Gretna FC Skotsko - Gretna FC - Zprávy

Preview: St. Mirren FC - Gretna FC

Duel dvou posledních týmu tabulky bude dnes k vidění na St. Mirren Parku. Poslední Gretna nastoupí proti domácímu St. Mirrenu.

Gretna propustila osm hráčů prvního týmu

Osm fotbalistů zadluženého skotského klubu Gretna FC přišlo dnes o práci. V rámci úsporných opatření bylo propuštěno také třináct hráčů z mládežnických týmů, šest trenérů a dva funkcionáři.

Gretna FC - Celtic FC 0:3

V posledním zápase 31. kola skotské ligy potvrdil Celtic roli favorita a v Livingstonu porazil Gretnu 3:0. Branky obstarali Scott McDonald, Jan Venegoor of Hesselink a Georgios Samaras.

Preview: Gretna FC - Celtic FC

V Livingstonu se odehraje souboj Davida s Goliášem. Domácí Gretna se bude snažit překvapit obhájce titulu Celtic.

Aberdeen FC - Gretna FC 3:0

Na Pittodrie Stadionu nedošlo k žádnému překvapení a domácí Aberdeen si po vítězství 3:0 nad Gretnou odnáší z utkání všechny tři body. Branky obstarali Chris Maguire, Lee Miller a Barry Nicholson.

Preview: Aberdeen FC - Gretna FC

Osmý Aberdeen, který stále může nahlédnout do první šestky skotské ligy, přivítá poslední Gretnu.

Gretně hrozí dokonce úplný zánik

Fotbalový klub Gretna FC stíhá jedna pohroma za druhou. V pondělí se klub dostal do konkurzu a dnes se objevila v médiích informace, že Gretně hrozí dokonce úplný zánik.

Preview: Gretna FC - St. Mirren FC

Na Fir Parku se odehraje souboj dvou posledních týmů tabulky. Domácí Gretna přivítá jen o jednu příčku lépe postavený St. Mirren.

Gretnu čeká místo boje o záchranu konkurz

Poslední tým skotské fotbalové ligy Gretna míří do konkurzu. Dnes to oznámilo vedení klubu s tím, že dluhy sahají do výše čtyř milionů liber (přes 130 milionů korun).

Gretna FC - Dundee United 0:3

Gretna nezopakovala výsledek z minulého kola a v odloženém zápase podlehla Dundee United na Fir Parku 0:3. O branky hostí se postarali Garry Kenneth, Morgaro Gomis a David Robertson.

Preview: Gretna FC - Dundee United

Na Raydale Parku dnes diváci uvidí souboj domácí Gretny, jenž se nachází na poslední dvanácté příčce a čtvrtého Dundee United.

Gretna FC - Kilmarnock FC 4:2

Jeden ze svých nejlepších zápasů sezony odehrála Gretna, která přestřílela ve svém stánku Kilmarnock 4:2. Domácím se povedl především první poločas, ze kterého vyšli vítězně v poměru 3:0.

Preview: Gretna FC - Kilmarnock FC

28. kolo nabídne souboj dvou posledních celků skotské nejvyšší soutěže. Domácí Gretna bude na Raydale Parku hostit jedenáctý Kilmarnock.

Rangers FC - Gretna FC 4:2

Rangers si s Gretnou poradili a za vítězství 4:2 získávají tři body do tabulky, díky kterým si stále drží náskok před Celticem. Rangers se ujali vedení ve 13. minutě a do konce poločasu stihli vstřelit ještě jeden gól. Ve druhé půli padly dvě branky na obou stranách, a utkání tak skončilo v poměru 4:2 pro Rangers.

Preview: Rangers FC - Gretna FC

Rangers mají v lize skvělou formu, neztrácí body a stále si drží náskok na Celtic. V tomto kole je čeká klopýtající Gretna, mají tak velkou šanci k zisku všech bodů.