Zbrojovka Brno Česko - Zbrojovka Brno - Zprávy

Preview: 1. FC Brno - Viktoria Žižkov

Rozjeté Brno bude hostit v neděli od 13:30 fotbalisty ze Žižkova. Domácí budou chtít potvrdit vynikající formu z posledních zápasů. Pražané jedou do Brna s cílem urvat aspoň bod, aby si udrželi dostatečný odstup od sestupového pásma.

1. FC Brno - Sparta Praha 4:2

Krásné utkání s krásnými góly mohli shlédnout diváci v Brně na Srbské. Domácí se po brzkém gólu Sparty nepoložili a do poločasu vyrovnali, po přestávce pak přidali další tři, hosté kontrovali jen jedním zásahem. Dvě trefy zaznamenal Luboš Kalouda.

Fanoušci Brna prošli město, se Sparťany se nestřetli

Brnem dnes odpoledne prošlo asi 250 fanoušků fotbalového 1. FC Brno. Jejich pochod před večerním prvoligovým zápasem se Spartou Praha byl ale nepovolený, policie proto několik jeho účastníků předvedla, řekla ČTK brněnská policejní mluvčí. Večer pak přijelo asi 50 fanoušků Sparty, k žádným potyčkám mezi tábory zatím nedošlo, policie je dál ve střehu. Zápas začal ve 20:15.

Preview: 1. FC Brno - Sparta Praha

Tahákem čtrnáctého kola Gambrinus ligy je duel mezi Brnem a pražskou Spartou. Moravané již dlouhých deset let nedokázali zdolat Spartu a před televizními kamerami to budou chtít zlomit.

Policisté se připravují na fanoušky Brna a Sparty

Brněnští policisté se připravují na řádění radikálních fanoušků při nedělním prvoligovém zápase Brna a pražské Sparty. Oba tábory patří k problémovým, hlídat je proto budou nejméně dvě stovky strážníků a policistů; počítá se i s využitím psovodů, koní a těžkooděnců.

Lejsal: Závěr podzimu bude pro Brno hodně důležitý

Server EuroFotbal.cz vám přináší další z řady rozhovorů s českými a slovenskými fotbalisty. Několik otázek nám tentokráte zodpověděl brankář klubu 1. FC Brno Martin Lejsal, jehož jsme vyzpovídali během reprezentační přestávky...

19.11.2007 Rozhovory 8 komentářů
Zaujalo nás

Baník Ostrava - 1. FC Brno 2:1

Baník i přes výhru nepodal žádný oslnivý výkon a vlastně může děkovat pouze brankáři Vaškovi, který vychytal mnohé šance hostů. O vedení Ostravy se v prvním poločase postaral Bystroň. Po změně stran však Besta zaslouženě vyrovnal a zdálo se, že Brno má na úplný zvrat v utkání. Jenže žádnou šanci neproměnilo, a tak se o tři body pro domácí postaral Magera.

Preview: Baník Ostrava - 1. FC Brno

V třináctém ligovém kole se uskuteční prestižní utkání mezi trápícím se Baníkem a rozjetým Brnem. Ostravané, v tabulce jim patří čtvrtá pozice, budou chtít odčinit jasnou prohru z Českých Budějovic, zatímco hosté jedou na Bazaly potvrdit kvalitní výkony z posledních zápasů.

1. FC Brno - Bohemians 1905 2:0

Skvělý vstup do druhé půle rozhodl o vítězství Brna, které se tak dostalo již na pátou příčku. Obvyklý bojovný výkon Bohemians dlouho držel bezbrankový stav. Prakticky ihned po změně stran se však trefil Polách a chvíli poté Kalouda. Ten, kdo tedy nestihl první tři minuty druhého poločasu, přišel o vše podstatné. Pražané tak již počtvrté jedou domů bez bodu.

Preview: 1. FC Brno - Bohemians 1905

Fotbalisté Brna odehrají během týdne již třetí zápas a rádi by zítra proti Bohemians završili vítězný hattrick. Klub z pražských Vršovic jede do moravské metropole potvrdit svou domácí výhru nad Mostem.

Sparta vyřadila Bohamians 1905

Středeční osmifinálové zápasy Poháru ČMFS.

1. FC Brno - Dynamo České Budějovice 2:1

Zajímavé utkání s mnoha šancemi vyhrálo zaslouženě Brno. Skóre brzy otevřel Besta, když si osamocen pohrál s brankářem Kučerou. Ve 20. minutě musel za záchranou brzdu zatáhnout Horejš a po faulu na Kaloudu se poroučel z hřiště. V druhém poločase přidal uklidňující gól dobře hrající Kalouda. O chvíli později ještě snižoval Černý, vyrovnání však bylo nad síly Jihočechů.

Preview: 1. FC Brno - Dynamo České Budějovice

Na první pohled souboj týmů ze středu tabulky, ale stačí málo a z jednoho může být aspirant na poháry a z druhého sestupující. To je souboj Brna s Českými Budějovicemi.

FK SIAD Most - 1. FC Brno 2:2

Diváci v Mostu viděli další atraktivní zápas plný gólů. Hosté z Brna sice vedli už o dva góly, ale domácím hrdinou se stal Pilař, jenž sám zařídil dělbu bodů.

Preview: FK SIAD Most - 1. FC Brno

Dvanáctý Most hraje doma v neděli proti Brnu, kterému náleží osmá pozice v tabulce. Domácí celek nastoupí bez nejlepšího ligového střelce Goce Toleskiho, který pyká za čtyři žluté karty. Brno bude chtít odčinit domácí debakl 0:3 od Mladé Boleslavi.