Frosinone Calcio Itálie - Frosinone Calcio - Zprávy

Další články

Frosinone si jede do Turína pro body

Náročný úkol mají před sebou fotbalisté Frosinone, kteří v rámci 33. kola pojedou na půdu turínského FC. Hosté nutně potřebují zvítězit, aby zvýšili své šance na záchranu, protože šest kol před koncem zůstávají v sestupovém pásmu. Granata je na tom lépe a hoví si ve středu tabulky.

Neapolskou vendetu za předvánoční debakl pokazil kmenový hráč domácích Cheddira

Fotbalisté Neapole remizovali ve 32. kole Serie A na vlastním hřišti s Frosinone 2:2. Partenopei šli od úvodního hvizdu za bodovým ziskem a už v 16. minutě byli za svou aktivitu odměněni výstavní brankou Mattea Politana. Hosté mohli srovnat po necelé půlhodině hracího času, nicméně Alex Meret skvělým zákrokem penaltu Leoni zlikvidoval. Domácí ale svému soupeři potupnou pohárovou prohru 0:4 nakonec neoplatili, neboť po změně stran i kvůli chybě hrdiny první půle dvakrát inkasovali. V obou případech pálil Walid Cheddira, jenž v kádru Giallazzurri hostuje právě z týmu pod Vesuvem.

Neapol se snaží navázat na úspěch s Monzou proti tápajícímu Frosinone

Prvním nedělním duelem 32. kola Serie A budou potěšeni domácí příznivci v Neapoli, protože jejich milovaný klub pohostí Frosinone. A dají se čekat relativně snadné body, protože hostující ekipa hraje trvale o samotné setrvání mezi italskou elitou.

Frosinone se do záchranářských bojů namotivovalo bodem s rozjetou Bolognou

Bologna ve 31. kole Serie A klopýtla na hřišti Frosinone, kde pouze remizovala 0:0. Úvodní minuty utkání překvapivě patřily domácímu týmu, když si několik příležitostí vypracoval agilní Walid Cheddira. Hosté sice posléze hru vyrovnali, teprve druhé bodové ztrátě za posledních 10 utkání se ovšem nevyhnuli. Canarini cenná remíza jistě povzbudila do závěrečných kol, v nichž se pokusí odvrátit sestup.

Frosinone se pokusí zastavit zázrak jménem Felsinei

Frosinone má před sebou náročnou výzvu - zastavit nebo aspoň zpomalit mužstvo, které má v Itálii po Interu asi nejlepší aktuální formu. Proti Bologně se mu ale v minulosti několikrát podobný kousek povedl a mužstvo trenéra Di Francesca doufá v návrat těchto lepších dní.

Brazilský poutník z Madridu zajistil Frosinone cenný bod v boji o záchranu

Fotbalisté Frosinone vybojovali ve 30. kole Serie A na hřišti Janova remízu 1:1. Favorizovaní domácí přitom vstoupili do utkání lépe, když je ve 30. minutě poslal do vedení Albert Gudmundsson z penalty, kterou sám vybojoval. O chvíli později však vrátil Canarini do utkání Reinier, mladík zapůjčený z Realu Madrid. Brazilec se od svého přestupu z Flamenga za 30 milionů eur snaží chytit na hostování již ve třetím klubu.

Trápící se Frosinone chce najít dávnou formu v Janově

V sobotu odpoledne se v přístavním Janově pokusí domácí jednotky trenéra Gilardina o další body. Po minulém kole budou Grifové na koni a z něho se je pokusí dostat dolů tým, kterému se poslední dobou moc nedaří. Dorazí totiž Frosinone.

Famózní Castellanos dal proti Frosinone zapomenout na Sarriho rezignaci

Lazio zvítězilo v utkání 29. kola Serie A nad Frosinone 3:2. Hostující celek poprvé vedl v roli trenéra dosavadní asistent Giovanni Martusciello, jehož svěřenci do duelu nevstoupili vůbec dobře a záhy prohrávali. Ještě před pauzou ovšem vyrovnal Mattia Zaccagni a po změně stran otočil skóre dvougólový žolík Taty Castellanos, který svou úvodní branku vsítil prvním dotykem s míčem. Canarini tak za poslední tři měsíce triumfovali jen jednou, zato Orli se mohli radovat z ukončení šňůry čtyř soutěžních porážek.

Lazio už bez Sarriho nastoupí k zápasu ve Frosinone

Už bez trenéra Maurizia Sarriho nastoupí k sobotnímu utkání na hřišti Frosinone římské Lazio. Letošního osmifinalistu Ligy mistrů ještě povede Giovanni Martusciello, brzy se však očekává příchod Igora Tudora. Lazio se chce ještě pokusit vybojovat evropské poháry, ale v tuto chvíli na šestou příčku výrazně ztrácí. Frosinone zase nutně potřebuje zvítězit, aby zachránilo prvoligovou příslušnost.

Sassuolo v boji o záchranu konečně zabralo. Thorstvedt se během chvíle stal z psance hrdinou

Sassuolo přerušilo sérii čtyř ligových porážek v řadě, když ve 28. kole italské Serie A porazilo Frosinone 1:0. Konfrontaci dvou celků, které se rozhodně nemohly pyšnit nějakou oslnivou formou, rozhodla trefa Kristiana Thorstvedta, jenž však v předcházející akci zavinil penaltu, kterou videorozhodčí nakonec odvolal. Černozelená ekipa se opět musela obejít bez italského reprezentanta a svého nejlepšího kanonýra Domenica Berardiho, jenž musel duel znovu vynechat kvůli zranění. V samotném závěru mohl domácí o výhru připravit Kaio Jorge, ale nařízený pokutový kop neproměnil.

Sassuolo se pokusí o body proti Frosinone. Tomu se nedaří v obraně

Sassuolo se musí popasovat s těžkou ránou v podobě dlouhodobé absence kapitána a nejlepšího hráče Domenica Berardiho. Hned na úvod v měsících bez něj nečeká na trápící se celek nic snadného, dorazí totiž houževnaté Frosinone.

Netrpělivý střelec Cheddira pomohl Lecce k odvrácení porážky s Frosinone

Fotbalisté Frosinone remizovali ve 27. kole Serie A na vlastním stadionu s Lecce 1:1. Vyrovnané úvodní dějství zakončil v nastavení gólem Walid Cheddira, jenž otevíral střelecký účet Canarini i v minulém utkání s Juventusem. Marocký forvard se po změně stran předvedl v horším světle, když při pokutovém kopu hostů předčasně vběhl do vápna a penalta se opakovala. Druhý pokus již s klidem proměnil Nikola Krstovič.

Frosinone i Lecce chtěji zvýšit náskok na sestupové pásmu

O záchranu se bude v rámci 27. kola bojovat i ve Frosinone. Domácí celek přivítá Lecce, se kterým v prvním zápase na jihu Itálie prohrál. Náskok obou týmů na sestupové pozice činí tři respektive čtyři body.

Frosinone se v Turíně rvalo o historické vítězství. Propad Juve ukončil Rugani

Juventus si po nevydařených výkonech napravil reputaci ve 26. kole Serie A, v němž na vlastním hřišti zdolal Frosinone 3:2. Domácí vstoupili do zápasu sebevědomě a po zásahu Dušana Vlahoviče ze třetí minuty se ujali vedení. Srbský kanonýr stihl v první půli vyrovnávacím gólem zareagovat i na rychlou otočku skóre, během které hosté věřili v první vítězství nad Starou dámou v historii. Utkání poté směřovalo k nerozhodnému výsledku, v poslední minutě nastavení ovšem rozhodl o výhře Juve obránce Daniele Rugani.