27.11.202316:45

Hrubý se stal trenérem brankářů

Zbrojovka Brno do pozice trenéra brankářů posunula Vlastimila Hrubého, jenž byl dosud hrajícím asistentem rezervy. Bývalý dlouholetý gólman Znojma a Jablonce nahradil Martina Doležala, jenž se přesune k mládeži, kde by se měl starat o dorostenecké brankáře.

twitter.com/FCZbrojovkaBrno, fczbrno.cz
13.03.202216:18

Jablonec musel střídat i v bráně

Jablonecké nadále pronásleduje obrovská smůla. Vinou zranění měl Petr Rada dle vlastních slov před víkendem k dispozici jen 10 zdravých hráčů a dnes mezi marody přibyli David Štěpánek i brankářská jednička Jan Hanuš, kterého v druhé půli musel nahradit Vlastimil Hrubý.

21.10.202116:16

Jablonec doplnil na soupisku brankáře

Do problémů se před zápasem Konferenční ligy proti Randers dostal Jablonec, jemuž ze zdravotních důvodů vypadli brankáři Jan Hanuš a Vlastimil Hrubý, proto musel na pohárovou soupisku dopsat náhradníka. Třetího v pořadí Tomáše Vajnera doplnil dorostenec Tomáš Ježek, který byl na lavičce v ligovém utkání s Českými Budějovicemi (2:2). Trenér Petr Rada však nepřestává doufat, že bude připravený nastoupit zkušený Hanuš.

isport.cz
11.05.201411:23

Hrubého mrzelo, že si tým neudržel lepší formu

Nebýt brankáře Vlastimila Hrubého, mohli znojemští dostat od Slovácka víc než dvě branky. Ani jeho výborný výkon však prohru 0:2 v Uherském Hradišti neodvrátil a jeho tým tak od sestupového pásma dělí pouhý bod. "Přijeli jsme s cílem bodovat. Ovšem první poločas byl z naší strany hrozný. Po delší krizi jsme se v posledních dvou kolech herně zvedli, dnes jsme v dobrých výkonech nedokázali pokračovat," posteskl si Hrubý, který se blýskl několika akrobatickými zákroky a dvakrát mu pomohla tyč.