FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 4:2

Mladá Boleslav zvládla v utkání se střížkovskou Bohemkou úlohu favorita a po dlouhé době poznala pocit vítězství. Domácí celek vyhrál 4:2 po gólech Chramosty, Sylvestreho, Rajnocha a Poláčka. Za hosty se prosadili Jeslínek s Andronicem.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha

V něděli si to mezi sebou rozdají Mladá Boleslav se Střížkovem. Domácí musí ukončit sérii šesti utkání bez výhry a dost možná se bude hrát i o post trenéra Uhrina.

FK Jablonec - FK Mladá Boleslav 1:0

Jablonec doma porazil Boleslav 1:0 s zůstává i nadále v čele tabulky. Jediný gól dal v 39. minutě Haudrič.

Preview: FK Jablonec - FK Mladá Boleslav

Vedoucí Jablonec v neděli přivítá až devátou Mladou Boleslav, která z posledních pěti kol posbírala pouhé dva body.

FK Mladá Boleslav - 1. FC Brno 0:0

Brno vydřelo úpornou defenzivou remízu na půdě Mladé Boleslavi. Nutno však podotknout, že směrem dopředu nepředvedlo téměř nic, naopak aktivní domácí musí ztráta bodů hodně mrzet, neboť byli po celý zápas lepším týmem.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FC Brno

Na svátého Václava se odehraje pondělní dohrávka devátého kola nejvyšší fotbalové ligy. Mladá Boleslav přivítá Brno. Rozestup mezi těmito dva kluby, jež se pohybují ve středu tabulky, je pouze jednobodový.

Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav 2:1

Až do posledních chvil si museli plzeňští fanoušci počkat na zodpovězení otázky, zda jejich tým podruhé za sebou doma získá všechny body. Šťastným gólem v nastavení se tak Plzeň dostala před svého dnešního soupeře, který dohrával poslední fázi utkání o deseti.

Preview: Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav

Úvodní duel osmého kola Gambrinus ligy obstarají ambiciózní celky Plzně a Mladé Boleslavi. Západočeši, kteří budou mít výhodu domácího prostředí, se pokusí vylepšit devátou pozici v tabulce.

Kaščákova smolná Boleslav: okradení, zlomený nos a ztracená výhra

Kapitán olomouckých fotbalistů Marek Kaščák už výjezdy do Mladé Boleslavi nikdy nebude mít v oblibě. Sedmadvacetiletý záložník byl ráno nejdříve okraden v hotelu pak musel střídat kvůli zlomenému nosu a nakonec se až v útrobách stadionu dozvěděl, že jeho spoluhráči pouhé čtyři minuty před koncem ztratili vítězství poté, co Boleslav vyrovnala z penalty.

FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 2:2

V komorní atmosféře se na mladoboleslavském stadionu představil silný protivník z Hané, Sigma Olomouc. Ta hrála od 33.minuty bez vyloučeného Hubníka, avšak ani to jí nezabránilo vstřelit dvě branky a po dramatickém průběhu si tak vybojoval alespoň bod.

Preview: FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc

Zakončení sedmého kola Gambrinus ligy se uskuteční v Mladé Boleslavi, tam přijede Sigma Olomouc, tedy celek, který se probojoval v minulé sezoně do evropských pohárů právě na úkol Boleslavi. Oběma celkům se příliš nedaří.

Hoftych: Nakonec rozhodl šťastný okamžik, jenže to k fotbalu patří

Kuriózní situace rozhodla první duel šestého kola první ligy. Mladá Boleslav svého soupeře jasně přehrála, ale doplatila na špatnou koncovku a nakonec přišla o tři body, premiérově na svém hřiště v této sezóně. Podle Dušana Uhrina ale nerozhodla jen branka v nastavení, ale také špatná střelecká potence a promarněný první poločas.

FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905 0:1

Ani zvýšená převaha po změně stran nevedla k mladoboleslavskému gólu. Bohemians naopak v poslední minutě otřásli celou Boleslaví a připisují si letošní první, a o to překvapivější, vítězství.

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Boleslavští se potřebují oklepat z prohry na pražské Letné, a k tomu by jim mohli dobře posloužit Bohemians. Ti totiž stále před úvodním zápasem šestého kola stále čekají na první ligovou výhru.

Chyběla odvaha směrem dopředu, posteskl si Uhrin mladší

Sparťanský trenér Jozef Chovanec přivedl svůj tým ve čtyřech dnech ke druhé výhře. "Bylo to kvalitní utkání a soupeř ukázal, že jeho výsledky nejsou náhodné. Motivovalo nás to k aktivní hře a ukázalo se, že pokud jsme pod tlakem, naší hře to bude svědčit a naše šance se budou zvyšovat," liboval si kouč.