29.12.202112:01

West Ham uvažuje o Schickovi

Šestnáct gólů ve 14 bundesligových zápasech znovu probudilo zájem o českého útočníka Patrika Schicka. Momentálně o něm prý reálně uvažují ve West Hamu United, nedávno se zase hovořilo o movitém Newcastlu. Zimní transfer se však i podle britských médií zdá být nepravděpodobný. V létě bude chtít Leverkusen údajně minimálně 45 milionů eur.

teamtalk.com
15.12.202122:42

Schick překonal rekord Leverkusenu

Pětadvacetiletý český útočník Patrik Schick stanovil nový klubový rekord Leverkusenu v počtu gólů během první poloviny bundesligového ročníku. Dosavadní maximum Bayeru držel Ulf Kirsten se 14 brankami.

ČTK
15.12.202122:15

Schick přidal další gól

Patrik Schick momentálně v bundeslize nevídaně exceluje. Do sítě Hoffenheimu přidal v dnešním utkání i druhou branku. Celkem jich tak má za poslední tři zápasy neuvěřitelných osm.

15.12.202121:16

Schick skóroval za Leverkusen

Český útočník Patrik Schick se prosadil v dresu Leverkusenu i v dnešním utkání proti Hoffenheimu. V 37. minutě otevřel skóre zápasu. Trefil se ve třetím duelu v řadě a momentálně jeho bilance za dva a půl zápasu činí celých sedm gólů.

12.12.202121:12

Schickova penalta byla jubilejní

Patrik Schick dnes z penalty pomáhal Leverkusenu navýšit vedení nad Frankfurtem a jeho pokutový kop byl jubilejním 5000. v historii Bundesligy. Jednalo se o 3744. úspěch z puntíku, 919krát úřadovali brankáři.

twitter.com/OptaFranz
12.12.202117:54

Schick navázal na kanonádu

Patrik Schick ani nadále nezpomaluje - stačilo pouhých pět minut, a už si po asistenci Andricha otevřel střelecký účet v dalším bundesligovém utkání. Frankfurtu dal už svůj 13. gól v sezoně, poté přidal další z penalty.

08.12.202114:07

Schick dostal na zítra volno

Bez útočníka Patrika Schicka i dalších opor odcestovali fotbalisté Leverkusenu k závěrečnému duelu základní skupiny Evropské ligy na hřišti Ferencvárose. Bayer má jako vítěz skupiny G už jistý postup do osmifinále. Schick v sobotu řídil ligovou kanonádu Leverkusenu proti Fürthu, na výhře 7:1 se podílel čtyřmi trefami a asistencí. Pětadvacetiletý český útočník nastoupil po zranění teprve k druhému utkání a pro čtvrteční zápas v Budapešti dostal volno. Hrát nebudou ani brankář Lukas Hradecky či německý reprezentant Florian Wirtz.

ČTK
04.12.202121:23

Schick vytvořil klubový rekord

Patrik Schick dnes bilancí 4+1 pomohl Leverkusenu zničit Fürth a stal se vůbec prvním hráčem v historii klubu, kterému se v jednom bundesligovém utkání podařilo vstřelit čtyři góly. Sám Leverkusen poprvé doma v Bundeslize nasázel sedm branek a vyrovnal své rekordní vítězství (6:0 nad Kaiserslauternem z dubna 2004).

04.12.202117:08

Schick likviduje defenzívu Fürthu

Leverkusen drtí Fürth 7:1 a největší zásluhu na tom má Patrik Schick. Český útočník dal už čtyři branky, všechny zaznamenal po změně stran.

04.12.202116:20

Schick asistoval na gól Leverkusenu

Leverkusen po poločase vede 3:1 nad Greutherem Fürth a podíl na tom má i Patrik Schick. Český reprezentant asistoval u třetí branky Piera Hincapiého.

24.11.202119:13

Schick se zapojil do tréninku

Patrik Schick je fit a dnes znovu trénoval se spoluhráči z Leverkusenu, český útočník doléčil zranění vazů v kotníku. Vedle něho se německému klubu uzdravili i Lucas Alario a Charles Aránguiz.

kicker.de
24.10.202115:49

Český útočník Patrik Schick otevřel skóre utkání svého Leverkusenu na půdě Kolína nad Rýnem. V 16. minutě vstřelil vedoucí gól, na který navíc prakticky vzápětí navázal Karim Bellarabi.

17.10.202116:44

Schick zmírnil debakl Leverkusenu

Leverkusen prohrává doma s Bayernem 1:5 a jeho jedinou trefu zaznamenal Patrik Schick, český útočník se prosadil v 55. minutě.

03.10.202121:05

Schick pojistil vedení Leverkusenu

Leverkusen hraje v Bielefeldu a vede 3:0. Ve 24. minutě zvyšoval na dvoubrankový rozdíl Patrik Schick, český útočník se prosadil i po změně stran.

19.09.202119:55

Schick nedohrál kvůli zranění

Patrik Schick sice dnes opět skóroval, zároveň však musel krátce po změně stran střídat. Dle jeho gestikulace se jednalo o úraz v oblasti kotníku.

ČTK
19.09.202115:54

Schick se opět prosadil

Patrik Schick znovu skóroval za Leverkusen, když dnes zvyšoval na 2:0 proti Stuttgartu. Jedná se o zásah ve čtvrtém po sobě jdoucím bundesligovém kole.

11.09.202116:21

Schick se prosadil za Leverkusen

Leverkusen se v zápase s Dortmundem těsně před odchodem do šaten znovu ujal vedení a třetím ligovém gólem v sezoně se o to postaral Patrik Schick.

28.08.202117:04

Schick zvyšoval na 3:1 pro Leverkusen

Patrik Schick se po zásahu v minulém týdnu opět prosadil, tentokrát navázal na dva vlastence soupeře a v 75. minutě zvýšil náskok Leverkusenu na 3:1.

21.08.202119:02

Schick zvyšoval vedení Leverkusenu

Leverkusen v prvním poločase vede nad Borussií Mönchengladbach a prosadil se i Patrik Schick. Český reprezentant prvním gólem v sezoně zvyšoval na 2:0.

29.07.202115:37

Schick nevyhrál anketu o gól sezony

Branka českého reprezentanta Patrika Schicka téměř z poloviny hřiště v utkání mistrovství Evropy proti Skotsku anketu UEFA o nejhezčí gól sezony nevyhrála. V konkurenci dalších devíti tref se nevešla ani mezi první tři. Brankou sezony byla vyhlášena akrobatická střela přes hlavu útočníka Porta Mehdiho Taremiho ze čtvrtfinálové odvety Ligy mistrů proti Chelsea, jež získala v anketě na webu UEFA takřka 30 procent z 600 tisíc hlasů. Druhé místo v anketě obsadil obstřel Lorenza Insigneho na ME, který rozhodl o vítězství Itálie ve čtvrtfinále proti Belgii 2:1. Jako třetí se umístila rána Kemara Roofea z Glasgow Rangers z více než poloviny hřiště v utkání Evropské ligy proti Standardu Lutych, kterému dal gól z ještě větší vzdálenosti než Schick na Euru.