Gretna FC Skotsko - Gretna FC - Zprávy

Gretna FC - Motherwell FC 1:3

Zápas mezi Gretnou a Motherwellem překvapení nepřinesl, hosté si odváží tři body za vítězství 3:1. Motherwell se do vedení dostal ve 25. minutě gólem Portera, chvíli po poločase ještě zvýšil McCormack, domácí ale ihned snížili brankou McGilla. V závěrečných minutách hry ještě zvýšil na konečných 3:1 pro Motherwell McCormack.

Preview: Gretna FC - Motherwell FC

Šestadvacáté kolo skotské Premier League nabídne souboj mezi Gretnou a Motherwellem. Domácí Gretna je v tabulce beznadějně poslední, a tak je otázkou, zda něco předvede proti čtvrtému Motherwellu.

Heart of Midlothian - Gretna FC 2:0

Útočník Hearts Andrius Velicka ukázal, že je ve formě a dvěma góly zařídil svému týmu výhru nad Gretnou. Vedení zajistil Velicka už ve třetí minutě a výhru pojistil ještě z penalty chvíli před koncem prvního poločasu. Gretna zůstává beznadějně na posledním místě tabulky, Hearts jsou po tomto kole na osmé příčce.

Preview: Heart of Midlothian - Gretna FC

Zatím to vypadá, že změna ve vedení Hearts klubu pomohla, tým se výsledkově zlepšil a zápasem proti beznadějně poslední Gretně si svoji vítěznou formu nebude chtít pokazit. Gretna ale v minulém ligovém kole překvapila v utkání s Falkirkem.

Preview: Hibernian Edinburgh - Gretna FC

Hibernian přivítá na svém stadionu poslední tým tabulky Gretnu a fanoušci domácích očekávají jasné vítězství. Gretna v minulém ligovém kole překvapila a po dlouhé době získala tři body.

Gretna FC - Falkirk FC 2:0

Gretna díky vcelku překvapivému vítězství 2:0 nad Falkirkem zaznamenala třetí plný bodový zisk v této sezoně. Střelecky se prosadili Kenny Deuchar a Paul Murray.

Preview: Gretna FC - Falkirk FC

Poslední Gretna přivítá ve svém stánku Falkirk, který i přes remízu v posledním zápase hraje ve výtečné formě a je pro soupeře vždy velkou hrozbou.

Gretna FC - Rangers FC 1:2

Rangers si podle předpokladu odvezli z Fir Parku všechny tři body, i když nad domácím outsiderem zvítězili jen 2:1. V dresu Jezdců se prosadili Barry Ferguson a Cousin, za Gretnu skóroval Kenny Deuchar.

Preview: Gretna FC - Rangers FC

V honbě za titulem tentokrát proti Rangers stojí poslední tým ligy, Gretna. Papírově silnější fotbalisté ale nechtějí outsidera podcenit.

Inverness Caledonian Thistle - Gretna FC 3:0

Inverness na svém stadionu nezaváhal a Gretnu porazil jednoznačně 3:0. Dvakrát skóroval Marius Niculae a jednou se z penalty prosadil John Rankin.

Preview: Inverness Caledonian Thistle - Gretna FC

Na Caledonian Stadionu se bude dnes poslední Gretna pokoušet urvat proti domácímu Invrenessu další body pro záchranu v Scottish Premier League.

Celtic FC - Gretna FC 3:0

Celtic v domácím prostředí nezaváhal a outsidera soutěže Gretnu porazil 3:0. O góly se postarali Scott McDonald, Scott Brown, Aiden McGeady.

Preview: Celtic FC - Gretna FC

Obhájce titulu Celtic, který stále drží první pozici ve Scottish Premier League, bude hostit poslední Gretnu.

Gretna FC - Aberdeen FC 1:1

Gretna opět bodovala, tentokrát získala bod za remízu 1:1 proti Aberdeenu. Obě branky padly až v závěru utkání. Čtyři minuty před koncem dostal hosty do vedení Steve Lovell a v poslední minutě zápasu odpověděl za Gretnu Allan Jenkins.

Preview: Gretna FC - Aberdeen FC

Poslední Gretna přivítá v tento sváteční den na svém stadionu šestý Aberdeen. Domácí jsou sice na samotném dnu tabulky skotské ligy, ale z posledního utkání si překvapivě odvezli plný počet bodů.