Komentáře (15)

0:4

možná 1:4

2:4

Musíme pokračovat v tom,co jsme předváděli poslední tři zápasy..pak to bude dobrý,ikdyž ten los není nejlehčí.Doufám,že bude dnes hrát Yaya,Sané a snad i Mangala.Vinnieho bych raději nechal odpočívat, protože stejně nebude na 100% ready.

Mangala dnes mimo, v první půlce minimálně 5 hrubých chyb + nepřesnosti.

My se fakt asi neshodneme Třeba ten jeho pas, po kterém jsme dali první gól, byl skvělý..do 35. - 40. minuty hrál celkem v klidu a pak následoval druhý poločas, který netřeba komentovat. První pol. byl hodně dobrý, držení míče, šance, brzký gól...ale pak jsme prostě měli dát na 2:0 do konce prvního poločasu a byl by klid...škoda Ilkaye, co víc na to říct, postup, vydřená výhra trošku se štěstím a teď na Crystal Palace

hmm

Crystal Palace doma snad se nebude konat překvapení (4:0)

Šachtar Doněck doma (LM) výhoda, že nejedeme na Ukrajinu (2:1)

Chelsea venku budeme rádi za remízu (2:2)

Mangala naopak Sterling, Sané, Gündogan atd.

Tvl, Yacob strašný prase. Tohle je v prdeli.

Dva rozdílné poločasy, ten první v celku navázal na předchozí výkony, kde jsme dali branku.

Už v prvních minutách druhé půlky bylo vidět, že se zase dostaneme do problému z které po chybách obrany, (částečně i Brava) WBA zaslouženě vyrovnalo.

Ovšem pak při nás stáli všichni svatí a únik v kombinaci BS20 a LS19 přinesl ovoce. (mimochodem Sané forma jak hrom)

Po stažení Saného, ale zase WBA tlačilo jako prase a jak jsem psal, měli jsme štěstí. Důležitý je postup, ale v té obraně to celkově stálo za nic.

Jinak chvála určitě Sterling, Sané, Gündogan a Bernardo Silva opačně určitě Mangala a částečně i Stones, Delph nebo nevýrazný G. Jesus.

Jinak lituji Gündogana a Yacob je prase.