FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Zprávy

Preview: FK Mladá Boleslav - Bohemians 1905

Boleslavští se potřebují oklepat z prohry na pražské Letné, a k tomu by jim mohli dobře posloužit Bohemians. Ti totiž stále před úvodním zápasem šestého kola stále čekají na první ligovou výhru.

Chyběla odvaha směrem dopředu, posteskl si Uhrin mladší

Sparťanský trenér Jozef Chovanec přivedl svůj tým ve čtyřech dnech ke druhé výhře. "Bylo to kvalitní utkání a soupeř ukázal, že jeho výsledky nejsou náhodné. Motivovalo nás to k aktivní hře a ukázalo se, že pokud jsme pod tlakem, naší hře to bude svědčit a naše šance se budou zvyšovat," liboval si kouč.

Sparta Praha - FK Mladá Boleslav 1:0

Sparta měla několikrát blíže k otevření skóre. To nakonec přišlo v nejpříhodnější dobu, Mladá Boleslav totiž už neměla čas na odpověď. Středočeši se tak nevrátí na první příčku, naopak pražská Sparta se dostala před konkurenta Slavii.

Preview: Sparta Praha - FK Mladá Boleslav

Nedělní program 5. kola fotbalové ligy uzavře duel mezi pražskou Spartou a vedoucí Mladou Boleslaví,. Domácí ztrácí po čtyřech kolech na čelo tabulky čtyři body, a tak do tohoto zápasu jdou s jasným cílem vyhrát a nedovolit si tak větší bodové manko.

Zatím to šlape, pochvaluje si mladoboleslavský Kulič

Výborný start do prvoligové sezony zažívají fotbalisté Mladé Boleslavi. Středočeši si dnes v utkání s Příbramí připsali třetí výhru z úvodních čtyř kol a znovu se vrátili do čela tabulky.

FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram 2:0

Fotbalisté Mladé Boleslavi nadále vévodí tabulce české Gambrinus ligy, domácí porazili Příbram 2:0 díky brankám Marka Kuliče a Jana Rajnocha. Utkání nedohrál hostující Štochl, který obdržel po faulu na Rajnocha červenou kartu.

Preview: FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram

Lídr ligy z Boleslavi bude hostit nedělní duel proti Příbrami, která se v minulém kole postarala o prodloužení sparťanského čekání na ligové vítězství. Tentokrát na něj čeká soupeř s lepší, především střeleckou, formou.

SK Kladno - FK Mladá Boleslav 1:3

Přes prachbídný úvod se Mladá Boleslav ke konci poločasu nadechla k obratu, který brzy po přestávce pojistila a získala další potřebné body v honbě za poháry. Kladno tak i podruhé doma své fanoušky nepotěšilo a zdá se, že boj o záchranu se ho bude týkat i letos.

Preview: SK Kladno - FK Mladá Boleslav

V pondělní podvečer se na Stadionu Františka Kloze dohraje třetí kolo nejvyšší české soutěže. Domácí Kladno hostí dobře hrající Mladou Boleslav, proti které se mu v posledních třech sezonách pramálo dařilo.

Uhrin si pochvaloval splněný záměr

Boleslavský trenér Dušan Uhrin mladší si po duelu s Libercem pochvaloval, jak domácím vyšly taktické záměry. "Chtěli jsme být důrazní a na soupeře nastoupit rychle od samého začátku, protože za sebou měli pohárový zápas. A než se dnes rozběhali, tak opravdu prohrávali 0:2, což nám samozřejmě hodně pomohlo. Takové vítězství je výborné," těšil se Uhrin.

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 4:1

Dva páry slepených gólů rozhodly již v první půli o celém zápase. I když do přestávky stihli hosté snížit, v druhé půli neměli mnoho šancí na jakékoliv zdramatizování.

Preview: FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec

Mladá Boleslav, která v úvodním kole ligy vyválčila bod na půdě mistrovské Slavie, se poprvé v této sezoně představí před vlastním publikem proti Liberci.

Slavia Praha - FK Mladá Boleslav 1:1

Ani pražská Slavia nevstoupila do nové sezóny vítězně. Proti Mladé Boleslavi uhrála jen remízu 1:1, pod kterou se podepsali hostující Mendy a domácí Marek Jarolím.

Preview: Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

Pražská Slavia vykročí za obhajobou mistrovského titulu v domácím prostředím proti Mladé Boleslavi, která by měla být dalším aspirantem na celkové prvenství. Slavii tak hned na úvod čeká velmi ostrá generálka na předkolo Ligy mistrů proti moldavskému Tiraspolu.

Rajnoch je rád zpátky v Mladé Boleslavi

Velká spokojenost vyzařuje z Jana Rajnocha po jeho návratu do Mladé Boleslavi. Začátkem roku odešel na půlroční hostování do Chotěbuzi, ale ani on nezabránil sestupu do druhé bundesligy, navíc v závěru soutěže vůbec nehrál a celou tuto fotbalovou epizodu považuje za nepovedenou.