Milan Baroš Expres zprávy

07.01.201219:57

Baroš dal vítězný gól

Parádní obrat předvedl Galatasaray, který po prvním poločase utkání na půdě Samsunsporu prohrával 0:2. Istanbulský celek dal po změně stran čtyři branky, vyhrál 4:2 a podíl na tom měl i Milan Baroš, který v 78. minutě vstřelil vítěznou branku.

03.01.201221:09

Baroš pojistil vedení Galatasaraye

Galatasaray dnes hraje s Büyüksehirem a v průběhu druhé půle vede v ligovém zápase 3:1. Zásluhu na tom má i český útočník Milan Baroš, který dal v 72. minutě zatím poslední branku zápasu.

16.12.201120:55

Baroš dal vítěznou branku

Milan Baroš se přičinil o dnešní výhru Galatasaraye 2:0 na půdě Ordusporu, český útočník ve 23. minutě otevřel skóre utkání.

26.11.201120:43

Baroš v Klubu ligových kanonýrů

Milan Baroš pomohl Galatasarayi k výhře 2:1 nad Sivassporem, český útočník po hodině hry proměnil penaltu a zvyšoval na průběžných 2:0. Baroš se tak zařadil do Klubu ligových kanonýrů.

09.11.201118:41

Baroš i Čech trénovali naplno

Marodka české reprezentace se vyprázdnila. Dnešní podvečerní trénink národního týmu absolvovali na Strahově bez zjevných zdravotních potíží i Milan Baroš s Petrem Čechem, který bez úlev odtrénoval celou specializovanou přípravu brankářské trojice. Dva dny před barážovým zápasem s Černou Horou se zdá, že trenér Michal Bílek bude mít v pátek až na potrestané Hübschmana s Hubníkem k dispozici kompletní kádr.

01.11.201113:47

Baroš se stal podruhé otcem

Český fotbalista Milan Baroš se stal podruhé otcem. Manželka Tereza útočníkovi Galatasaraye Istanbul čtyři dny po jeho třicátých narozeninách porodila syna Mattea. Baroš má druhého syna, jeho první potomek Patrik přišel na svět v září 2009. Stejně jako tehdy, i teď čekají bývalého útočníka Liverpoolu krátce po radostné události reprezentační povinnosti. Před baráží o Euro 2012 s Černou Horou má však Baroš zdravotní potíže a do tréninku by se měl zapojit až v pondělí.

27.10.201111:07

Baroš oslaví třicetiny

Galatasaray včera prohrál s Gaziantepsporem 2:4, zítra už jeho útočníka Milana Baroše čeká mnohem přívětivější den. Český reprezentační útočník bude slavit jubilejní narozeniny, v pátek mu bude třicet let.

16.10.201120:18

Baroš rozhodl o výhře

Milan Baroš zaznamenal druhou ligovou branku v nové sezoně. A byla to branka důležitá. Útočník Galatasaraye vyběhl v 83. minutě na hřiště v utkání proti Bursasporu a za čtyři minuty vsítil gól na konečných 2:1.

10.10.201111:09

Čech věří, že Baroš rozhodne

Reprezentační brankář Petr Čech je přesvědčen, že útočník Milan Baroš je pro český národní tým stále platným hráčem, a mrzí ho, že ho někteří fanoušci odepisují. "Věříme mu všichni, protože kdybychom mu nevěřili, tak by nehrál. My z tréninku víme, že góly dávat umí, že je chce dávat a že chce pomoci týmu. Právě to mu asi v určitých chvílích svazuje nohy. Věřím ale, že se to obrátí. Třeba už teď proti Litvě," prohlásil Čech. "Milan samozřejmě vnímá ty ohlasy na svou osobu a možná proto chce dát gól za každou cenu. Dříve hrál uvolněněji, protože věděl, že lidi jsou za ním. Kdežto teď chce za každou cenu týmu pomoct, dře na doraz, běhá a chce až moc. To mu pak asi škodí. My ho ale hodláme podržet a snažit se ho dostat do takové pohody, aby dal gól."

02.10.201120:02

Baroš pečetil výhru

Milan Baroš vstřelil premiérovou branku v letošní ligové sezoně. Útočník Galatasaraye v dnešním utkání na půdě Ankaragücü pět minut před koncem z penalty pečetil výhru svého týmu v poměru 3:0.

05.09.201117:25

Baroš proti Ukrajině nenastoupí

Reprezentace se v úterý v přípravném utkání proti Ukrajině musí obejít bez Milana Baroše. Útočník Galatasaraye Istanbul požádal z osobních důvodů o uvolnění z týmu. Na tiskové konferenci to dnes oznámil reprezentační trenér Michal Bílek. Kvůli zranění mu mohou chybět další hráči, nad kterými visí otazník. "Zdravotní stav zatím nevyloučil start žádného z hráčů, ale největší problémy mají Rosický, Hubník a Jiráček. Hrát nemůže Milan Baroš, kterého jsme uvolnili na jeho žádost kvůli osobním důvodům," uvedl český kouč.

28.07.201122:47

Baroš dal dva góly do sítě Liverpoolu

Reprezentační útočník Milan Baroš pomohl Galatasarayi k vítězství 3:0 v přípravném zápase nad Liverpoolem, v jehož dresu na začátku kariéry odehrál pět sezon. Devětadvacetiletý Baroš poslal domácí do vedení už v osmé minutě akrobatickým half-volejem, pět minut před přestávkou pohotovou hlavičkou po rohovém kopu náskok zdvojnásobil. Obraně Galatasaraye pomohl proti soupeři bez řady tradičních opor udržet čisté konto také Tomáš Ulfaluši, který do Turecka zamířil v létě z Atlétika Madrid a dnes odehrál devadesát minut.

09.05.201120:55

Milan Baroš vstřelil devátou branku v letošní sezoně turecké ligy. Útočník Galatasaraye v dnešním utkání proti Kasimpasasporu v 60. minutě proměnil penaltu a zvýšil na 2:1 pro svůj klub. Galatasaray poté ještě jednu branku přidal.

27.03.201119:38

Dnes trénoval už také Baroš

Čeští reprezentanti si dnes poprvé zatrénovali v Českých Budějovicích, kde se hraje úterní zápas. Na hřišti strávili asi hodinu a věnovali se hlavně střelbě. Přípravy se zúčastnil i Baroš, který kvůli nakopnutému palci na noze vynechal sobotní výklus v Hluboké. V pondělí od 16:30 čeká reprezentanty předzápasový trénink otevřený pro veřejnost.

18.03.201122:43

Baroš si vysloužil červenou kartu

Útočník Milan Baroš se vrátil do sestavy Galatasarye po trestu za žluté karty, ale hned si zadělal na další disciplinární postih. Český reprezentant sice odehrál celých devadesát minut istanbulského derby s ligovým lídrem Fenerbahce, které jeho tým prohrál 1:2, po utkání ale dostal za protesty od rozhodčího červenou kartu.

26.02.201116:56

Barošův gól na body nestačil

Milan Baroš otevřel skóre dnešního zápasu Galatasaraye na půdě Istanbul BB, na body to ale nestačilo. Domácí po změně stran skóre otočili a nakonec vyhráli 3:1.

06.02.201120:12

Baroš pojistil výhru

Milan Baroš vstřelil poslední branku Galatasaraye při dnešní výhře 4:2 nad Eskisehirsporem. Český útočník se dostal na hřiště v 63. minutě, síť rozvlnil v minutě jednaosmdesáté.

17.10.201023:05

Baroš si možná obnovil zranění

Milan Baroš se ihned po návratu do sestavy Galatasaraye dvakrát zapsal mezi střelce, jeho tým ale nakonec prohrál s Ankaragücü 2:4. Baroš ve druhé půli musel vystřídat, jelikož kvůli bolestem nemohl pokračovat. Hřiště opustil v doprovodu lékařů a držel se za předtím zraněný sval. Zda si zranění obnovil, zatím není jisté. V pondělí by měl podstoupit lékařské vyšetření.

17.10.201019:34

Barošovy góly Galatasarayi nestačily

Milan Baroš opět střílí góly za Galatasaray. V dnešním utkání proti Ankaragucu se trefil dvakrát, a to v 57. a 65. minutě. Na bodový zisk to ale přesto nestačilo, hosté si nakonec odvezli výhru 4:2.

26.09.201021:44

Baroš dal hattrick, ale také se zranil

Milan Baroš se v dresu Galatasaraye blýskl čistým hattrickem a zařídil svému týmu výhru 3:1 nad Büyüksehirem, zápas pro českého reprezentanta ale neskončil dobře. V 65. minutě musel ze hřiště a ihned odjel na vyšetření do nemocnice. "Je podezření na svalové zranění. Zítra budeme vědět víc," řekl Barošův manažer Pavel Paska.