FK Teplice (Česko)

Rezka po výhře na Dukle potěšilo, že se gólově dotáhl na Filla

Záložník Jan Rezek pomohl Teplicím k výhře 2:0 na hřišti Dukly svou pátou ligovou brankou v sezoně. Pětatřicetiletý fotbalista měl radost i z toho, že v týmové tabulce střelců dotáhl soutěživého spoluhráče Martina Filla, který na Julisce skóre zápasu 16. kola gólově otevřel.
03.12. | Aktuality | 1 komentář

Dukla Praha - FK Teplice 0:2

Nakonec to Teplicím přeci jenom vyšlo a první venkovní vítězství slaví možná trochu překvapivě na nedobytné Julisce. Výhra Teplic se rodila už v prvním poločase, protože na ránu Filla nikdo z domácích neodpověděl a naopak před koncem poločasu uviděl červenou kartu Ondřej Kušnír.
02.12. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Dukla Praha - FK Teplice

Dukla zakončí podzimní částí sezony na domácí Julisce v souboji s Teplicemi. Severočechům se venku vůbec nedaří, mimo své hřiště ještě ani jednou nevyhráli, zatímco Dukla doma neprohrála.
02.12. | Previews | 3 komentáře

Byla to válka, řekl Vondrášek o remíze s Plzní

Za válku a fyzicky nejnáročnější zápas v sezoně označil obránce Tomáš Vondrášek z Teplic dnešní ligové utkání s Plzní. Na bezbrankové remíze s rozjetým lídrem tabulky se podílel důležitým odkopem z brankové čáry.
26.11. | Aktuality | 22 komentářů

FK Teplice - Viktoria Plzeň 0:0

Domácí Teplice dokázaly jako první tým uhrát s Viktorií Plzeň alespoň bod, Plzeň tak ztratila až v patnáctém kole první body. Jinak se hrálo utkání, které moc šancí nenabídlo.
26.11. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Preview: FK Teplice - Viktoria Plzeň

Nedělní odpoledne nabídne souboj mezi domácími Teplicemi a zatím suverénní Viktorkou Plzeň. Favoritem utkání jsou určitě hosté, kteří zažívají skvělou sezónu. Další fakt, jenž hovoří pro Plzeň, je skutečnost, že s Teplicemi neprohráli v lize již sedmkrát za sebou.
25.11. | Previews | 7 komentářů

Zbrojovka Brno - FK Teplice 1:0

Hráči Teplic nejspíše úplně rezignovali na venkovní utkání, jak jinak si totiž vysvětlit, že opět prohráli a navíc s oslabeným soupeřem, který hraje o záchranu. Zbrojovka přišla už ve 40.minutě o vyloučeného Francise Koného, ale i v oslabení se v pohodě ubránila a čtyři minuty před koncem rozhodla o svém vítězství. Hrdinou zápasu se stal Michal Škoda, autor vítězné trefy.
18.11. | Komentáře a souhrny | 7 komentářů

Preview: Zbrojovka Brno - FK Teplice

Poslední Zbrojovka Brno se pokusí vybrodit ze sestupových vod v utkání proti Teplicím, což je soupeř, proti kterému se mu doma příliš nedaří. Skláři v moravské metropoli neprohráli čtyři roky a tuto sérii budou chtít prodloužit.
17.11. | Previews | 7 komentářů

FK Teplice - 1. FC Slovácko 3:0

Teplice zvládly domácí utkání proti Slovácku. První poločas nenabídl pěkný fotbal, ale po první brance domácích se hra výrazně zlepšila a Teplice na rozdíl od hostů ze Slovácka dokázaly proměňovat své šance a tím zápas rozhodly.
04.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: FK Teplice - 1. FC Slovácko

Aktuálně osmé Teplice přivítají v sobotu odpoledne momentálního remízového krále ze Slovácka, to se nachází na 12. místě. Slovácko venku nezvítězilo už 12 zápasů a Teplice letos doma ještě neprohrály. Z toho vyplývá, kdo je favoritem zápasu.
3. února: Partizan Bělehrad - Teplice,
10. února: Teplice - Táborsko (14:30). (ČTK)
26.11. Šmejkal: Takhle je to spravedlivé
Teplice uhrály s Plzní bezbrankovou remízu a jsou prvním týmem, který dokázal západočeského lídra HET ligy obrat o body. "Doma chceme každé utkání stoprocentně zvítězit. Na druhou stranu musíme říct, že proti nám stála Plzeň, která celý zápas potvrzovala, jak kvalitním týmem je. Vytvořila si dvě, tři stoprocentní příležitosti, dvakrát nás podržel brankář. My jsme měli jednu velkou šanci a několik zajímavých náznaků, které jsme nedotáhli. Plzeň byla silnější na míči, ale myslím, že my jsme nepodali špatný výkon. Byli jsme nebezpeční v brejcích. Plzeň potvrdila svoji kvalitu, takže my ten bod bereme a jsme za něj rádi. Myslím, že je to takhle spravedlivé. Nemyslím si, že bychom řešili, že Plzeň šestnáctkrát zvítězila. Je to příjemné to ukončit, ale ještě příjemnější by bylo, kdybychom dokázali zvítězit," řekl po utkání kouč Daniel Šmejkal. (ČTK)
02.11. Krob dostal za kritiku rozhodčích pokutu
Obránce Jan Krob z Teplic musí zaplatit pokutu 25 tisíc korun. Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace ho dnes potrestala za kritiku rozhodčích po výhře 1:0 nad Karvinou. Třicetiletý hráč si po utkání 11. kola stěžoval na příliš opatrný styl, kterým sudí utkání řídili, a mimo jiné je označil za ňoumy. Krobovi, který se za nevhodné vyjádření krátce po utkání omluvil, udělilo už dříve pokutu vedení severočeského celku. Její výši Teplice nezveřejnily a pouze uvedly, že celá částka půjde na charitativní účely. (ČTK)
24.10. FK Teplice - FC Hradec Králové 2:3
Osmifinále MOL Cupu, českého poháru:
FK Teplice - FC Hradec Králové 2:3 (0:1).
Branky:
57. Vaněček, 90.+1 Vondrášek - 30. Súkenník, 54. Miker, 59. Shejbal. Rozhodčí: Matějček - Melichar, Fišer. ŽK: Kučera (Teplice). Diváci: 1123.
Sestavy:
Teplice:
Diviš - Vondrášek, Král, Jeřábek, Krob - Soungole, Kučera - Vošahlík (55. Vaněček), Suchan (46. Trubač), Urma (68. Šup) - Červenka. Trenér: Šmejkal.
Hradec: Lindr - Trávníček, Nosek, Bederka, Mudra - Shejbal (73. Pajer), Súkenník, Zorvan, Jirsák, Krátký (85. Martan) - Miker (70. Šípek). Trenér: Havlíček. (ČTK)
01.10. Ljevakovič a Folprecht si jednou nezahrají
Teplický Admir Ljevakovič a Zdeněk Folprecht z Liberce dostali v 9. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně a budou kvůli tomu muset vynechat příští zápas nejvyšší soutěže po reprezentační přestávce. (ČTK)
30.09. Teplice přišly o brankáře Grigara
Hodně rychle skončilo včerejší utkání proti Liberci pro Tomáše Grigara, brankář Teplic si po několika minutách poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření.
31.08. Chudý bude hájit barvy Trnavy
Martin Chudý mění českou ligu za slovenskou, nyní už bývalý brankář Teplic přestoupil do Trnavy. (sme.sk)
22.07. FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:1
Přípravné utkání:
FK Teplice - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0).
Branky:
31. Vaněček, 54. Kučera - 58. Engelmann.
Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek (72. Hyčka), Jeřábek, Šušnjar (58. Král), Krob - Ljevakovič (46. Soungole), Kučera - Fillo (72. Urma), Rezek (58. Trubač), Vošahlík (46. Suchan) - Vaněček (72. Haljeta). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
15.07. Teplice - Varnsdorf 1:4
Teplice - Varnsdorf 1:4 (1:1)
Branka Teplic:
11. Rezek z pen.
Sestava Teplic: Chudý - Vondrášek, Kodeš, Šušnjar, Krob - Ljevakovič (46. Soungole) - Hyčka (57. Dressler), Rezek (46. Gebert), Suchan, Vošahlík (57. Urma) - Vaněček (46. Haljeta). Trenér: Šmejkal. (ČTK)
12.07. Teplice - Bahrajn 3:0
Přípravné utkání v Modré u Děčína:
FK Teplice - Bahrajn 3:0 (2:0)
Branky:
10. Rezek, 33. Červenka, 83. Urma.
Sestava Teplic:
I. poločas: Grigar - Hyčka, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Ljevakovič, Kučera - Vošahlík, Suchan, Rezek - Červenka.
II. poločas: Grigar - Dressler, Novotný, Kodeš, Urma - Soungole, Gebert - Hajleta, Žitný, Martirosjan - Vaněček. Trenér: Šmejkal. (ČTK)