Plzeň i Sparta budou ve 3. předkole Ligy mistrů mezi nasazenými

Fotbalisté Plzně i Sparty budou ve třetím předkole Ligy mistrů nasazení. Plzeň měla tuto výhodu jistou od začátku, Spartě pomohlo, že se ruským mistrem stal CSKA Moskva a vicemistr Rostov nemá lepší koeficient než letenský celek...
23.05. | Aktuality | 133 komentářů

Trenér Jarolím o tři roky prodloužil smlouvu s Mladou Boleslaví

Mladoboleslavský trenér Karel Jarolím, jehož svěřenci ve středu vyhráli domácí pohár MOL Cup, s klubem prodloužil končící smlouvu o tři roky. Serveru iDnes.cz to řekl prezident středočeského celku Josef Dufek.
19.05. | Aktuality | 51 komentářů

Chramosta překonal zranění a gólem rozhodl o triumfu Boleslavi

Útočník Jan Chramosta prožil v dnešním finále domácího poháru MOL Cupu ideální střídání. V 68. minutě přišel na trávník, hned za tři minuty ze své první šance otevřel skóre a nasměroval fotbalisty Mladé Boleslavi k vítězství 2:0 nad Jabloncem. V minulých dnech ho přitom trápilo zranění, a kdyby se nehrálo finále, už by asi v této sezoně nenastoupil.
18.05. | Aktuality | 6 komentářů

Boleslav zdolala ve finále poháru Jablonec, do EL jde i Slavia

Hráči Mladé Boleslavi vyhráli ve finále poháru MOL Cupu nad Jabloncem 2:0. Skóre utkání v Teplicích otevřel v 71. minutě střídající Jan Chramosta a za tři minuty přidal pojistku Bosňan Jasmin Ščuk. Mladá Boleslav vrátila soupeři finálovou porážku z roku 2013 a slaví po triumfu v roce 2011 druhý zisk domácího poháru ve své historii.
18.05. | Komentáře a souhrny | 538 komentářů

Boleslav a Jablonec zakončí v poháru domácí sezonu

Čtyři dny po posledním kole první ligy zakončí na stadionu v Teplicích domácí sezonu finále poháru MOL Cupu mezi Mladou Boleslaví a Jabloncem. Severočeši si triumfem chtějí vybojovat postup do kvalifikace Evropské ligy, na kterou nedosáhli v ligové soutěži. Mladá Boleslav zase touží soupeři vrátit porážku po penaltovém rozstřelu z finále v roce 2013.
17.05. | Previews | 538 komentářů

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2

Bronzovou pozici nakonec po velké bitvě získal Slovan Liberec a pro evropské poháry to znamená start ve 3.předkole EL. Toho se ještě může dočkat i Mladá Boleslav, ale potřebuje vyhrát finále MOL Cupu, pokud ho nezvládne, začně svojí pohárovou pouť už ve 2.předkole. Souboj Mladé Boleslavi s Libercem skončil 2:2 a dva góly vstřelil reprezentant Jakub Rada.
14.05. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Preview: FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec

Šlágrem závěrečného kola české nejvyšší soutěže bude přímý souboj o třetí místo, o které se poperou týmy Mladé Boleslavi a Liberce.
13.05. | Previews | 1 komentář

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 2:0

Mladá Boleslav nezvládla zápas na Bohemce a Spartě dala definitivně jistotu druhého místa. Svěřenci Karla Jarolíma zároveň porážkou 0:2 vyklidili i třetí místo, kam se kolo před koncem posunul Liberec. Výhru Klokanů zařídili Lulič a Acosta.
11.05. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav

Spokojená Bohemka se chystá užít si poslední domácí zápas v Ďolíčku. Soupeřem jí bude Mladá Boleslav, která brání třetí příčku.
10.05. | Previews | 2 komentáře

Magera poslal spoluhráče do nemocnice, pak pomohl zdolat mistra

Dlouho to byl pro kapitána mladoboleslavských fotbalistů Lukáše Mageru smolný zápas. Nejprve způsobil vlastnímu spoluhráčovi otřes mozku, následně zahodil velkou šanci, nakonec se však vykoupil a proměněnou penaltou nasměroval svůj tým k cenné výhře 2:0 nad již jistým ligovým mistrem Plzní.
18. července: Mladá Boleslav - dosud neurčený soupeř,
21. července: Mladá Boleslav - dosud neurčený soupeř. (ČTK)
24.05. Mladá Boleslav dojednává příchod Keresteše
Miroslav Keresteš má v rámci české nejvyšší soutěže změnit dres. Slovenský obránce patří Brnu, v dohledné době pak má přestoupit do Mladé Boleslavi, k dotažení transferu zbývá doladit poslední detaily. (sme.sk)
12.05. Jánoš a Čmovš přijdou o zápas s Libercem
Mladoboleslavští hráči Adam Jánoš a Pavel Čmovš ve 29. ligovém kole dostali čtvrté žluté karty v sezoně a přijdou o sobotní závěrečné utkání s Libercem, které bude přímým soubojem o třetí místo. Za čtyři žluté karty si jednou nezahraje ani jihlavský Jani Urdinov. Jeho spoluhráč z Vysočiny Tomáš Kučera a Tomáš Hájek ze Zlína byli dnes napomínání poosmé, za což automaticky následuje dvouzápasový trest. (ČTK)
07.05. Jarolím: Chceme udržet vítěznou náladu
Mladá Boleslav zvládla utkání s Plzní a bodovala v desátém ligovém utkání po sobě. "První půle nebyla z naší strany tak, jak jsme si představovali. Ztráceli jsme míče a tím pádem jsme si nevytvářeli šance. Museli jsme udělat změnu, když Rada musel kvůli otřesu mozku střídat. Nějaká změna by asi stejně ale přišla. Druhý poločas byl lepší, získávali jsme více půdu pod nohama. Magera měl obrovskou šanci, my také přežili Petrželovo břevno. Pak ale bylo důležité vyloučení Matějů a rychle jsme se dostali do vedení. Jsme spokojení, že jsme získali tři body. Samozřejmě chceme udržet vítěznou náladu co nejdéle. Podařilo se nám porazit Plzeň v poháru i teď, ale je třeba brát v potaz, že měla už titul a příprava u nich asi nebyla standardní," prohlásil po zápase kouč středočeského celku Karel Jarolím. (ČTK)
07.05. Davydov se vrátil do Spartaku Moskva
Denis Davydov v zimě odešel ze Spartaku Moskva na hostování do Mladé Boleslavi a nyní se vrátil zpět. Mladý ruský fotbalista ale nemůže trénovat se spoluhráči, důvodem je zranění ramene, které utrpěl v březnu. Davydov opustil Mladou Boleslav bez toho, aby si na své konto za první tým připsal byť jen jednu odehranou minutu. (sport-express.ru)
30.04. Skácel až do čtvrté polské ligy?
K bizarnímu přestupu se možná schyluje v případě veterána Mladé Boleslavi Rudolfa Skácela. Šestatřicetiletý záložník má dle informací polských médií namířeno do čtvrté polské ligy, konkrétně pod křídla Stilonu Gorzów. (gol24.pl)
25.04. Mladé Boleslavi bude chybět Fleišman
Mladé Boleslavi bude v příštím ligovém kole chybět Jiří Fleišman, který dostal v sezoně čtvrtou žlutou kartu, znamenající distanc na jedno utkání. Stejný trest si odpykají také Josef Hnaníček z Příbrami a Vladimír Kukol z Jihlavy. (ČTK)
11.04. Plzni bude chybět potrestaný Hubník
Plzni bude v příštím ligovém kole chybět stoper Roman Hubník, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně, znamenající distanc na jedno utkání. Stejný trest čeká také Jasmina Ščuka z Mladé Boleslavi a teplického Zuraba Ciskaridzeho, jenž navíc bude pykat také za vyloučení. Ve 24. kole museli předčasně ze hřiště i olomoucký brankář Miloš Buchta a zlínský Róbert Matejov. (ČTK)
06.04. Davydov může naplno trénovat za dva týdny
Za dva týdny by se do plného tréninku mohl znovu zapojit Denis Davydov. Ofenzivní ruský fotbalista odešel v zimě ze Spartaku Moskva na hostování do Mladé Boleslavi, kde se nedokázal uchytit v prvním týmu a v polovině března si navíc poranil rameno. (sport-express.ru)
31.03. Los semifinále MOL Cupu
Los semifinále MOL Cupu, fotbalového poháru FAČR: FK Jablonec - Sparta Praha, FK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň. (ČTK)