FK Teplice (Česko)

FK Teplice - MFK Karviná 1:0

Karviná nesehrála na teplických Stínadlech špatné utkání, jenomže branku nedala a sama tři minuty před koncem utkání inkasovala. Hrdinou zápasu se z pohledu Teplic stal David Vaněček.
DNES | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: FK Teplice - MFK Karviná

Teplice na domácích Stínadlech přivítají velice oblíbeného soupeře z Karviné, se kterým nikdy předtím neztratili ani bod. Karvinští by ale potřebovali tuto nelichotivou bilanci rychle změnit, protože jejich situace je v tabulce čím dál horší.
20.10. | Previews | 2 komentáře

FK Mladá Boleslav - FK Teplice 2:2

Mladá Boleslav ani tentokrát nevyhrála a doma s Teplicemi bere po remíze 2:2 jen bod. Pro Středočechy je to další ztráta, o to bolestivější, že dvakrát v zápase vedli. Bod Teplicím zařídil v 89. minutě Tomáš Vondrášek.
14.10. | Komentáře a souhrny | 5 komentářů

Preview: FK Mladá Boleslav - FK Teplice

Mladé Boleslavi se před reprezentační přestávkou přestalo dařit a zpátky na vítěznou vlnu se pokusí vrátit v zápase s houževnatými Teplicemi. Ty naopak před pauzou zvítězily a upevnily si sedmé místo. Mladá Boleslav je až čtrnáctá, navíc se stejným počtem bodů jako má předposlední Jihlava.
13.10. | Previews | 5 komentářů

Zraněný Grigar bude Teplicím chybět asi dva měsíce

Tepličtí se budou muset zhruba dva měsíce obejít bez zraněné brankářské jedničky Tomáše Grigara. Tiskový mluvčí severočeského klubu Martin Kovařík‏ na twitteru uvedl, že zkušený gólman má prasklý postranní vaz v koleně.
03.10. | Aktuality | 9 komentářů

Liberec měl podle komise rozhodčích kopat v Teplicích penaltu

Liberečtí hráči měli v pátečním utkání 9. kola první ligy v Teplicích za stavu 1:1 zahrávat pokutový kop. Podle komise rozhodčích totiž sudí Pavel Julínek chyboval, když v 64. minutě neposoudil jako penaltu stažení Zdeňka Folprechta Michalem Jeřábkem. Liberec nakonec utkání prohrál 1:2.
02.10. | Aktuality | 25 komentářů

Trpišovský: Nechápu, jak jsme utkání mohli ztratit

Tepličtí v předehrávce 9. kola první ligy doma porazili Liberec 2:1. Slovan brzy vedl po tvrdé ráně Romana Potočného, ale ještě do poločasu vyrovnal David Vaněček a v 83. minutě rozhodl Jan Rezek. Liberec po druhé ztrátě za sebou může přijít o páté místo v tabulce. Teplice vyhrály teprve podruhé z posledních sedmi duelů a přiblížily se Slovanu na rozdíl dvou bodů.
30.09. | Aktuality | 6 komentářů

FK Teplice - Slovan Liberec 2:1

Teplice nevstoupily do zápasu s Libercem optimálně a po brzké brance Potočného prohrávaly. Skláři se však nevzdali, ještě do poločasu srovnali a sedm minut před koncem rozhodl o jejich vítězství zkušený Jan Rezek.
30.09. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: FK Teplice - Slovan Liberec

Předehrávku 9.kola české HET ligy obstarají v severočeském derby Teplice a Slovan Liberec. Domácí fotbalisté chtějí jednak utnout dlouhých 271.minut bez vstřelené branky a pochopitelně před vlastními diváky zvítězit.
28.09. | Previews | 4 komentáře

Sparta Praha - FK Teplice 3:0

Snad poprvé v sezoně předvedli fotbalisté Sparty výkon za který se rozhodně nemusí stydět. Nebezpečné Teplice vyřídili po hodině hry 3:0. Dva zásahy si připsal Václav Kadlec, jednu trefu přidal i David Lafata.
24.09. | Komentáře a souhrny | 11 komentářů
01.10. Ljevakovič a Folprecht si jednou nezahrají
Teplický Admir Ljevakovič a Zdeněk Folprecht z Liberce dostali v 9. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a budou kvůli tomu muset vynechat příští zápas nejvyšší soutěže po reprezentační přestávce. (ČTK)
30.09. Teplice přišly o brankáře Grigara
Hodně rychle skončilo včerejší utkání proti Liberci pro Tomáše Grigara, brankář Teplic si po několika minutách poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření.
31.08. Chudý bude hájit barvy Trnavy
Martin Chudý mění českou ligu za slovenskou, nyní už bývalý brankář Teplic přestoupil do Trnavy. (sme.sk)
22.07. FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:1
Přípravné utkání:
FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0).
Branky:
31. Vaněček, 54. Kučera - 58. Engelmann.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek (72. Hyčka), Jeřábek, Šušnjar (58. Král), Krob - Ljevakovič (46. Soungole), Kučera - Fillo (72. Urma), Rezek (58. Trubač), Vošahlík (46. Suchan) - Vaněček (72. Haljeta). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
15.07. Teplice - Varnsdorf 1:4
Teplice - Varnsdorf 1:4 (1:1)
Branka Teplic:
11. Rezek z pen.
Sestava Teplic: Chudý - Vondrášek, Kodeš, Šušnjar, Krob - Ljevakovič (46. Soungole) - Hyčka (57. Dressler), Rezek (46. Gebert), Suchan, Vošahlík (57. Urma) - Vaněček (46. Haljeta). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
12.07. Teplice - Bahrajn 3:0
Přípravné utkání v Modré u Děčína:
FK Teplice - Bahrajn 3:0 (2:0)
Branky:
10. Rezek, 33. Červenka, 83. Urma.
Sestava Teplic:
I. poločas: Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Vošahlík, Suchan, Rezek - Červenka.
II. poločas: Grigar - Dressler, Novotný, Kodeš, Urma - Soungole, Gebert - Hajleta, Žitný, Martirosjan - Vaněček. Trenér: Šmejkal. (ČTK)
10.07. Šušnjar se v lednu přesune do Boleslavi
Srbský obránce Aleksandar Šušnjar po necelém roce změní v Česku zaměstnavatele. S Teplicemi v lednu podepsal kontrakt pouze do konce kalendářního roku, čehož nyní dle informací Deníku Sport využila Mladá Boleslav a s předstihem si zajistila služby brzy 23letého stopera. (twitter.com/pjanega)
Teplice:
Grigar - Dressler (46. Vondrášek), Ljevakovič (46. Kodeš), Jeřábek, Urma - Soungole, Kučera (67. Žitný) - Vošahlík, Suchan (60. Gebert), Rezek (46. Hyčka) - Vaněček (46. (Cervenka). Trenér: Šmejkal.
Jihlava:
I. poločas:
Hanuš - Tlustý, Kryštůfek, Krejčí, Nový - Zoubele, Hronek - Fulnek, Ikaunieks, Novotný - Dvořák.
II. poločas: Rakovan - Pecháček, Štěpánek, Rosa, Opluštil - Vitásek, Nerad - Záviška, Daníček, Popovič - Klíma. Trenér: Kopecký. (ČTK)
05.07. FK Teplice - Ústí nad Labem 3:2
Přípravné utkání v Dubí:
FK Teplice - Ústí nad Labem 3:2 (1:1).
Branky:
21. Krob, 66. Vaněček, 82. Žitný - 38. Kacafírek z pen., 78. vlastní Haljeta.
I. poločas:
Chudý - Vondrášek, Ljevakovič, Šušnjar, Krob - Hyčka, Kučera, Gebert, Vošahlík - Rezek, Červenka.
II. poločas: Chudý - Dressler, Kodeš, Jeřábek, Urma - Fillo, Soungole, Žitný, Novotný - Haljeta, Vaněček. Trenér: Šmejkal. (ČTK)