patří také zápas mezi Spartou a Jabloncem. Oba týmy ještě letos neprohrály a z lepší pozice nastoupí Severočeši, kteří vedou tabulku a mají čtyřbodový náskok před Chovancovým výběrem.

Marek Jarolím podepsal v Jablonci tříletou smlouvu

Vedoucí celek prvoligové tabulky Baumit Jablonec dnes posílil pětadvacetiletý záložník Marek Jarolím, který na sever Čech přestoupil z mistrovské Slavie Praha. V Jablonci podepsal smlouvu na tři roky a vybral si dres s číslem 22.

Marek Jarolím končí ve Slavii a jde do Jablonce

Záložník Marek Jarolím odchází z mistrovské Slavie do Jablonce, který po šesti kolech překvapivě vede ligu. V pondělí má pětadvacetiletý hráč, který strávil v červenobílém dresu rok a půl a do letošní sezony patřil mezi opory, podepsat v novém působišti smlouvu.

FK Jablonec - 1. FK Příbram 0:0

Příbram dokázala v domácím prostředí obrat o body vedoucí Jablonec. Ten totiž v dnešním zápase příliš fotbalové kvality nenabídl. Severočeši tak mohou přijít o vedoucí postavení v tabulce. Pro hosty naopak znamená zisk bodu podpoření pozice ve středu tabulky.

Preview: FK Jablonec - 1. FK Příbram

Překvapivý lídr ze severu Čech přivítá v pokračování šestého kola nejvyšší české soutěže Příbram. Ta bude chtít navázat na domácí vítězství nad Olomoucí.