Leicester City (Anglie)

Southampton FC - Leicester City 1:4

Southampton duel s Leicesterem vůbec nezvládl a na vlastním hřišti svému soupeři podlehl vysoko 1:4. Svatým se vůbec nevydařil vstup do utkání a po prvním poločase bylo prakticky po utkání, jelikož se hosté utrhli do tříbrankového vedení.
VČERA | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Preview: Southampton FC - Leicester City

Ve středu večer se odehraje také duel jedenáctého s osmým - Southampton na vlastním hřišti přivítá Leicester a bude chtít potvrdit solidní formu z posledních týdnů. Totéž se dá ale říct i o Liškách, kteří po výměně manažery chytili druhý dech.
13.12. | Previews | 4 komentáře

Newcastle United - Leicester City 2:3

Leicester pokračuje v dobré formě, získal už své třetí vítězství v řadě a čím dál více se přibližuje pozicím zaručující pro příští sezónu evropské poháry. Newcastle naopak i nadále tápe, prohrál už pošesté během uplynulých sedmi kol a sestupovému pásmu není vůbec daleko. O osudu utkání rozhodla vlastní branka Ayozeho Péreze z 86. minuty.
12.12. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Leicester City - Burnley FC 1:0

Leicester doma nakonec uhájil těsnou výhru nad Burnley, i když festival ofenzivních šancí divákům ani jeden z týmů nenabídl. Museli se tak spokojit s jedinou brankou, o kterou se už v 6. minutě postaral domácí záložník Demarai Gray.
02.12. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Leicester City - Burnley FC

Fotbalisté Leicesteru City si před týdnem pochutnali na silném Tottenhamu a zdá se, že by se mohlo konečně blýskat na lepší časy. Vždyť Leicester prohrál za osm kol jen s Manchesterem City. Lišky se znovu představí doma, proti jednomu z největších překvapení letošního ročníku Premier League Burnley FC.
02.12. | Previews | 3 komentáře

Leicester City - Tottenham Hotspur 2:1

Tottenham pokračuje v matných výkonech a ztrácí kontakt s čelem tabulky, když po velmi nevydařeném prvním poločase podlehl Leicesteru 2:1. O branky domácích se postarali Vardy a Mahrez, za hosty v druhé půli korigoval Kane.
29.11. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Leicester City - Tottenham Hotspur

Tottenhamu se po listopadové reprezentační pauze zatím nedaří vrátit do té správné formy, která mu přinesla například vítězství nad Realem Madridm, momentálně tak svěřenci Mauricia Pochettina prožívají menší útlum. Změnit svou situaci mohou hned v úterý večer, když vyjíždí na půdu nevyzpytatelného Leicesteru.
28.11. | Previews | 2 komentáře

West Ham United - Leicester City 1:1

David Moyes si v roli kouče fotbalistů West Hamu připisuje první bodový zisk! Jeho svěřenci totiž s předminulým mistrem z Leicesteru uhráli remízu 1:1, když na brzký gól Albrightona odpověděl těsně před pauzou Kouyate.
25.11. | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Preview: West Ham United - Leicester City

Páteční předehrávku 13. kola obstará domácí West Ham, který se na Olympic Stadium v Londýně pokusí o dost obtížnou věc. Porazit Leicester, který má mnohem lepší formu a který s Kladiváři prohrál naposledy před třemi lety. Dokáže manažer David Moyes proměnit svůj první domácí zápas ve výhru?
24.11. | Previews | 10 komentářů

Citizens nadále vítězí, Leicester doma padl

Manchester City si poradil s domácím Leicesterem a Lišky obral o všechny body. Na samém konci první půle se po skvělé kombinaci prosadil Gabriel Jesus, jehož o pár minut později napodobil ranou z dálky Kevin De Bruyne.
18.11. | Komentáře a souhrny | 20 komentářů
14.12. Sporting stojí o návrat Slimaniho
Do důvěrně známého prostředí se může vrátit Islam Slimani. Alžírskému útočníkovi se nedaří v Leicesteru, z klubu chce odejít a zájem o jeho služby má lisabonský Sporting, jehož barvy fotbalista dříve úspěšně hájil. (abola.pt)
01.12. WHU a Leicester cílí na Ben Arfu
Hatem Ben Arfa je na odchodu z Paris Saint-Germain a zamířit by pak mohl do Anglie. Zájem o 30letého ofenzivního hráče mají West Ham United a Leicester City. (clubcall.com)
30.11. Fuchs je znovu k dispozici Leicesteru
Leicester může proti Burnley počítat i s Christianem Fuchsem. Rakouský obránce se vrátil do přípravy po úterní absenci zapříčiněné porodem dcery, díky čemuž vynechal úterní vložený zápas s Tottenhamem (2:1). (lequipe.fr)
24.11. Benalouane prý v hledáčku AC Milán
Yohan Benalouane v Leicesteru nehraje a není vyloučeno, že se v zimě bude stěhovat do Itálie, kde v minulosti působil - zájem o tuniského obránce údajně má AC Milán. (football-italia.net)
24.11. Huth zůstává na marodce Leicesteru
Leicesteru bude rovněž v dnešním zápase s West Hamem chybět Robert Huth, který má stále problémy s kolenem. Německý obránce v letošní sezoně ještě neodehrál ani minutu. (clubcall.com)
21.11. Manchester City má zájem o Mahreze
Riyad Mahrez se dostal do hledáčku Manchesteru City, který je připraven v lednu usilovat o přestup alžírského reprezentanta. Ofenzivní fotbalista je hráčem Leicesteru, letos dal zatím jen dva ligové góly. (sport-express.ru)