Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Frosinone gólem střídajícího Ciofaniho překvapilo Violu

Frosinone šokovalo Florencii, protože z ní veze tři body! Fiorentina na účastníka boje o záchranu nestačila a netrefila se ani jednou. Frosinone přepsalo svou historii, protože v Serii A vyhrálo poprvé dva zápasy po sobě.

Fiorentina plánuje konečně tři body a vítá obranu Frosinone

Nedělní poledne patří souboji mezi ligovým specialistou na remízy a předposledním Frosinone s velmi děravou obranou. Oba týmy od sebe dělí 19 bodů a ani jeden z nich nemůže být se svou aktuální situací spokojen.

Frosinone poprvé doma vyhrálo, v dramatickém utkání porazilo Parmu 3:2

Frosinone vykřesalo naději a první domácí výhrou v sezoně, nutno podotknout těžce vydřenou, minimálně do zápasu Boloni snížilo velkou ztrátu na nesestupové pozice. Canarini urvali výhru 3:2 nad Parmou až v neuvěřitelné třinácté minutě nastavení, kdy proměnil pokutový kop Daniel Ciofani.

Frosinone chce proti Parmě vykřesat naději

V neděli Frosinone doma prohrálo a pokud se tak stane i v dalším utkání s Parmou, bude jeho osud už hodně nahnutý. Matematicky sice ještě bude mít šanci, ale jen velmi malou. Parma je na třináctém místě a od sestupových příček dostatečně daleko, to ale neznamená, že nebude chtít ve Frosinone zvítězit.

Frosinone nezvládlo přímý souboj o záchranu a zůstává předposlední

Klíčovou záchranářskou bitvu zvládl lépe SPAL, který vyhrál na hřišti Frosinone nejtěsnějším rozdílem. Diváci nemuseli na gól čekat dlouho, ve 13. minutě rozhodl Francesco Vicari. Frosinone se další porážkou dostává do ještě obtížnější situace a jeho setrvání v Serii A i pro příští rok se vzdaluje. Canarini přitom měli ideální možnost získat tři body, neboť hostili rovněž o záchranu bojující SPAL.

Frosinone už nemůže zaváhat, doma musí porazit SPAL

V neděli odpoledne se na stadionu ve Frosinone odehraje důležitý záchranářský duel mezi "Canarini" a ferrarským SPAL 2013. Domácí tým je s pouhými sedmnácti body předposlední a před vlastními diváky potřebuje tento duel nutně zvládnout. SPALu sice patří patnáctá pozice, ale osmnáctá Boloňa je vzdálená jen dva body.

Empoli po návratu Andreazzoliho těsně porazilo Frosinone

Návrat Aurelia Andreazzoliho na lavičku Empoli byl při obnovené premiéře úspěšný. Azzurri porazili v přímém záchranářském souboji těsně Frosinone a před osmnáctou Boloňou si dál drží hubený náskok jednoho bodu. Domácí vstřelili obě branky už v prvním poločase, když se prosadili Caputo a Pajać. Kanárci utkání ještě zdramatizovali kontaktní brankou Valzanii, ale více už stihnout nedokázali.

Andreazzolliho návrat: Empoli hraje o záchranu s Frosinone

Ryze záchranářský souboj bude k vidění na stadionu Carla Castellaniho v Empoli. Domácí tým se pokusí pod staronovým koučem Andreazzollim zavelet k záchraně, před sestupovými pozicemi má náskok jednoho bodu. V horší situaci je předposlední Frosinone, to ztrácí na svého vyzyvatele pět bodů.

Belotti se postaral o výhru nad Frosinone dvěma góly

Domácí Frosinone sice nad favoritem z Turína vedlo, ale ani to mu na tři body nestačilo. Zatímco první poločas hrálo více než vyrovnanou partii, druhou zcela ovládli Býci. O tři body pro Turín se postaral dvougólový střelec Andrea Belotti.

Frosinone se pokusí o první domácí výhru proti Turínu

Trenér Walter Mazzarri odvádí s Turínem skvělou práci a Býci se pomalu přibližují k vysněným pohárovým příčkám, což se ještě v lednu zdálo hodně nepravděpodobné. Jejich solidní obranu se pokusí vyzkoušet předposlední Frosinone.

Janov nevyužil dlouhou početní převahu a doma s Frosinone remizoval

Janov hrál doma s Frosinone 0:0 a rozhodně nemůže být spokojen. Hosté totiž hráli už od 34.minuty bez vyloučeného Cassaty, ale všechny šance Grifonů zůstaly nevyužity. Bod má pro Frosinone svojí cenu, ovšem hostující klub nadále zůstává na předposledním místě.

Janov doma hostí Frosinone

CFC Janov chytil solidní formu a v nedělním utkání má ideální možnost přiblížit se první polovině tabulky, pokud zdolá o záchranu bojující Frosinone. Zatímco domácí nenašli už pět kol přemožitele, hosté ztrácejí na nesestupové pozice už šest bodů.

Džeko dvěma góly zachránil blamáž ve Frosinone

AS Řím jen s obrovským štěstím odvrátilo blamáž, kterou málem utrpělo ve Frosinone. To se nedočkalo zatím ani jednoho vítězství na domácí půdě, o což se postaral především hostující kanonýr Edin Džeko.

Frosinone se po debaklu od Juve pokusí poprat s Římem

Frosinone je stále až na předposledním místě a vrší jeden špatný výsledek na další. O víkendu ho navíc nečeká nic snadného, protože na Stadio Benito Stirpe zavítá velmi silný soupeř. Tím bude AS Řím, který v poslední době opět získává dobré výsledky.

Stará dáma si poradila s Frosinone rozdílem třídy

Juventus si na domácí půdě v pohodě poradil s Frosinone a zatížil jeho konto třemi zásahy. O ně se podělili Dybala, Bonucci a Ronaldo.