Milan Baroš Expres zprávy

22.11.201510:05

Baroš si při rozcvičce poranil lýtko

Včerejší zápas české ligy mezi Plzní a Mladou Boleslaví se netýkal Milana Baroše. Pro útočníka hostí vše skončilo již během rozcvičení, kdy si poranil lýtko a čeká ho podrobné vyšetření.

ČTK
16.06.201513:26

Baroš prý jedná s Mladou Boleslaví

Milan Baroš by volným hráčem nemusel být nikterak dlouho. Podle svých slov už se do ciziny nechystá a nejblíže úlovku hlasitého střelce má čtvrtý tým Synot ligy, což potvrdil i šéf Boleslavi Josef Dufek.

ČTK
16.04.201508:56

Disciplinárka bude řešit Barošovy výroky

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR se bude zabývat výroky ostravského útočníka Milana Baroše na twitteru po utkání 22. ligového kola s Plzní. Komise bývalého reprezentanta pozvala na dnešní jednání na Strahově, kde by měl třiatřicetiletý hráč své postoje vysvětlit. Zasedání začne ve 14:00, zatím ale není úplně jisté, zda Baroš do Prahy dorazí, protože ho trápí zranění z posledního ligového zápasu na hřišti Bohemians 1905.

ČTK
10.04.201520:27

Baroš má zraněný stehenní sval

Jen několik minut dnes strávil na trávníku Milan Baroš, útočník Baníku Ostrava si v úvodu zápasu na půdě Bohemians 1905 poranil stehenní sval.

09.04.201516:38

Disciplinárka zahájila řízení s Barošem

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zahájila řízení s ostravským hráčem Milanem Barošem kvůli jeho reakcím na sociální síti po zápase 22. ligového kola s Plzní. Bývalý reprezentační útočník je pozvaný na příští zasedání komise za týden, kde bude své výroky vysvětlovat. Třiatřicetiletý Baroš po utkání s Plzní (0:2), v němž sudí chybovali na obou stranách, ostře kritizoval údajně špatné poměry v českém fotbale a v komisi rozhodčích. Po zápase dal na svůj twitter fotky nástupu na hřiště v doprovodu dětí s dovětkem: "Tohle je víc než korupce." Následoval další tweet: "Moc teď nepíšu! Ale prosím, vychovávejte své děti k tomu, aby byl sport sportem a ne tou žumpou, co tady ve fotbale teď máme!!!!" Vše pak uzavřel výzvou: "Pojďme cinkat klíčema za Dášu (předsedkyni komise rozhodčích Dagmar Damkovou) a za (místopředsedu FAČR Romana) Berbra, můžem to změnit, JÁ TOMU VĚŘÍM," napsal.

ČTK
17.10.201422:47

Baroš si návrat do hry užil

Milan Baroš odehrál z dnešního utkání Baníku s Jihlavou poslední čtvrthodinu a nastoupil tak k prvnímu soutěžnímu utkání po 10 měsících. "Užil jsem si to. Škoda, že to není vítězný návrat. Jihlava si přijela pro bod a zaslouženě si ho odváží. Měla i nějaké šance, my jsme si je vytvořili až ve druhé půli, takže zasloužená remíza," řekl Baroš po utkání.

ČTK
10.11.201317:08

Baroš protestoval a byl vyloučen

Necelou půlhodinu odehrál český útočník Milan Baroš za Antalyaspor v utkání turecké ligy na hřišti Konyasporu, v němž byl za stavu 2:0 pro soupeře deset minut před koncem vyloučen. Bývalý reprezentant se na hřiště dostal v 51. minutě, kdy nahradil Španěla Nacha Insu, ale s dvoubrankovým mankem nepohnul. V závěru dostal červenou kartu za protesty k rozhodčímu, který mu odpískal hru rukou. Pro Baroše to byla první červená karta od jeho letního návratu do Turecka.

26.10.201318:35

Baroš se podílel na remíze Antalyasporu

Fotbalisté Antalyasporu s útočníkem Milanem Barošem remizovali v devátém kole turecké ligy s Karabüksporem 1:1 a v tabulce jsou devátí. Bývalý český reprezentant se podílel na vyrovnání, když donutil soupeře k vlastnímu gólu. Antalyaspor prohrával od 58. minuty, kdy se trefil Lomana Lua Lua. Baroš přišel na hřiště v 66. minutě a po deseti minutách svedl souboj s obráncem Ugurem Ucarem, po kterém skončil míč v brance. Turecká média původně připsala branku českému hráči, opakovaný záznam ale odhalil, že míč poslal stehnem do vlastní sítě soupeř.

06.10.201318:32

Baroš pomohl k výhře Antalyasporu

Milan Baroš rozhodl druhou brankou v dresu tureckého Antalyasporu o vítězství na hřišti Rizesporu 2:1 a zajistil tak svému týmu druhou výhru v ligové sezoně.

13.09.201321:48

Baroš při návratu do Istanbulu neskóroval

Český útočník Milan Baroš se po sedmi měsících vrátil na stadion Galatasaraye, v dresu Antalyasporu však do sítě svého bývalého klubu neskóroval. Jeho tým navíc v závěru přišel o vedení nad obhájcem titulu a po remíze 1:1 stále čeká na výhru.

31.08.201321:46

Baroš se premiérově trefil

Milan Baroš dal ve svém třetím startu za Antalyaspor svůj první gól, jeho nový klub hraje v poločase s Bursasporem 1:1.

16.08.201322:38

Baroš debutoval v dresu Antalyasporu

Milan Baroš si na své konto připsal první soutěžní start v dresu Antalyasporu. Český útočník naskočil do dnešního souboje s Ercixessporem v 54. minutě jako střídající hráč, branku ovšem stejně jako nikdo jiný nedal a zápas skončil bezbrankovou remízou.

18.04.201314:45

Baroš Spartu spíše neohrozí

Start ostravského fotbalisty Milana Baroše proti Spartě je stále nejistý. Jednatřicetiletý útočník Baníku, který se zotavuje po zranění lýtka na pravé noze, se chce definitivně rozhodnout až po pátečním tréninku. Jeho účast v sobotním ligovém utkání se však jeví spíše méně pravděpodobně.

09.04.201317:20

Baroš potřebuje tři dny klidu

Zevrubné vyšetření magnetickou rezonancí potvrdilo, že ostravský fotbalista Milan Baroš utrpěl v sobotním utkání s Libercem jen lehčí zranění. Jednatřicetiletý útočník Baníku má pouze natažené lýtko a nebude mimo hru více než pár dnů.

06.04.201320:19

Baroš má poraněné lýtko

Milan Baroš nedohrál dnešní ligové utkání proti Liberci kvůli poraněnému lýtku. Přesnou diagnózu určí až pondělní vyšetření magnetickou rezonancí. Jednatřicetiletý útočník odstoupil ze zápasu v 18. minutě, to už ale po hřišti několik minut jen kulhal. Zranil se zřejmě v jednom z osobních soubojů. "Jedná se o poranění lýtkového svalu. V pondělí půjde na magnetickou rezonanci a pak se uvidí, jak bude vypadat léčba a jak dlouho bude chybět," řekla tisková mluvčí Baníku Eva Šimčíková.

16.02.201309:33

Baroš do Interu nemůže

Inter Milán podle italských médií uvažuje o Milanu Barošovi jako o možné náhradě za zraněného Diega Milita, Barošův příchod ale nepřipadá v úvahu. Český útočník totiž rozvázal smlouvu v Galatasarayi až po 31. lednu, jedinou možností by tak byla výjimka od FIFA. "Nejde to, to by si potom každý mohl přestupovat, kdy by chtěl," uvedl Barošův agent Pavel Paska.

11.06.201221:02

Baroš: Musíme se poučit

Český fotbalista Milan Baroš odmítá po prohře v úvodním duelu Eura s Ruskem 1:4 paniku a zůstává optimistou. Národní tým podle něj dostal od sborné lekci, ze které se musí poučit a hrát týmověji. Útočník Galatasaraye Istanbul věří, že český celek zvládne úterní souboj s Řeckem mnohem lépe a udrží se ve hře o postup ze skupiny. "V sobotu jsme si zanalyzovali zápas s Ruskem a od večera jsme se začali koncentrovat na zápas proti Řecku. Pro nás je jednoznačně dobře, že další zápas je už v úterý. Můžeme rychle napravit naše chyby z pátku. Musíme se poučit z lekce a hrát více jako tým. Musíme čekat na pravou šanci a ne hrát zbytečně nahoru dolů," řekl v rozhovoru pro uefa.com Baroš, který během šampionátu s jinými médii zatím nekomunikoval.

09.02.201218:04

Baroš si nezahraje tři zápasy

Disciplinární komise tureckého fotbalového svazu potrestala útočníka Milana Baroše z Galatasaraye Istanbul zastavením činnosti na tři utkání za vyloučení v ligovém duelu proti Antalyasporu. Informoval o tom web ajansspor.com.

02.02.201208:14

Baroš viděl červenou kartu

Nevydařený návrat po svalovém zranění má za sebou Milan Baroš. Ve včerejším utkání s Antalyasporem tak vehementně protestoval u rozhodčího, že měl nařídit penaltu, že mu sudí ukázal v 72. minutě rovnou červenou kartu. Galatasaray remizoval 1:1 a má v čele tabulky tříbodový náskok na Fenerbahce, které má ale zápas k dobru.

14.01.201218:28

Baroš opět skóroval

Milan Baroš se trefil ve třetím ligovém utkání v řadě. Útočník Galatasaraye dnes ve druhé minutě otevřel skóre duelu s Karabuksporem.