03.09.202217:05

První ligový gól pro Schicka

Patrik Schick už má za sebou první gólovou radost v nové sezoně Bundesligy. Český kanonýr v duelu proti Freiburgu srovnával v 65. minutě na 2:2.

13.08.202214:44

Schick i Hložek v základu

Poprvé v Bundeslize se dnes v základní sestavě představí naráz oba čeští reprezentanti. Adam Hložek minule začínal na lavičce, tentokrát spolu s Patrikem Schickem nechybí v zahajovací jedenáctce podobně jako při své gólové premiéře v německém poháru. Leverkusen odpoledne čelí Augsburgu.

30.07.202217:28

Schick vykřesal naději pro Leverkusen

Leverkusen stojí na hraně krachu hned v prvním kole Německého poháru, když těsně před koncem prohrává v Elversbergu 3:4. První branku Bayeru dával v páté minutě Adam Hložek, chvíli před koncem duel svým snížením zdramatizoval Patrik Schick.

25.05.202211:12

V nominaci na fotbalistu roku i Pešek

Nominace na Puma Fotbalista roku 2021: Antonín Barák (Hellas Verona), Tomáš Souček, Vladimír Coufal (oba West Ham), Jakub Pešek, Adam Hložek (oba Sparta), Vladimír Darida (Hertha), Tomáš Holeš (Slavia), Tomáš Vaclík (Olympiakos), Patrik Schick (Leverkusen), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim).

twitter.com/OndraZlamal
14.05.202217:02

Schick asistoval na gól Leverkusenu

Leverkusen se ve druhém poločase ujal vedení nad Freiburgem, na čemž má zásluhu Patrik Schick. Český reprezentant asistoval u gólu Lucase Alaria.

07.05.202217:09

Schick září proti Hoffenheimu

Leverkusen ve druhém poločase otočil stav na půdě Hoffenheimu, na čemž se výrazně podílel Patrick Schick. Šestadvacetiletý útočník nejprve asistoval na gól Moussy Diabyho, aby záhy svojí druhou trefou v zápase otočil výsledek na 3:2.

07.05.202216:14

Schick opět skóroval za Leverkusen

Leverkusenu nepomohl ani další gól Patrika Schicka a před koncem prvního poločasu prohrává na hřišti Hoffenheimu 1:2. Pro českého útočníka se jedná o 23. ligovou branku v sezoně.

06.05.202212:20

Schick neodejde z Leverkusenu

Leverkusen chce udržet aktuálně druhého nejlepšího bundesligového střelce Patrika Schicka, který je opakovaně spojován s možným odchodem. "Patrik Schick je pro nás hodně důležitý. Není na prodej," řekl směrem k českému reprezentantovi generální manažer porýnského klubu Fernando Carro.

kicker.de
02.05.202221:50

Schick zvýšil vedení Leverkusenu

Leverkusen po hodině hry vede nad Eintrachtem Frankfurt o dva góly, na čemž se pojišťovacím zásahem podílel Patrik Schick. Pro českého reprezentanta se jednalo o 22. ligovou branku v sezoně.

23.04.202216:01

Schick poprvé po zranění skóroval

Patrik Schick se poprvé od svého posledního návratu po zranění gólově prosadil a skóroval tak po více než dvou měsících. Ve Fürthu v osmé minutě vyrovnával stav utkání.

02.04.202217:16

Schick se vrátil na trávník

Leverkusen dohrává zápas s Herthou BSC i s Patrikem Schickem. Český reprezentant se vrátil do hry po zranění lýtkového svalu.

29.03.202219:38

Schick opět v tréninku

Pět týdnů po natržení lýtkového svalu se reprezentační útočník Patrik Schick znovu zapojil do přípravy fotbalistů Bayeru Leverkusen. Zatím netrénuje naplno a není jasné, zda zasáhne do sobotního zápasu německé Bundesligy s Herthou.

ČTK
20.02.202215:02

Schick bude mimo několik týdnů

Ve vážném ohrožení je start Patrika Schicka proti Švédsku v baráži o účast na MS 2022, která se odehraje zhruba za měsíc, 24. března. Bayer Leverkusen již potvrdil, že si český útočník v pátek natrhl levý lýtkový sval a bude mimo hru několik týdnů. Jejich přesný počet ani rozsah však klub nespecifikoval.

bayer04.de
18.02.202221:42

Schick střídal vinou zranění

Patrik Schick nakonec nebude mít nejlepší vzpomínky na dnešní zápas v Mainzu. Útočník Leverkusenu v první půli otevřel skóre, krátce po změně stran si ale poranil stehenní sval a musel střídat.

kicker.de
18.02.202221:18

Schick přidal dvacátý gól v sezoně

Patrick Schick si na své konto připsal dvacátý bundesligový gól v letošní sezoně, útočník Leverkusenu ve 35. minutě otevíral skóre utkání na půdě Mainzu.

12.02.202220:20

Schick přidal čtvrtý gól Leverkusenu

Leverkusen těsně před koncem vede nad Stuttgartem 4:2, na čemž se jedním gólem podílel i Patrik Schick. Pro českého reprezentanta se jednalo o 19 ligovou branku v sezoně.

15.01.202220:13

Schick se nakonec prosadil

Leverkusen v závěrečné desetiminutovce vede na půdě Borussie Mönchengladbach 2:1, na čemž se druhým gólem hostů podílel Patrik Schick. Opora Werkself vstřelila 18 branku v sezoně.

15.01.202219:46

Schick neproměnil penaltu

Leverkusen na začátku druhého poločasu vede v Gladbachu, navzdory tomu, že Patrik Schick neproměnil penaltu. O chvíli později ale z rohového kopu poslal hosty do vedení Robert Andrich.

08.01.202216:14

Schickovi vydržela střelecká forma

Patrik Schick zažil skvělý podzim a formu si přenesl i do roku 2022. Jeho Leverkusen vede nad Unionem Berlín, ve 38. minutě se o to postaral právě český útočník.

04.01.202215:31

Schickova trefa o Puskásovu cenu

Výstavní trefa Patrika Schicka z půlky hřiště proti Skotsku na loňském Euru se dle očekávání dostala do užšího výběru třech finalistů na Puskásovu cenu pro nejlepší gól roku. Český útočník se o trofej popere s Érikem Lamelou a Mehdim Taremim.