Česko "21"84701000300
Česko "OH"32470000000
Reprezentační kariéra hráče

Zatím moje nejhorší sezona, hlesl po další prohře Baroš

Před výkopem dnešního utkání v Liberci se ostravský fotbalista Milan Baroš dočkal vřelého přivítání od domácího klubu, kde v minulé sezoně působil, po zápase měl ale pramálo důvodů k radosti. Slezané na hřišti Slovanu podlehli 1:2, klesli o skóre na poslední místo ligové tabulky a jejich šestatřicetiletý kapitán přiznal, že zatím prožívá nejhorší sezonu v životě.
VČERA | Aktuality | 25 komentářů

Baroš: Sparta je průměrný mančaft v české lize, měli jsme bodovat

Přestože útočník Milan Baroš vstřelil v utkání 12. ligového kola na Spartě jeden gól, vyšli nakonec ostravští hráči naprázdno a nenavázali na středeční vyřazení rivala v osmifinále poháru. Slezané dnes v Praze podlehli 2:3 brankou deset minut před koncem v oslabení a jejich kapitán byl z porážky hodně zklamaný. Letenské totiž nyní považuje za průměrný tým české nejvyšší soutěže, s nímž měl Baník bodovat.
29.10. | Aktuality | 658 komentářů

Baroš: Facka v generálce s Třincem nám hodně pomohla

Milan Baroš splnil v premiéře ligy v Brně roli rozdílového hráče. Pětatřicetiletého útočníka Ostravy poslal trenér Radim Kučera do hry až v 58. minutě a po jeho příchodu na trávník se dařilo Baníku déle udržet míč v útočné fázi. Právě Baroš za stavu 1:1 gólem po čtvrthodině pobytu na trávníku zlomil výsledek a odpor Brna, které mělo do té doby územní převahu.
29.07. | Aktuality | 155 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
28.08. Baroš se zranil, nejde ale o nic vážného
Zranění kapitána ostravských fotbalistů Milana Baroše po nedělním utkání v Plzni je pouze lehčího charakteru. Pětatřicetiletý útočník Baníku si natáhl přitahovač a po několika dnech klidu by se znovu mohl zapojit do přípravy s mužstvem. Baroš si v průběhu nedělního zápasu sám řekl o střídání a z trávníku stadionu ve Štruncových sadech odkulhal v 54. minutě. Nejedná se však o vážnější zdravotní problém. (ČTK)
12.06. Vratí se Baroš opět do Baníku?
Baník Ostrava dnes potvrdil jméno nového trenéra Radima Kučery a brzy může přijít s další velkou zprávou. Podle redaktora Moravskoslezského deníku Aleše Uhera se už ve středu rozhodne o možném třetím návratu útočníka Milana Baroše do klubu, který ho pro velký fotbal vychoval. Jednání se zdají být na dobré cestě. (twitter.com/AldaUher)
19.11.2016 Liberec přišel o zraněného Baroše
Jenom několik minut dnes pobyl na trávníku Milan Baroš, útočník Liberce se v úvodu severočeského derby s Jabloncem zranil a musel střídat.
20.10.2016 Liberec se musí obejít bez Baroše
Liberci bude minimálně v dnešním zápase s Fiorentinou chybět Milan Baroš, útočník severočeského klubu si během tréninku poranil stehenní sval a pro duel Evropské ligy není ani na lavičce.
13.07.2016 Baroš je definitivně hráčem Liberce
Bývalý reprezentant Milan Baroš odešel z Mladé Boleslavi do Liberce, kde dnes úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a podepsal smlouvu. Slovan o tom informoval na svém twitteru a facebooku. (ČTK)
12.07.2016 Baroš má prý namířeno do Liberce
Bývalý fotbalový reprezentant Milan Baroš skončil podle informací serveru iDNES.cz v Mladé Boleslavi a míří do Liberce. Ani jeden z klubů to však zatím nepotvrdil. (ČTK)
14.02.2016 Baroš: Měl jsem slzy na krajíčku
Mladá Boleslav podle očekávání porazila ostravský Baník, dvěma góly se pak na vítězství podílel Milan Baroš, který je odchovancem slezského mužstva jež nyní míří do druhé ligy. "Pocity jsou zvláštní, na konci jsem měl slzy v očích. Není to nic příjemného. Mrzí mě, že jsem odtamtud musel odejít. Prostě je to klub, kde jsem vyrostl a který mi strašně dal. To je ten důvod," řekl Baroš. (ČTK)
22.11.2015 Baroš si při rozcvičce poranil lýtko
Včerejší zápas české ligy mezi Plzní a Mladou Boleslaví se netýkal Milana Baroše. Pro útočníka hostí vše skončilo již během rozcvičení, kdy si poranil lýtko a čeká ho podrobné vyšetření. (ČTK)
16.06.2015 Baroš prý jedná s Mladou Boleslaví
Milan Baroš by volným hráčem nemusel být nikterak dlouho. Podle svých slov už se do ciziny nechystá a nejblíže úlovku hlasitého střelce má čtvrtý tým Synot ligy, což potvrdil i šéf Boleslavi Josef Dufek. (ČTK)
16.04.2015 Disciplinárka bude řešit Barošovy výroky
Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR se bude zabývat výroky ostravského útočníka Milana Baroše na twitteru po utkání 22. ligového kola s Plzní. Komise bývalého reprezentanta pozvala na dnešní jednání na Strahově, kde by měl třiatřicetiletý hráč své postoje vysvětlit. Zasedání začne ve 14:00, zatím ale není úplně jisté, zda Baroš do Prahy dorazí, protože ho trápí zranění z posledního ligového zápasu na hřišti Bohemians 1905. (ČTK)