Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Juventus díky Ronaldově penaltě otočil výsledek s Hellasem

Juventus naplnil roli favorita a doma po nepříznivém vývoji dokázal porazit Hellas 2:1. Hosté zaskočili Allianz Stadium ve 21. minutě, ale Stará dáma ještě do poločasu vyrovnala a po změně stran strhla vítězství na svojí stranu. Hvězdou zápasu byl Cristiano Ronaldo. Portugalec na vyrovnávací gól Ramseyho přihrál a rozhodující branku vstřelil z pokutového kopu sám. Rekordní 902. zápas v dresu Staré dámy odchytal Gianluigi Buffon.

Juventus čeká po Lize mistrů Hellas Verona.

Ještě nikdy v novodobé éře se nestalo, aby Hellas obral Juventus o body na jeho půdě. Veronský celek cestuje do Turína s velkým respektem, ovšem Staré dámy se nebojí a hodlá jí minimálně potrápit. Rád by přitom využil faktu, že Juve sehrálo ve středu těžké utkání v Madridu a kouč Sarri dost možná nenasadí obvyklou jedenáctku.

AC Milán vydřel další výhru, vyhrál ve Veroně

Důležitého vítězství dosáhl na venkovní půdě AC Milán. Zápas s Hellasem rozhodl jedinou brankou z pokutového kopu Krzysztof Piątek, ovšem Rossoneri k vítězství výrazně pomohlo brzké vyloučení Stepińskiho. Červenou kartu uviděl v závěru i milánský Davide Calabria.

Milán cestuje na neoblíbenou půdu Hellasu

Když se Hellas v srpnu 2013 po dlouhých peripetiích v nižších soutěžích vrátil do Serie A, hostil v úvodním kole AC Milán a výhrou 2:1 se postaral o velkou senzaci. Veronský celek si na Rossoneri vyšlápl hned několikrát. V nešťastné sezoně 2017/2018 dokonce přehrál slavný velkoklub jasně 0:3. Milán je sice ve třetím kole favoritem, ale ve Veroně to bude mít nesmírně složité.

Záchranářskou bitvu ovládl Hellas, spasil ho střídající Pessina

Zápas dvou nováčků skončil těsnou výhrou Hellasu, který si za svůj výkon a aktivitu vítězství zasloužil o něco víc. Radovat se může díky skvělému střídání mladíka Mattea Pessiny, který v závěru po sedmi minutách na hřišti rozhodl.

Lecce chce doma odčinit poslední debakl, vyzkouší ho nováček z Verony

V neděli večer se dostane také na první pořádný záchranářský duel. Domácí Lecce si líže rány po debaklu od Interu v minulém kole a ani Hellas na tři body nedosáhl. Jak dopadne souboj dvou nováčků?

Hellas i v oslabení uhrál bod s Boloňou

Boloňa ve Veroně velmi brzy vedla a ještě měla výhodu jednoho hráče v poli navíc, protože již ve 13. minutě se nechal vyloučit Pawel Dawidowicz. Ani to ale domácí Hellas zcela neochromilo a ještě do konce poločasu srovnal na konečných 1:1 Miguel Veloso.

Verona s Boloňou se střetnou bez trenérů, ale s velkým očekáváním

V neděli se na Stadio Marc'Antonio Bentegodi domácí fanoušci opět dočkají první ligy. Vřelé uvítání na hřišti ale nováček asi čekat nemůže, protože proti němu se postaví posílená Boloňa, která má poměrně vysoké cíle.

Juventus FC - Hellas Verona 2:1

Konec jedné epizody, konec jedné éry. Gigi Buffon odchytal svůj poslední zápas za Starou dámu. Zápas, ve kterém Juventus zvítězil nad Hellasem Verona 2:1 a oslavil mistrovský titul. Branky na Juventus Stadium padaly až po změně stran.

Juventus bude v posledním kole slavit titul, i se loučit s Gigi Buffonem.

Poslední kolo italské Serie A přinese mimo jiné loučení jedné z největších legend. Gianluigi Buffon odchytá v sobotu odpoledne svůj poslední zápas v dresu Staré dámy. Na stadion Juventusu zavítá už jistý sestupující Hellas Verona. Oslavovat se bude nejen konec jedné éry, ale také sedmý titul v řadě.

Udinese zvítězilo nad Hellasem, rozhodl Barák

Udinese získalo klíčové tři body, které by mu mohly hodně pomoci při konečném účtování. Zebry totiž porazily domácí Hellas Verona, který má postup stejně již dávno zajištěn. Udinese naopak ještě bojuje a na sestup má nyní náskok dvou bodů, protože dnes díky brance Antonína Baráka vyhrálo.

Udinese má předposlední šanci na záchranu

Hellas v podstatě už jen dohrává sezonu a připravuje se na tu příští, kterou však stráví v druhé nejvyšší lize. Tato představa je dost reálná také pro nedělního soupeře Hellasu, Udinese. To ale má ještě naději a hodlá ji na maximum využít.

AC Milán - Hellas Verona 4:1

AC Milán vrátil Hellasu prosincovou porážku i s úroky a definitivně se postaral o to, že veronský celek po této sezoně sestoupí. Rossoneri se pak po výhře 4:1 vracejí na pohárové pozice, kde minimálně do neděle setrvají. Do střeleckých análů se zapsalo pět různých jmen. Za AC skórovali Calhanoglu, Cutrone, Abate a Borini, přičemž prohru hostů mírnil Lee Seung-Woo.

Preview: AC Milán - Hellas Verona

AC Milán se doma na San Siru představí proti Hellasu Verona, na který nemá vůbec dobré vzpomínky. Rossoneri prohráli ve Veroně ostudně 0:3 a další takový průšvih by znamenal velkou komplikaci v boji o Evropskou ligu. Hosté nemají příliš na výběr, v Miláně potřebují nutně vyhrát, jinak bude jejich sestup zpečetěn.

SPAL vyhrál klíčovou bitvu a Hellas doma padl

Hellas měl velkou šanci přiblížit se vykoupení, ale místo toho na SPAL doma nestačil. Prohra o dvě branky jej může v konečném účtování hodně mrzet a pro tuto chvíli se SPAL posunul na náskok sedmi bodů na Hellas. Ten sice doma vedl po brance Valotiho, jenže ani to proti rozjetému SPALu nestačilo na výhru.