Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Empoli po návratu Andreazzoliho těsně porazilo Frosinone

Návrat Aurelia Andreazzoliho na lavičku Empoli byl při obnovené premiéře úspěšný. Azzurri porazili v přímém záchranářském souboji těsně Frosinone a před osmnáctou Boloňou si dál drží hubený náskok jednoho bodu. Domácí vstřelili obě branky už v prvním poločase, když se prosadili Caputo a Pajać. Kanárci utkání ještě zdramatizovali kontaktní brankou Valzanii, ale více už stihnout nedokázali.

Andreazzolliho návrat: Empoli hraje o záchranu s Frosinone

Ryze záchranářský souboj bude k vidění na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. Domácí tým se pokusí pod staronovým koučem Andreazzollim zavelet k záchraně, před sestupovými pozicemi má náskok jednoho bodu. V horší situaci je předposlední Frosinone, to ztrácí na svého vyzyvatele pět bodů.

Belotti se postaral o výhru nad Frosinone dvěma góly

Domácí Frosinone sice nad favoritem z Turína vedlo, ale ani to mu na tři body nestačilo. Zatímco první poločas hrálo více než vyrovnanou partii, druhou zcela ovládli Býci. O tři body pro Turín se postaral dvougólový střelec Andrea Belotti.

Frosinone se pokusí o první domácí výhru proti Turínu

Trenér Walter Mazzarri odvádí s Turínem skvělou práci a Býci se pomalu přibližují k vysněným pohárovým příčkám, což se ještě v lednu zdálo hodně nepravděpodobné. Jejich solidní obranu se pokusí vyzkoušet předposlední Frosinone.

Janov nevyužil dlouhou početní převahu a doma s Frosinone remizoval

Janov hrál doma s Frosinone 0:0 a rozhodně nemůže být spokojen. Hosté totiž hráli už od 34.minuty bez vyloučeného Cassaty, ale všechny šance Grifonů zůstaly nevyužity. Bod má pro Frosinone svojí cenu, ovšem hostující klub nadále zůstává na předposledním místě.

Janov doma hostí Frosinone

CFC Janov chytil solidní formu a v nedělním utkání má ideální možnost přiblížit se první polovině tabulky, pokud zdolá o záchranu bojující Frosinone. Zatímco domácí nenašli už pět kol přemožitele, hosté ztrácejí na nesestupové pozice už šest bodů.

Džeko dvěma góly zachránil blamáž ve Frosinone

AS Řím jen s obrovským štěstím odvrátilo blamáž, kterou málem utrpělo ve Frosinone. To se nedočkalo zatím ani jednoho vítězství na domácí půdě, o což se postaral především hostující kanonýr Edin Džeko.

Frosinone se po debaklu od Juve pokusí poprat s Římem

Frosinone je stále až na předposledním místě a vrší jeden špatný výsledek na další. O víkendu ho navíc nečeká nic snadného, protože na Stadio Benito Stirpe zavítá velmi silný soupeř. Tím bude AS Řím, který v poslední době opět získává dobré výsledky.

Stará dáma si poradila s Frosinone rozdílem třídy

Juventus si na domácí půdě v pohodě poradil s Frosinone a zatížil jeho konto třemi zásahy. O ně se podělili Dybala, Bonucci a Ronaldo.

Před Atléticem se Juventus musí popasovat s Frosinone

Juventus má před sebou těžký týden, ve kterém změří síly s Atléticem Madrid. Ještě předtím chce ale ukázat, že všechny soupeře bere vážně. V rámci Serie A jej totiž už v pátek večer čeká Frosinone. A domácí dobře vědí, že podcenit nesmí nikoho.

Sampdoria překvapivě podlehla Frosinone 0:1

Porážka v Neapoli zanechala na Sampdorii hlubší následky, než se původně mohlo zdát. Janovský celek totiž prohrál i zápas s o záchranu bojujícím Frosinone a navíc před zraky vlastních fanoušků. O jedinou branku zápasu se v prvním poločase postaral Daniel Ciofani.

Sampdoria přivítá na stadionu Luigi Ferraris Frosinone

Sampdoria přivítá na svém stadionu Frosinone a proti outsiderovi bude chtít dát rychle zapomenout na porážku z Neapole. Námořníci opět budou spoléhat na střelecký instinkt Fabia Quagliarelly, po Ronaldovi druhém nejlepším střelci Serie A, ale čeká je odhodlaný soupeř, který se chce vymanit ze sestupového pásma.

Lazio dramatizuje boj o čtvrté místo, ve Frosinone zvítězilo 1:0

Lazio zvládlo dohrávku na půdě Frosinone a bodově se dotáhlo na Atalantu i AS Řím a navíc dramatizuje boj o čtvrtou příčku. V zápase na Stadio Benito Stirpe padla jediná branka, o kterou se postaral v průběhu prvního poločasu Felipe Caicedo. Frosinone zůstává předposlední a na záchranné pozice ztrácí už pět bodů.

Lazio stojí proti velmi slabé obraně Frosinone

Frosinone si v minulém kole připsalo hodně důležitý a nečekaný výsledek, když čtyřmi góly vypráskalo Bolognu. V pondělní dohrávce 22. kola ji ale čeká nesrovnatelně silnější soupeř. Na Stadio Benito Stirpe totiž zavítá římské Lazio.

Boloňa schytala debakl, přežije to její kouč Inzaghi?

Filippo Inzaghi už přežil na lavičce Boloni ledacos, ale přežije i domácí výprask od Frosinone? Boloňa záchranářský duel vůbec nezvládla a od Frosinone schytala ošklivý debakl 0:4. Utkání výrazně ovlivnila brzká červená karta pro Federica Mattiella.