Česko "21"84701000300
Česko "OH"32470000000
Reprezentační kariéra hráče

Barošovy zdravotní potíže nejsou vážné, mohl by hrát v Olomouci

Vyšetření potvrdilo, že zdravotní potíže Milana Baroše nejsou vážné. Kapitán Ostravy sice musel v pondělním ligovém utkání s Bohemians 1905 už v první půli střídat, ale nejde o větší problém. Dokonce by mohl nastoupit už v pondělní dohrávce v Olomouci.
16.08. | Aktuality | 65 komentářů

Baroš druhým ligovým hattrickem za Baník sestřelil Příbram

Šestatřicetiletý ostravský fotbalista Milan Baroš dokazuje, že stále nepatří do starého železa. Kapitán Baníku byl jediným střelcem dnešního ligového zápasu s Příbramí, který domácí díky jeho třem gólům vyhráli 3:0.
04.08. | Aktuality | 56 komentářů

Baroš bude v Baníku pokračovat, podepsal novou roční smlouvu

Útočník Milan Baroš bude pokračovat v kariéře. Šestatřicetiletý kapitán Ostravy podepsal s klubem novou roční smlouvu. Baník o dohodě s druhým nejlepším střelcem v historii české reprezentace informoval na klubovém webu.
Branka: 89. Baroš.
Sestava Ostravy: Budinský (46. Lapeš) - Pazdera (46. Breda), Šindelář, Procházka, Fleišman - Fillo (46. Bolf), Mešaninov (46. Hrubý), Jirásek, Stáňa (46. Kaloč) - Baroš, J. Šašinka (46. Diop). Trenér: Páník. (ČTK)
04.10. Baroš dostal pět zápasů
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala ostravského útočníka Milana Baroše za jeho faul na Tomáše Součka v zápase se Slavií a následné výpady proti rozhodčím trestem na pět zápasů. Baroš tak nenastoupí proti Mladé Boleslavi, Karviné, Teplicím a Plzni v lize a také ve 4. kole MOL Cupu.
30.09. Baroš byl vyloučen na základě videa
Už o třetí červené kartě v tomto kole FORTUNA:LIGY rozhodlo video. Po sparťanovi Nicolae Stanciovi a olomouckém Šimonu Faltovi byl také v zápase se Slavií vyloučen ostravský Milan Baroš. Konkrétně se přezkoumával jeho úder loktem do hlavy Tomáše Součka.
14.05. Baroš trénuje individuálně
Ostravský kapitán Milan Baroš se zatím připravuje mimo tým a jeho start v klíčovém sobotním utkání o záchranu v první lize proti Karviné je nejistý. Ikona Baníku musela kvůli zranění třísel odstoupit z posledního ligového utkání s Libercem, které skončilo nerozhodně 1:1. (ČTK)
12.05. V Ostravě se strachují o Baroše
Baník Ostrava bojuje o záchranu v nejvyšší soutěži a ve zbytku sezony by mu mohl chybět Milan Baroš. Zkušený útočník nedohrál dnešní utkání s Libercem, v průběhu první půle se zranil a čeká ho podrobné vyšetření.
04.12.2017 Barošovy výroky bude řešit disciplinárka
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace se bude zabývat výroky ostravského útočníka Milana Baroše po pátečním prvoligovém utkání na hřišti Slavie, kde Baník prohrál 1:2. Baroš se po utkání zlobil na sudího Jana Jílka, že po zákroku na něj neodpískal pokutový kop, a podle novinářů při odchodu ze hřiště vulgárně nadával. "Kde je ten zk****syn? Doufám, že o tom budete psát zase aspoň čtyři dny," citoval Baroše deník Sport. Disciplinární komise tak dnes odhlasovala, že s kapitánem Baníku a bývalým reprezentantem zahájí řízení. Případ posoudí na čtvrtečním pravidelném zasedání. "Komise zahájila disciplinární řízení s panem Milanem Barošem pro možný disciplinární přečin Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám, poté co použil hrubé vulgární výrazy na adresu rozhodčího," stojí v prohlášení komise. (ČTK)
03.12.2017 Baroš vynechá první jarní zápas
Fotbalistům Ostravy bude v úvodním jarním kole první ligy chybět útočník Milan Baroš, který si na závěr podzimu připsal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká automaticky jednozápasový trest i libereckého Matěje Pulkraba. (ČTK)
28.08.2017 Baroš se zranil, nejde ale o nic vážného
Zranění kapitána ostravských fotbalistů Milana Baroše po nedělním utkání v Plzni je pouze lehčího charakteru. Pětatřicetiletý útočník Baníku si natáhl přitahovač a po několika dnech klidu by se znovu mohl zapojit do přípravy s mužstvem. Baroš si v průběhu nedělního zápasu sám řekl o střídání a z trávníku stadionu ve Štruncových sadech odkulhal v 54. minutě. Nejedná se však o vážnější zdravotní problém. (ČTK)
12.06.2017 Vratí se Baroš opět do Baníku?
Baník Ostrava dnes potvrdil jméno nového trenéra Radima Kučery a brzy může přijít s další velkou zprávou. Podle redaktora Moravskoslezského deníku Aleše Uhera se už ve středu rozhodne o možném třetím návratu útočníka Milana Baroše do klubu, který ho pro velký fotbal vychoval. Jednání se zdají být na dobré cestě. (twitter.com/AldaUher)
19.11.2016 Liberec přišel o zraněného Baroše
Jenom několik minut dnes pobyl na trávníku Milan Baroš, útočník Liberce se v úvodu severočeského derby s Jabloncem zranil a musel střídat.