Leverkusen ve Stuttgartu bez Čechů

Bez českých hráčů v základní sestavě nastoupí Leverkusen k dnešnímu bundesligovému šlágru ve Stuttgartu. Matěj Kovář, Adam Hložek i Patrik Schick usednou na lavičku Werkself.

06.12.202319:58

Schick potvrdil postup Leverkusenu

Leverkusen výhrou 3:1 postoupil přes Paderborn do čtvrtfinále DFB-Pokalu, na čemž se gólem podílel Patrik Schick. Český reprezentant skóroval podruhé z posledních tří utkání.

03.12.202319:16

Okamžitý efekt jménem Schick

Patrik Schick dnes do šlágru s Borussií Dortmund naskočil až v 79. minutě a ihned po pár vteřinách si porozuměl s kolegou z útoku Victorem Bonifacem, který po jeho asistenci vyrovnával na 1:1.

30.11.202322:32

Schickův gólový návrat

Leverkusen měří síly s Häckenem a v 64. minutě se na trávníku objevil i Patrik Schick. Český útočník je v pořádku po zranění lýtka a jeho návrat je gólový, na zápis do listiny střelců mu stačilo jen deset minut.

30.11.202321:15

Schick usedl na lavičku náhradníků

Leverkusenu je znovu k dispozici Patrik Schick. Český útočník doléčil zranění lýtka, pro zápas s Häckenem usedl na lavičku náhradníků.

17.11.202311:55

Sparta ve Dvoraně slávy uvítala ženu

Sparta Praha ve čtvrtek oslavila přesně na den 130. výročí od založení klubu, při této příležitosti přitom přivítala ve Dvoraně slávy svého 33. člena a také druhou ženu. Stala se jí Lenka Boušková, která se přes tři desítky let starala o hráče a hráčky v akademii jako sociálně-organizační pracovnice. "Její laskavou péčí prošly stovky hráčů a hráček včetně Tomáše Rosického, Patrika Schicka, Jakuba Peška, Pavla Kadeřábka či Luboše Loučky,” uvedl na svém oficiálním twitterovém účtu pražský celek.

twitter.com/ACSparta_CZ
01.11.202318:09

Leverkusen znovu postrádá Schicka

Matěj Kovář a Adam Hložek nastoupili za Leverkusen do zápasu 2. kola DFB-Pokalu na půdě Sandhausenu. Ani na lavičce není Patrik Schick, jemuž na tři týdny vystavilo stopku zraněné lýtko. Český reprezentant se přitom sotva vrátil po vleklém zranění třísel.

transfermarkt.de
26.10.202322:33

Schick se vrátil na trávníky

Patrik Schick po dlouhé době zasáhl do soutěžního zápasu, útočník Leverkusenu je snad konečně v pořádku po zdravotních problémech a nastoupil proti Karabachu.

21.10.202315:06

Schick na lavičce Leverkusenu

Leverkusen za necelou půlhodinu nastoupí ve Wolfsburgu a od první minuty u toho nebude ani jeden z české trojice. Matěj Kovář, Adam Hložek a nově i uzdravený Patrik Schick usednou na lavičku farmaceutického mužstva.

16.10.202319:16

Schick se konečně vrací Leverkusenu

Leverkusen může pro víkendový zápas ve Wolfsburgu počítat i s Patrikem Schickem. Český reprezentant je konečně fit po zranění třísel, s nimiž laboroval od března.

11.10.202316:03

Schick chystá návrat na trávníky

Patrik Schick konečně doléčuje svalové zranění. Útočník Leverkusenu nabírá fyzickou kondici, vyloučena v tuto chvíli není ani možnost, že se do sestavy vrátí už v utkání s Wolfsburgem, které je na programu o příštím víkendu.

kicker.de
24.09.202314:41

Hložek znovu na lavičce Leverkusenu

Leverkusen i do ligového utkání proti Heidenheimu nastoupí od úvodních minut bez českých hráčů - Matěj Kováč a Adam Hložek tradičně začínají na lavičce, Patrik Schick zůstává mimo hru ze zdravotních důvodů.

15.09.202320:44

Hložek opět na lavičce Bayeru

Leverkusen nastoupil do šlágru 4. kola Bundesligy v mnichovské Allianz Areně bez českých hráčů. Adam Hložek a Matěj Kovář sedí na lavičce, zatímco Patrik Schick zůstává mimo hru.

19.08.202315:11

Leverkusen nastupuje bez Čechů

Matěj Kovář podle očekávání začíná angažmá v Leverkusenu na lavičce, kde první ligový duel v sezoně proti RB Lipsko zahájí rovněž Adam Hložek. Třetí český hráč farmaceutického klubu Patrik Schick zůstává na marodce se zraněnými třísly.

23.04.202317:38

Patrik Schick nenastoupí za Leverkusen do dnešního zápasu proti RB Lipsko. Český útočník chybí v nominaci kvůli zranění třísel.

20.04.202310:16

Schick znovu není v nominaci

Další absenci si na své konto připíše Patrik Schick. Útočník Leverkusenu stále laboruje s třísly, dnes tak nenastoupí k odvetě čtvrtfinále Evropské ligy na půdě RU Saint-Gilloise.

bayer04.de
13.04.202309:27

Hložek je připraven, Schick ještě ne

Adam Hložek doléčil virózu a bude připraven zasáhnout do prvního čtvrtfinále Evropské ligy proti Saint-Gilles. Leverkusen postrádá jenom jednoho hráče, vinou problémů s třísly stále nemůže hrát Patrik Schick.

bayer04.de
05.04.202317:20

Schick se zbavil problémů s třísly

Útočník Patrik Schick nemá po opakovaných problémech s třísly žádné bolesti a podle serveru magazínu "Kicker" by mohl tento týden začít s tréninkem na hřišti. Vedení Bayeru Leverkusen nehodlá návrat českého reprezentanta k zápasům uspěchat. "Má moře času," uvedl výkonný ředitel německého klubu Simon Rolfes.

ČTK
15.03.202315:09

Schicka znovu trápí tříslo

Patrik Schick se po několika zápasech vrátil na marodku Leverkusenu. Českému útočníkovi se opětovně ozvalo problematické tříslo, v německém klubu doufají, že se fotbalista vyhne operaci.

kicker.de
09.03.202317:52

Schick i Hložek na lavičce Leverkusenu

Leverkusen za necelou hodinu rozehraje osmifinále Evropské ligy proti Ferencvárosi bez Patrika Schicka i Adama Hložka. Čeští reprezentanti zahájí utkání mezi náhradníky.