Berbatov: Góly musely přijít

Dimitar Berbatov poprvé rozvlnil síť v dresu Manchesteru United. Letní posila za víc než třicet milionů liber přispěla k včerejší výhře Rudých ďáblů v Lize mistrů v Aalborgu hned dvěma zásahy a ukončila střelecký půst.

Giovinco zachránil Juventus. Teď prodlouží smlouvu

Juventus zaspal včera v Borisově začátek utkání. Domácí BATE vedl nad Starou dámou brzy o dvě branky, historické výhry v Lize mistrů se ale nedočkal. Juventus ještě do přestávky stihnul vyrovnat, na čemž měl zásadní podíl Sebastian Giovinco.

Real si výhry v Petrohradu náležitě cení

Real Madrid včera přivezl z Petrohradu všechny tři body. Domácí Zenit sice ve druhé půli měl několik výborných gólových šancí, jenže ztrátu z první půle dohnat nedokázal. To vítězové si pochvalovali svoji efektivitu.

Takhle jsem si to představoval, těšila výhra Arsenalu Wengera

Arsenal o víkendu doma překvapivě podlehl Hullu, a tak měl včera v Lize mistrů proti Portu co napravovat. Kanonýři ale nic nenechali náhodě. Mohli nastřílet mnohem víc než čtyři góly a manažer Arsene Wenger mohl dát po zápase najevo radost.

Scholes si poranil koleno, chybět bude až dva měsíce

Záložníka Paula Scholese z Manchesteru United čekají až dva měsíce bez fotbalu. Bývalý anglický reprezentant opustil úterní utkání Ligy mistrů v Aaalborgu na nosítkách a podle oficiálního webu United utrpěl zranění kolenních vazů. V pořádku není ani Wayne Rooney.

Barcelona je na vítězné vlně. Bude pokračovat v Doněcku?

Barcelona se po nepřesvědčivém startu v domácí lize rozjela k dobrým výkonům a momentálně drží sérii celkem čtyř výher. To Šachtar sbírá zatím hlavně remízy a domácí atraktivní zápas s Katalánci bere jako výzvu a možnost vše změnit.

Výhru Villarrealu nad Celtikem zařídil Senna

Villarreal si poradil nejtěsnějším možným rozdílem s Celtikem a připsal si tak do tabulky tříbodový zisk. Jediný gól zápasu, v němž tempo hry diktovali domácí, dal Marcos Senna.

Juventus měl namále. Iaquinta zachránil proti BATE bod

Fotbalisté BATE Borisov ve svém domácím debutu v Lize mistrů předvedli výtečný fotbal a po zásluze remizovali se slavným Juventusem Turín 2:2. Přesto mohlo být ještě veseleji, jenže ani vedení 2:0 nakonec Bělorusům na výhru nestačilo.

První Berbatovovy branky zajistily Manchesteru triumf v Aalborgu

Ve svém druhém vystoupení v Lize mistrů už Manchester United žádné zaváhání nepřipustil a na půdě dánského Aalborgu zvítězil 3:0. Dvakrát se do střelecké listiny zapsala letní posila Dimitar Berbatov, jednou se pak trefil Wayne Rooney.

Vítězná série Fenerbahçe skončila proti Kyjevu

Skvělá série domácího Fenerbahce je u konce. Turecký tým až do dnešního zápasu dokázal na svém hřišti v posledních osmi utkáních evropských pohárů vždy vyhrát, nyní se ale týmu kouče Luise Aragonése zvítězit nepodařilo a bere pouze bod za bezbrankovou remízu s ukrajinským vicemistrem Dynamem Kyjev.

Fiorentina i podruhé remizovala, tentokrát se Steauou

Fiorentina na domácím hřišti pouze remizovala se Steauou Bukurešť. La Viola zaznamenala ve skupině již druhou remízu, pro Steauu je tento bod prvním. Domácí tým navíc několikrát podržel brankář Sebastien Frey.

Real vyválčil tři body v Petrohradu

Ani ve druhém utkání skupiny Ligy mistrů Real Madrid nezaváhal a odváží si vítězství 2:1 z horké petrohradské půdy. Domácí Zenit měl v druhém poločase místy drtivý tlak, který však vyzněl naprázdno. Bílý balet tak nakročil k postupu do osmifinále prestižní soutěže.

Bayern se snažil, ale skóre proti Lyonu neotočil

Bayern Mnichov opět nepřesvědčil, když remizoval v Allianz Aréně s Lyonem 1:1. Úvodní gól utkání si nešťastně srazil do vlastní branky hráč Bayernu Demichelis. O zaslouženou remízu se ve druhé půli postaral Zé Roberto.

Arsenal si zastřílel. Porto si odvezlo čtyři góly

Arsenal si po neúspěchu v minulém zápase na půdě Dynama Kyjev spravil chuť. Portugalské FC Porto zdolal bez větších problémů, o čtyři góly se rozdělili Adebayor a Van Persie. Hosté měli pár slibných možností v první půli, jinak však gólmana Almuniu příliš neohrozili.

Sporting a Basilej usilují o první body

Sporting Lisabon, tradiční účastník Ligy mistrů, vyzve nováčka ze švýcarské Basileje. Oba soupeři své úvodní duely prohráli a pokud si chtějí zachovat naději na postup do další fáze, musejí rozhodně bodovat.