Hellas Verona Itálie - Hellas Verona - Zprávy

Hellas se pokusí obrat Římany v krizi

Rovněž nedělní program začne minutou ticha jako symbol uctění památky zesnulého trenéra Azeglia Viciniho. Hned jako první se do hry o body zapojí hostující AS Řím, kterému se dlouhodobě nedaří. Proti němu se ve Veroně postaví Hellas.

ACF Fiorentina - Hellas Verona 1:4

To byl zase jednou debakl. Málokdo si myslel, že Fiorentina bude mít před vlastními fanoušky s Hellasem nějaký problém, ale nakonec je všechno jinak. Nejenže domácí měli problém, ale od potápějícího se Hellasu inkasovali hned čtyři branky! Skvělé odpoledne zažil především Moise Kean, který se do sítě Violy trefil dvakrát.

Florencie hostí souboj trápících se celků

Už čtyři porážky v řadě notně decimují ducha Hellasu, který se stále marně snaží vymanit z pásma sestupu. Aby toho nebylo málo, nyní jej čeká výlet do Toskánska, kde má čelit Fiorentině. I ta má svých starostí dost.

Hellas Verona - FC Crotone 0:3

Hellas Verona dohrával v deseti a podlehl Crotone 0:3. Crotone se již díky výhře neocitá v sestupovém pásmu, neboť Spal "pouze" remizoval na půdě Udinese.

Preview: Hellas Verona - FC Crotone

Devatenáctý Hellas Verona se utká v záchranářském souboji s osmnáctým Crotone. Navzdory postavení v tabulce budou favoritem domácí, kteří se budou moci spolehnout na podporu svých fanoušků.

Neapol opět vítězná, tentokrát padla Verona

V první půli možná ještě Neapol vyloženě nezářila a její šance diváky ze sedadel nezvedaly, ale po změně stran už ano. Nakonec se díky brankám Koulibalyho s Callejónem dočkala zaslouženého vedení a opět si připsala tři body. Její náskok na druhý Juventus se až do večera zase zvýšil, Verona naopak opět strádá.

Lídr uvítá pod Vesuvem trápící se Hellas

Neapol se stala zimním šampionem, ale i když je to psychická vzpruha, tohle není zrovna titul, který by něco znamenal. Neapol chce potvrdit roli favorita a získat celkový titul, k čemuž se může přiblížit v dalším kole proti Hellasu Verona.

Juventus dohání Neapol, z Verony veze tři body

Paulo Dybala se znovu probouzí! I tak by se dalo charakterizovat dnešní utkání Staré dámy na půdě Hellasu Verony, protože hlavní hvězdou byl právě poslední dobou kritizovaný Argentinec Paulo Dybala. Nasázel do domácí sítě dvě branky a notně tak hostům pomohl ke konečné výhře 3:1 nad těžkým soupeřem.

Nejlepší útok ligy stojí ve Veroně proti druhé nejhorší obraně

Strádající Hellas Verona se na domácí půdě pokusí překvapit jasného favorita z Turína podobně, jako se mu to povedlo například proti milánskému AC. Faktem navíc je, že Staré dámě se na stadionu Marc‘Antonio Bentegodi nikdy zas tak moc nedařilo.

Udinese Calcio - Hellas Verona 4:0

Antonín Barák se stává nepostradatelnou součástí základní sestavy Udinese Calcio. Byl to právě výtečný výkon českého záložníka, který měl lví podíl na vysoké výhře Zeber 4:0 nad Hellasem Verona. Hosté se tak po senzační výhře nad Milánem vrátili zpátky do reality.

Preview: Udinese Calcio - Hellas Verona

Hráči Udinese budou potvrzovat formu proti sestupem ohroženému Hellasu Verona a určitě se musejí mít na pozoru. Hosté v minulém kole nečekaně zatočili s AC Milán a body chtějí i z Dacia Arény.

Hellas Verona - AC Milán 3:0

Obrovskou ostudou pro AC Milán skončilo utkání na půdě Hellasu Verona. Tým bojující o záchranu kdysi slavný celek rozdrtil 3:0 a má důležité tři body. Pod trenérem Gattusem se tak po pár zápase pořádně rozkývala židle.

Preview: Hellas Verona - AC Milán

Po druhé za poslední týden se spolu utkají Hellas Verona a AC Milán. V prvním měření sil na San Siru zvítězilo AC v pohodě 3:0 a i na Stadio Bentegodi by mělo být v roli favorita. Oba celky potřebují body jako sůl. Hellas v boji o záchranu, AC Milán v boji o pohárovou Evropu.

SPAL 2013 - Hellas Verona 2:2

Záchranářský duel mezi SPAL a Hellasem Verona vítěze nepoznal, přestože hosté se ve druhém poločase dostali už dvoubrankového vedení. Konečnou remízu 2:2 vybojoval SPAL až v závěrečných minutách.

Preview: SPAL 2013 - Hellas Verona

SPAL versus Hellas Verona bude dalším ryze záchranářským duelem. Oběma celkům se nedaří podle představ a po čtrnácti kolech oba zaujímají sestupové pozice.