Katastrální úřad přepsal majitele stadionu v Ďolíčku na město

Bohemians Praha 1905 mají po letech jistotu setrvání v Ďolíčku. Katastrální úřad dnes přepsal majitele vršovického stadionu, jímž se stalo Hlavní město Praha. Podle webových stránek ligového klubu "Klokani" v příštích dnech podepíší s městem desetiletou nájemní smlouvu.
17.01. | Aktuality | 22 komentářů

Další posilou Baníku Ostrava se stal Jirásek

Milan Jirásek přestoupil z Bohemians 1905 do Ostravy. Pětadvacetiletý záložník už dnes za slezský klub zasáhl do přípravného utkání s Valašským Meziříčím a po něm v Baníku podepsal smlouvu na dva a půl roku.
10.01. | Aktuality | 168 komentářů

Bohemians 1905 zahájili přípravu, Hašek už nepočítá s Jiráskem

Hráči Bohemians 1905 zahájili přípravu na jarní část sezony. Trenér Pražanů Martin Hašek už nepočítá se záložníkem Milanem Jiráskem, o jehož přestupu se jedná.
08.01. | Aktuality | 156 komentářů

Praha schválila změnu smlouvy umožňující odkup Ďolíčku

Praha upraví kupní smlouvu, na základě které chce koupit vršovický stadion Ďolíček. Důvodem jsou právní nejasnosti, kvůli kterým katastrální úřad letos odmítl už schválený odkup zapsat do katastru. Uzavření dodatku smlouvy dnes odsouhlasili pražští zastupitelé. Bez změny by podle vedení magistrátu nešlo s transakcí pokračovat.
14.12.2017 | Aktuality | 13 komentářů

MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 1:0

Fotbalisté Bohemians 1905 si tak trochu pokazili závěr podzimu, když na půdě Karviné prohráli až brankou tři minuty před koncem. Klokani zároveň nenatáhli sérii neporazitelnosti na sedm utkání. Důležitou výhru Karviné zařídil jedinou brankou Lukáš Budinský.
02.12.2017 | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

Už šest zápasů v řadě neporažená Bohemka se představí na půdě Karviné, kde jí nečeká vůbec snadná práce. Karvinští chtějí odčinit zaváhání z derby proti Ostravě a naopak navázat na předchozí domácí vítězství s Jabloncem. Oba aktéři také budou bojovat s nepřízní počasí.
02.12.2017 | Previews | 4 komentáře

Panenka by to asi dal, já bohužel ne, podotkl s úsměvem Jindřišek

Záložník Josef Jindřišek v 81. minutě už skoro zvedal ruce nad hlavu, liberecký brankář Ondřej Kolář ale stihl jeho střelu z přímého kopu vyrazit na roh. Zkušený středopolař "Klokanů" tak musel vzít se spoluhráči v pátečním utkání 15. ligového kola zavděk bezbrankovou remízou, po které tým z Ďolíčku protáhl neporazitelnost v nejvyšší soutěži na šest utkání.
25.11.2017 | Aktuality | 1 komentář

Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec 0:0

Páteční večer byl ve znamení souboje dvou týmů z první poloviny tabulky. Před utkáním se hovořilo o tom, že to bude atraktivní duel. Fotbalisté očekávání vůbec nenaplnili a utkání skončilo hubenou remízou 0:0.
24.11.2017 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec

Liberec se může v pátek večer dotáhnout na druhé místo, ale čeká ho těžká práce v pražském Ďolíčku. Bohemians si v minulém kole vyšlápli na Mladou Boleslav a tři body budou chtít potvrdit i proti partě Jindřicha Trpišovského.
24.11.2017 | Previews | 6 komentářů

Nechtěný Nečas se Boleslavi pomstil a zařídil výhru Bohemians

Před rokem dostal Jakub Nečas šanci v kádru Mladé Boleslavi, ale po půl roce ho Středočeši poslali zpět do Sparty. Nyní se vrátil jako hráč Bohemians Praha 1905 a gólem zařídil, že Mladá Boleslav s Klokany prohrála 1:2. O to větší radost měl ze své druhé ligové trefy v kariéře.
19.11.2017 | Aktuality | 26 komentářů
13:16 Bohemians 1905 - Olympia 2:0
Tipsport liga:
Skupina A (Vyšehrad):
Bohemians Praha 1905 - Olympia Praha 2:0 (2:0).
Branky:
9. Mašek, 43. Martin Hašek ml.
Sestava Bohemians:
I. poločas:
Fryšták - Dostál, Krch, Hůlka, Kocič - Reiter, Martin Hašek ml., Vaníček, Luts - Mašek, Tetteh.
II. poločas: Kouba - Bartek, Buchta, Hůlka, Kocič (57. Urdinov) - Jindřišek, Vaníček - Dias, Nečas, Luts (67. Vrána) - Kabajev. Trenér: Martin Hašek st. (ČTK)
16.01. FK Varnsdorf - Bohemians Praha 1905 1:3
FK Varnsdorf - Bohemians Praha 1905 1:3 (0:1).
Branky:
54. Barac - 33. Hašek ml., 63. Mašek z pen., 73. Dias.
I. poločas:
Fryšták - Dostál, Krch, Buchta, Kocič - Hůlka, Hašek ml. - Reiter, Nečas, Luts - Tetteh.
II. poločas: Kouba - Bartek, Krch, Buchta, Kocič (58. Urdinov) - Jindřišek, Vaníček - Reiter (60. Dias), Mašek, Luts (78. Vrána) - Kabajev. Trenér: Hašek st. (ČTK)
13.01. Bohemians Praha 1905 - Táborsko 2:0
Skupina A (Praha-Vyšehrad):
Bohemians Praha 1905 - Táborsko 2:0 (2:0).
Branky:
13. Mašek, 39. Tetteh.
I. poločas:
Fryšták - Dostál, Krch, Hůlka, Urdinov - Jindřišek, Martin Hašek ml. - Reiter, Mašek, Luts - Tetteh.
II. poločas: Kouba - Bartek, Dostál, Hůlka, Kocič - Jindřišek - Melíšek, Vaníček, Nečas, Dias - Kabajev. Trenér: Martin Hašek st. (ČTK)
26. ledna - 4. února: soustředění v Turecku (Lara),
10. února: Bohemians 1905 - Ružomberok (Ďolíček). (ČTK)
20.10.2017 Hašek: Chtěli jsme zodpovědně bránit
Bohemians 1905 mají za sebou další úspěšný zápas, tentokrát vyloupili Jihlavu, odkud si odvezli jasné vítězství 4:2. "Chtěli jsme zodpovědně bránit, snažili jsme se hrát na rychlé brejky, což se nám v duelu maximálně dařilo hattrickem Kabajeva, ke kterému mu gratuluji. Po přestávce jsme nechtěli nechat soupeře nadechnout kontaktním gólem, bohužel se to stalo. Zlomová, byla 73. minuta, kdy Fryšták vychytal soupeře a Reiter z protiútoku rozhodl. Potom bylo cítit, že čtvrtá branka vzala soupeři chuť. V zápase jsme tahali za delší konec provazu a zaslouženě zvítězili," pochvaloval si kouč pražského celku Martin Hašek. (ČTK)
20.10.2017 Kabajev s druhým nejrychlejším hattrickem
Ruský fútočník Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut. Siegl tehdy v dresu Sparty skóroval do sítě Dukly mezi 80. a 88. minutou. (ČTK)
05.10.2017 Bohemians Praha 1905 - ČR "21" 1:3
Přípravné utkání:
Bohemians Praha 1905 - ČR "21" 1:3 (0:1).
Branky:
77. Vaníček - 11. Machalík, 54. Mihálik, 67. Pulkrab.
Sestavy:
Bohemians:
Budínský - Dostál (46. Vaníček), Krch (46. Buchta), Šmíd (46. Hůlka), Kocič - Reiter (72. Nečas), Jindřišek (46. Hašek ml.), Jirásek, Nečas (46. Kuchta) - Tetteh (46. Mašek), Kabajev. Trenér: Hašek st.
ČR "21": Staněk (46. Stejskal) - Matějů (46. Řezáč), Král, Pokorný (46. Piško), Knejzlík - Černý (46. Wiesner), Mihálik, Kulhánek (46. Trubač), Sáček (46. Provod) - Machalík (46. Kratochvíl) - Zajíc (46. Pulkrab). Trenér: Lavička. (ČTK)
18.09.2017 Zemřel bývalý záložník Vladimír Kos
Ve věku 81 let včera zemřel vicemistr světa z roku 1962 a bývalý záložník Bohemians i Sparty Praha Vladimír Kos, jedna z nejvýraznějších postav československé ligy první poloviny 60. let a člen klubové Síně slávy Klokanů. (twitter.com/bohemians1905)
16.09.2017 Bohemians po 7 letech bodovali v Teplicích
Teplic v předehrávce 7. kola první ligy doma jen remizovali 0:0 s Bohemians Praha 1905. "Klokani" bodovali Na Stínadlech po sedmi letech a udrželi se před soupeřem v tabulce. Navíc počtvrté z posledních pěti zápasů udrželi čisté konto. (ČTK)
01.09.2017 Viktoria Žižkov - Bohemians 1905 0:2
Viktoria Žižkov - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:2).