Milan Baroš Expres zprávy

19.04.200917:20

Baroš zařídil další výhru

Milan Baroš se stal hrdinou Galatasaraye, český útočník rozhodl jedinou trefou zápas na hřišti Istanbulsporu.

06.04.200921:18

Baroš rozhodl o výhře

Milan Baroš si na své konto připsal další trefu v dresu Galatasaraye, v desáté minutě dal jedinou branku zápasu na hřišti Gaziantepsporu.

15.03.200919:06

Baroš vstřelil další branku

Milan Baroš si připsal další branku v dresu Galatasaraye Istanbul. V probíhajícím utkání turecké Superligy v 19. minutě vyrovnával na 1:1.

06.03.200921:05

Baroš dal jednu branku

Milan Baroš jednou brankou přispěl k výhře Galatasaraye 2:1 nad Bursasporem.

22.02.200921:30

Baroš nedal penaltu a prohrál

Milan Baroš neprožil se svým Galatasarayem zrovna povedený večer. Český reprezentant mohl v závěru zápasu proti outsiderovi z Kocaelisporu vyrovnat z penalty na 3:3, jenže selhal, hosté přidali další dvě branky a senzačně zvítězili 5:2.

31.01.200920:02

Baroš přidal patnáctou trefu

Milan Baroš opět mířil do černého, když v deváté minutě otevřel skóre utkání na hřišti Denizlisporu. Jeho Galatasaray nakonec vyhrál 2:0.

22.12.200811:30

V podzimní části Zlatého míče vyhrál Nedvěd

V podzimní části ankety Zlatý míč ČR, kterou pořádá Klub sportovních novinářů zvítězil Pavel Nedvěd z Juventusu Turín před Petrem Čechem z Chelsea a Milanem Barošem z Galatasaraye Istanbul. Vítěz bude znám v červnu po sečtení hlasů a podzimní a jarní část soutěže.

21.12.200819:36

Baroš řádí, dal další hattrick!

Český reprezentant Milan Baroš v barvách Galatasaraye Istanbul znovu střílel. V 15 minutě poslal svůj tým v derby s Besiktasem z pokutového kopu do vedení 2:1. Krátce po přestávce se trefil podruhé a v 67. minutě z další penalty zkompletoval hattrick. Galatasaray nakonec vyhrál 4:2.

12.12.200821:11

Baroš se znovu trefil

Svou střeleckou formu opět potvrdil Milan Baroš. Český reprezentační útočník se v předehrávce 15. kola turecké Süper Lig trefil do sítě Genclerbirligi, což při výhře Galatasaraye 3:1 znamenalo vítěznou branku a pro Baroše jedenáctý gól v letošním ligovém ročníku.

07.12.200819:54

Baroš pokračuje v kanonádě

Další dva góly vstřelil v turecké lize Milan Baroš. Jeho Galatasaray Istanbul vyhrál i díky jeho brankám z 61. a 65. minuty na půdě Ankaragücu 3:0. Třetí branku vklínil mezi dva Barošovy zásahy Australan Harry Kewell.

03.12.200822:42

Baroš rozhodl o výhře Galatasaraye

Milan Baroš si na své konto připsal další trefu, český útočník proměněnou penaltou rozhodl o výhře tureckého klubu na hřišti Herthy.

30.11.200820:04

Baroš dal hattrick

Český reprezentant Milan Baroš pomohl třemi góly svému Galatasaray Istanbul k vítězství 3:1 nad Hacettepe.

26.11.200810:01

Firma Nike představila růžové kopačky

Výrobce sportovního zboží Nike představil v sobotu horkou novinku. Světlo světa spatřily růžové kopačky. Jako první si je v zápase Poháru UEFA obuje český útočník Galatasaray Istanbul Milan Baroš. "Doufám, že to pobaví diváky a zmate protihráče," řekl český útočník. Kromě něj budou netradičně barevnou obuv používat také Franck Ribéry z Bayernu Mnichov nebo Marco Materazzi z Interu Milán.

09.11.200820:14

Barošův Galatasaray prohrál v derby

Fotbalisté Fenerbahce s přehledem ovládli istanbulské derby s Galatasarayem a šlágr 10. kola turecké ligy vyhráli 4:1. Hosté se sice ujali vedení již ve 2. minutě zásluhou Lincolna, ale domácí rychle výsledek otočili a vedení již uhájili. Napravili tak dosavadní nepřesvědčivé výkony a posunuli se na sedmé místo. Galatasaray, v jehož sestavě nechyběl Milan Baroš, který dostal žlutou kartu, je pátý.

26.10.200820:02

Barošův gól nestačil

Milan Baroš poslal Galatasaray do vedení 2:1 na hřišti Eskisehirsporu, jenže domácí ještě skóre třemi brankami otočili. Český útočník také dostal žlutou kartu, celkem si jich hosté připsali osm.

28.09.200822:11

Baroš vstřelil další dva góly

Milan Baroš pokračuje ve střeleckém koncertu v dresu Galatasaraye. Český útočník se dvakrát trefil při dnešní ligové výhře 4:1 nad Konyasporem.

21.09.200820:07

Baroš opět dvakrát skóroval

Milan Baroš má v posledních dnech střeleckou formu a již podruhé v řadě se mu podařilo dát dvě branky. Dnes přispěl k výhře Galatasaraye 4:1 na hřišti Kocaelisporu.

18.09.200821:53

Baroš výrazně přispěl k výhře

Velmi dobrý zápas odehrál za Galatasaray Milan Baroš. Český útočník se dvěma brankami výrazně podepsal pod výhru 4:3 na hřišti Bellinzony v prvním kole Poháru UEFA.

31.08.200822:44

Baroš si v Galatasaray odbyl premiéru

Český reprezentant Milan Baroš se dnes dočkal premiérového startu v dresu Galatasaraye Istanbul. Za nový klub nastoupil na závěrečnou čtvrthodinu v zápase 2. kola turecké ligy na hřišti Kayserisporu. Ani on však nic nezměnil na bezbrankové remíze a první bodové ztrátě obhájce titulu v sezoně.