19.07.202118:44

Schickova branka kandiduje na gól sezóny

Trefa českého reprezentanta Patrika Schicka téměř z poloviny hřiště v utkání proti Skotsku na mistrovství Evropy kandiduje na nejhezčí gól sezony v soutěžích UEFA. Útočník Leverkusenu už zvítězil v oficiální anketě o nejkrásnější branku Eura. Schick na začátku druhého poločasu v Glasgow vypálil ze vzdálenosti 49,7 metru a dal gól z největší vzdálenosti v historii evropských šampionátů. Jeho přesný pokus zapadl do branky gólmana Davida Marshalla, který se již po předchozím vyběhnutí nestačil vrátit. Český útočník v úvodním zápase skupiny skóroval podruhé a stanovil konečný stav na 2:0. Fanoušci na webu UEFA.com mohou do 29. července vybírat z deseti nominovaných gólů. Vedle Schicka jsou ve výběru další dva střelci z Eura - Francouz Paul Pogba za branku Švýcarsku v osmifinále a Ital Lorenzo Insigne díky další výstavní ráně proti Belgii ve čtvrtfinále. Nominován je například i Angličan Dele Alli z Tottenhamu za akrobatické "nůžky" v utkání Evropské ligy s Wolfsbergem.

ČTK
14.06.202119:10

Schick byl zvolen hráčem zápasu

Patrick Schick dvěma góly pokořil Skotsko, zařídil výhru českého týmu a odměnou mu je cena pro hráče zápasu. Útočník Leverkusenu dostal přednost před Tomášem Vaclíkem.

sports.yahoo.com
14.06.202116:18

Schick zvýšil nádherně na 2:0

Útočník Patrik Schick zvýšil náskok českého týmu v utkání ME proti Skotsku. Z poloviny hřiště přehodil brankáře Marshalla a Češi vedou 2:0.

14.06.202115:44

Schick otevřel skóre

Česko vede od 41. minuty nad Skotskem v zápase ME 1:0. Po centru Coufala se hlavou prosadil Patrik Schick.

03.04.202117:02

Schick navýšil vedení Leverkusenu

Patrik Schick si na své konto připsal další trefu v německé nejvyšší soutěži, v utkání se Schalke navýšil vedení Leverkusenu na 2:0.

14.03.202115:19

Schick se trefil za Leverkusen

Útočník Patrik Schick skóroval v dresu německého Leverkusenu v bundesligovém utkání proti Bielefeldu. V 85. minutě snižoval na 1:2.

06.03.202117:08

Schick skóroval za Leverkusen

Český útočník Patrik Schick se trefil v dresu Leverkusenu. V 76. minutě zápasu na hřišti Mönchengladbachu otevřel skóre a poslal svůj tým do vedení 1:0.

18.02.202120:09

Schick dvakrát skóroval za Leverkusen

Leverkusen v zápase prvního vyřazovacího kola Evropské ligy na hřišti Young Boys Bern v úvodu druhého poločasu dvěma góly snížil na 2:3, na čemž měl výrazný podíl Patrik Schick. Český reprezentant vsítil obě branky Bayeru.

13.02.202117:23

Schick pokořil Mainz

Povedené střelecké odpoledne z hlediska českých legionářů podtrhl útočník německého Leverkusenu Patrik Schick. V 84. minutě duelu s Mainzem zvyšoval na 2:0. Duel ale kvůli kolapsu Bayeru v závěru nakonec skončil remízou 2:2.

23.01.202121:34

Schick se zranil při rozcvičce

Český útočník Patrik Schick hájící barvy Leverkusenu se zranil při rozcvičce utkání s Wolfsburgem. Jít mělo o zranění nohy. Jeho tým pak prohrál 0:1.

ČTK
09.01.202117:07

Český útočník Patrik Schick se zasloužil o vyrovnání Leverkusenu v zápase proti Werderu Brémy. Brankou, kterou přezkoumával videorozhodčí a zpočátku byla označena jako vlastenec Ludwiga Augustinssona, v 70. minutě srovnal na 1:1.

19.12.202018:58

Schick poslal Leverkusen do vedení

Leverkusen v prvním poločase vede nad Bayernem Mnichov, na čemž má velký podíl Patrik Schick. Český reprezentant poslal Bayer do vedení.

16.12.202021:46

Leverkusen vede v porýnském derby na půdě Kölnu, na čemž se podílel i Patrik Schick. Český reprezentant svým třetím ligovým gólem v sezóně zvyšoval ve druhém poločase na 3:0.

13.12.202020:13

Schick asistoval na gól Leverkusenu

Leverkusen porazil Hoffenheim vysoko 4:1, na čemž se podílel Patrik Schick. Český reprezentant si připsal asistenci u třetího gólu svého týmu, který vstřelil Florian Wirtz.

06.12.202019:42

Schick zvýšil vedení Leverkusenu

Leverkusen před koncem druhého poločasu vede na Schalke o tři góly, načež poslední z nich vstřelil Patrik Schick. Pro českého reprezentanta se jednalo o druhou ligovou branku za Werkself.

26.11.202021:34

Patrik Schick oslavil návrat do základní sestavy Leverkusenu vstřelenou brankou. Ve 29. minutě otevřel skóre zápasu proti Hapoelu Beer Ševa.

26.11.202020:26

Schick v sestavě Leverkusenu

Český útočník Patrik Schick nechybí v základní sestavě Bayeru Leverkusen pro zápas Evropské ligy proti Hapoelu Beer Ševa. Schick nastoupí v základu poprvé po svém zranění.

sport1.de
03.10.202015:52

Schick dal gól a následně se zranil

Patrik Schick je smutným hrdinou dnešního utkání německé ligy mezi Stuttgartem a Leverkusenem. Český útočník ve službách hostujícího týmu v sedmé minutě otevřel skóre, o deset minut později se ovšem zranil a musel střídat.

kicker.de
13.09.202017:56

Schick se trefil při premiéře

Patrik Schick ozdobil premiérový start za Leverkusen brankou. V utkání německého poháru na půdě Norderstedtu nastoupil český reprezentační útočník z lavičky do druhého poločasu. V 77. minutě pak pečetil vysoké vítězství bundesligového favorita na 7:0.