Milan Baroš Expres zprávy

26.09.201019:12

Baroš vsítil hattrick

Galatasaray v dnešním zápase zatím vede 3:0 nad Buyuksehirem a hlavní zásluhu na tom má Milan Baroš - český reprezentační útočník vstřelil všechny branky svého týmu a ještě před přestávkou tak docílil hattricku.

19.08.201021:48

Baroš vyrovnal utkání se Lvovem

Turecký Galatasaray těsně před koncem utkání o postup do základní skupiny Evropské ligy remizuje doma s týmem Karpaty Lvov 2:2. Oba góly domácích doposud vstřelil navrátilec Milan Baroš.

07.08.201020:28

Baroš prodloužil smlouvu

Milan Baroš se v Galatasarayi dohodl na nové smlouvě. Český útočník bude v tureckém klubu působit až do roku 2013.

01.05.201021:04

Barošova střelecká potence pokračuje

Milan Baroš byl ústřední postavou Galatasaraye v ligovém utkání v Buyuksehiru. Díky jeho brance ve 23. minutě se Galatasaray raduje z výhry 1:0.

17.04.201020:19

Baroš se opět trefil

Milan Baroš pokračuje ve střeleckém představení. Po hattricku, kterým se v základní sestavě Galatasaraye uvedl minulý víkend, se mezi střelce zapsal také dnes. Na vítězství 2:1 na hřišti Manisasporu se podílel jednou brankou.

11.04.201019:59

Baroš se blýskl hattrickem

Milan Baroš výrazně pomohl Galatasarayi v zápase s Diyarbakirsporem. Na vítězství 4:1 se podílel hned třemi brankami.

11.04.201018:24

Baroš otevřel skóre

Milan Baroš se zapsal mezi střelce v turecké nejvyšší soutěži, útočník Galatasaraye v 18. minutě otevřel skóre zápasu s Diyarbakirsporem.

14.03.201020:06

Uzdravený Baroš skóroval

Milan Baroš překonal problémy se zlomenou kostí v nártu a po téměř pěti měsících nastoupil za Galatasaray. Dnes odehrál třináct minut ligového utkání proti Ankaragücü a v závěru zápasu pečetil výhru 3:0.

09.03.201008:33

Baroš do Marseille?

Podle zpráv z Francie a Turecka chce Marseille získat z Galatasaraye Milana Baroše, český útočník by údajně měl nahradit Fernanda Morientese, který se v Olympique neprosadil. Baroš se nyní zotavuje ze zlomeniny zánártních kůstek, loni byl nejlepším střelcem turecké ligy.

18.10.200921:19

Milan Baroš vstřelil svůj pátý gól v sezoně turecké ligy a zařídil Galatasarayi výhru 4:3 v duelu s Trabzonsporem. Galatasaray tak využil překvapivé porážky Fenerbahce na hřišti Gaziantepsporu a snížil jeho náskok v čele tabulky na dva body.

06.10.200920:32

Baroše poraněný palec nezastaví

Milan Baroš dorazil na sraz české reprezentace s vykloubeným palcem. "Není to nijak vážné. Vždyť jde o úraz na ruce, a tu k fotbalu tolik nepotřebuju," prohlásil s úsměvem útočník Galatasaraye. Jeho start v kvalifikaci ohrožen není.

13.09.200908:08

Dva góly Baroše

Milan Baroš přispěl dvěma góly v výhře Galatasaraye 3:0 v prestižním derby s Besiktasem. Český útočník vede se čtyřmi brankami tabulku střelců, kterou loni ovládl.

09.09.200919:50

Baroš se zařadil mezi elitu

Milan Baroš se svým dnešním střeleckým představením zařadil mezi elitu. Je sedmým českým či československým fotbalistou, který dal čtyři góly v jednom utkání. Před ním se to podařilo také Janu Kollerovi, Jiřímu Feureislovi, Josefu Bicanovi, Františku Klozovi, Josefu Silnému a Janu Vaníkovi.

02.09.200911:59

Baroš se stal otcem

Milan Baroš se stal otcem. Manželka Tereza mu v noci na dnešek v istanbulské nemocnici porodila syna.

23.08.200922:14

Baroš se dvakrát trefil

Útočník Galatasaraye Istanbul Milan Baroš vstřelil první dva góly v novém ročníku turecké ligy a pomohl k vítězství svého týmu nad Kayserisporem 4:1.

20.08.200922:47

Baroš proměnil penaltu

Milan Baroš jedním gólem přispěl k výhře Galatasaraye 5:0 nad Levadií, český reprezentant v 56. minutě proměnil penaltu a zvyšoval na 3:0.

10.08.200908:32

Baroš přihrával, Zápotočný skóroval

Fotbalisté Galatasaraye Istanbul se v úvodu nového ročníku turecké ligy radovali z výhry 3:2 na stadionu Gaziantepsporu. Milan Baroš se ve vítězném týmu mezi střelce nezapsal, nejlepší kanonýr minulé sezony si to vynahradil alespoň asistencí na úvodní gól zápasu. Mezi střelce se naopak zapsal obránce Tomáš Zápotočný, který skóroval hned ve svém první utkání v dresu Bursasporu, kam zamířil na hostování z Besiktase. V 55. minutě vyrovnal, čímž pomohl novým spoluhráčům otočit zápas s Kasimpasou a vyhrát 2:1.

01.08.200915:52

Baroš se prý v Turecku oženil

Milan Baroš se v Turecku oženil se svou dlouholetou přítelkyní Terezou Frankovou. Informuje o tom zpravodajský portál tn.cz. Podle něj sedmadvacetiletý kanonýr Galatasaraye Istanbul se svou třiadvacetiletou novomanželkou čeká dítě.

28.07.200908:53

Nedvěd favoritem na Zlatý míč

Dnes budou vyhlášeny výsledky ankety Zlatý míč České republiky, které v uplynulých čtyřech letech vévodil brankář Petr Čech z Chelsea. Z trůnu ho může sesadit Pavel Nedvěd, který porazil Čecha v podzimní části ankety. Šestatřicetiletý záložník, jenž skončil své úspěšné angažmá v Juventusu Turín, má šanci navázat na pět triumfů v anketě z let 1998, 2000, 2001, 2003 a 2004. V podzimním hlasování získal Nedvěd 728 bodů a Čech za ním zaostal o pouhých osm bodů. Třetí byl v prosinci Milan Baroš z Galatasaraye Istanbul už se ztrátou propastných 300 bodů.

09.05.200920:43

Dvacátá trefa pro Baroše

Milan Baroš zaznamenal svou dvacátou letošní ligovou branku, český útočník ve 13. minutě proměnil penaltu a zařídil tak hubenou výhru Galatasaraye nad Ankaragücü 1:0.