Výsledky vyhledávání výrazu "Charles"

Eibar třemi brankami skolil Gironu

Už třetí porážku v řadě zaznamenala katalánská Girona, která tentokrát nestačila na Eibar a po výsledku 0:3 se nebezpečně přiblížila sestupovým pozicím. Eibar otevřel skóre v prvním poločase, ale utkání definitivně zlomil ve svůj prospěch krátce po změně stran, kdy vstřelil dva góly Charles.

Eibar proti Espanyolu ukončil čekání na vítězství

Nečekaně snadné vítězství si před skromnou návštěvou stadionu Municipal de Ipurua připsal domácí Eibar. Los Armeros zvítězili poprvé od konce listopadu a Espanyol přitom porazili třemi brankami. Už v prvním poločase se prosadil Sergio Enrich a ve druhém na něj navázali Pablo de Blasis a Charles.

Valencia uhrála v Eibaru jen bod

Eibar uhrál cennou remízu s Valencií, která se tak vrací opět k tomu nejčastějšímu výsledku. Ačkoli šli hosté z Valencie do vedení díky trefě Rodriga, na tři body to nestačilo. Ve druhé půli totiž srovnal Charles.

SD Eibar - Real Sociedad 2:1

Na potřetí to Eibaru vyšlo, i když výhra 2:1 nad baskickým San Sebastianem se nerodila lehce. První tři body do ligové tabulky vystřelil až v poslední minutě zápasu hrdina Charles. Pro Basky to byla první porážka v sezoně.

SD Eibar - UD Las Palmas 1:0

K tomu, aby Eibar nakonec skončil v první desítce, nakročil v předposledním kole tou správnou nohou. A před vlastními fanoušky nejtěsnějším možným způsobem skolil již sestupující Las Palmas. To naopak bojuje o to, aby ještě na konci sezóny nebylo na samotném dně tabulky, jenže na brzkou trefu Charlese nedokázalo vůbec zareagovat.

Málaga CF - SD Eibar 0:1

Málaga na svém stadionu padla, o což se jedinou trefou postaral Charles. Jeho branka z 57. minuty rozhodla o třech bodech pro Eibar a menší překvapení, neboť favoritem byli domácí hráči.

Málaga CF - UD Las Palmas 2:1

Málaga doma zvítězila v těžkém utkání nad Las Palmas 2:1 a je třináctá. Hosté si z porážky nemusejí dělat těžkou hlavu, neboť před svým soupeřem zůstávají o jednu příčku výše. Všechny branky padly už v průběhu prvního poločasu, kdy na vedoucí trefu Lemose zareagovali Fornals a Charles.

Burkina Faso o MS zabojuje bez kapitána Kaborého, který se loučí

Burkina Faso letos na Africkém poháru vyválčila skvělý bronz a její generál Charles Kaboré se už na dalším APN z vlastního rozhodnutí neobjeví. Zanedlouho 29letý kapitán národního týmu uzavře reprezentační kariéru po více než 10 letech...

Bayer Leverkusen - FC Ingolstadt 04 1:2

Bayer Leverkusen pokračuje v nevyrovnaných výkonech. Ačkoliv další porážku si přivodil díky nedisciplinovanosti, jelikož po vyloučení Charlese Áranguize dohrával skoro celý druhý poločas o deseti.

Espanyol Barcelona - Málaga CF 2:2

Espanyol vedl v domácím prostředí už o dva góly, ale ani to mu na vítězství nestačilo. Malaga se ani za nepříznivého stavu nevzdala a v poslední minutě srovnala na konečných 2:2. Dvě branky domácích zaznamenal Moreno, branky hostů mají na svědomí Llorente a Charles.

V nominaci Chile na Copu nechybějí opory včetně Vidala a Alexise

Se všemi oporami bude reprezentace Chile obhajovat loňský historicky první triumf na Copa América. V konečné nominaci trenéra Juana Antonia Pizziho nechybějí Gary Medel, Arturo Vidal, Alexis Sánchez nebo Claudio Bravo, do třiadvacetičlenného výběru se vedle nich dostal i Charles Aranguiz...

ES Troyes - Angers SCO 0:1

To, co bylo všem víceméně jasné už na podzim, se dnes stalo realitou - poslední Troyes už nemá ani teoretickou šanci na záchranu. Loňský vítěz Ligue 2 se tak po pouhém roce mezi elitou vrací potupen zpět. Poslední kapkou byla domácí prohra 0:1 s dalším nováčkem z Angers, kterou zařídil v nastaveném čase Charles Diers.

Málaga CF - Getafe CF 3:0

Malaga do třiadvacátého kola zvládla nastřílet pouhých osmnáct branek a o to víc musela své příznivce na stadionu Rosaleda potěšit, když neobvyklou kanonádou rozprášila Getafe v poměru 3:0. Po gólu si připsali Juanpi, Christian Atsu a Charles. Malaga tak poskočila na stejný bodový zisk, jaký má deváté Deportivo La Coruňa. Getafe zůstává jedenácté.

Málaga CF - Atlético Madrid 1:0

Atlético překvapivě nezvládlo útok na první příčku a na půdě trápící se Malagy prohrálo 1:0. Modrobílí hráli srdnatě a v závěru se díky šťastné trefě Charlese mohli zaslouženě radovat z tříbodového zisku, který je posunul na třináctou příčku. Rojiblancos, kteří napínavou bitvu dohrávali v deseti, zůstávají díky horšímu skóre stále na druhém místě. Na třetí Real už však mají náskok pouhé dva body.

Rayo Vallecano - Málaga CF 1:2

Malaga dokázala zvrátit nepříznivý vývoj utkání a na půdě Raya Vallecana vydřela zasloužené vítězství 2:1. Domácí o přestávce vedli zásluhou Guerry, ale branky Charlese a Čopa v druhém dějství rozhodly o výhře Andalusanů. Malaga se tedy posouvá mimo sestupové pásmo, Rayo do něj naopak se čtrnácti nasbíranými body spadlo.