30.10.202316:39

Konec podzimu pro Krejčího?

Ladislav Krejčí starší možná ve zbytku podzimní části nepomůže Hradci Králové. Bývalý český reprezentant si z víkendového zápasu s Teplicemi (1:0) odnesl tříštivou zlomeninu lícní kosti a zatím není jasné, zda se nebude muset podrobit operaci.

isport.cz
28.10.202316:44

Hradec Králové nuceně střídal Krejčího

Ladislav Krejčí z Hradce Králové nebude v dobrém vzpomínat na dnešní zápas s Teplicemi. Bývalý český reprezentant musel odstoupit již po půlhodině hry s krvavým šrámem na obličeji.

idnes.cz/fotbal
22.09.202311:35

Krejčí v nominaci na hráče týdne

Sparta ve čtvrtek uspěla v utkání Evropské ligy proti kyperskému Arisu Limassol, pořádně vidět byl přitom záložník Ladislav Krejčí, autor dvou branek. Jeho výkonu si přitom zástupci UEFA všimli natolik, že ho zařadili do nominace na hráče prvního hracího týdne. Ocenění mimochodem mohou získat také Amine Adli z Leverkusenu, Adrien Truffert z Rennes a Carlos Forbs z Ajaxu. O vítězi této ankety rozhodnou hlasy fanoušků.

twitter.com/EuropaLeague
19.06.202312:07

Hradec Králové dotahuje Krejčího

Ladislav Krejčí starší se po odchodu ze Sparty, kde mu na konci měsíce vyprší smlouva, přesune do Hradce Králové. Bývalý český reprezentant s "Votroky" zahájil přípravu na novou sezonu. Spolu se zkušeným křídelníkem dorazí z letenského klubu 23letý univerzál Daniel Horák, jenž v Hradci prošel mládeží.

isport.cz
18.05.202314:48

Sparta chce prodloužit Pavelku i Čelůstku

David Pavelka a Ondřej Čelůstka mají se Spartou Praha smlouvy jenom do konce sezony, podle posledních zpráv se však jejich odchod nechystá. Letenský klub má zájem oba jmenované udržet, což neplatí pro Ladislava Krejčího staršího.

infotbal.cz
03.07.202218:28

Sparta nepočítá se čtyřmi hráči

Florin Niţă, Matěj Hanousek, Filip Havelka a Ladislav Krejčí starší neodcestovali se Spartou na herní soustředění do Rakouska. Letenský klub se zmíněnou čtveřicí nepočítá a umožní jim hledat si nové angažmá.

isport.cz
29.06.202213:17

Spartu má opustit Krejčí starší

Ladislav Krejčí starší je podle informací serveru "isport.cz" na odchodu ze Sparty Praha. Stejný osud by údajně mohl potkat i Lukáše Juliše.

isport.cz
06.04.202017:05

Auta českých fotbalistů rozvážejí potraviny

Nevšední vozidla začala tento týden dopravovat stravu pro personál pražských nemocnic v Motole a Střešovicích. Klíčová zdravotnická zařízení v boji s pandemií nového koronaviru budou každý den zásobovat 150 jídly auta českých reprezentantů Pavla Kadeřábka, Davida Pavelky, Ladislava Krejčího a bývalého brankáře Petra Čecha. Fotbalisté původně uzavřeli s automobilkou Volkswagen spolupráci hlavně s výhledem na letní mistrovství Evropy. Šampionát byl ale kvůli pandemii o rok odložen, a tak vozy s polepem jmen jednotlivých hráčů začaly sloužit charitativním účelům.

ČTK
05.12.201919:46

Krejčího start je nejistý

Start českého fotbalisty Ladislava Krejčího z italské Bologni v nedělním utkání proti AC Milán je ohrožen. Trápí ho totiž bolavé koleno.

football-italia.net
06.10.201916:21

Krejčí se trefil za Bolognu

Záložník Ladislav Krejčí střelecky prosadil v dresu italské Bologni. V 21. minutě duelu s Laziem otevřel skóre utkání a odstartoval přestřelku. Po půli byl stav nerozhodný 2:2.

20.04.201919:12

Krejčí asistoval u vítězství Boloni

Záložník Ladislav Krejčí nastoupil po delší době v základní sestavě Boloni a hned na sebe výrazněji upozornil. Při vítězství 3:0 nad Sampdorií Janov si připsal asistenci u třetí branky Orsoliniho.

11.11.201816:36

Bologna vyrovnala za pomoci Krejčího

Ladislav Krejčí znovu nastoupil v základní sestavě Bologny na hřišti Chieva, přičemž po změně stran svému týmu asistencí pomohl k vyrovnávací brance na 2:2. Pro sparťanského odchovance se jednalo o premiérový letošní "kanadský bod" za Rossoblu.

13.06.201816:31

Inzaghi je novým koučem Bologni

Novým trenérem fotbalistů italské Bologni je někdejší vynikající útočník Filippo Inzaghi. Ten dosud vedl ve druhé lize Benátky. Smlouvu podepsal Inzaghi, který na lavici vystřídá jiného bývalého reprezentanta squadry azzurry Roberta Donadoniho, na dva roky. V Bologni bude trénovat i českého záložníka Ladislava Krejčího.

19.03.201717:04

Bologna otočila utkání proti Chievu a vyhrála 4:1, k čemuž dopomohl i Ladislav Krejčí. Český křídelník v 61. minutě nahrával na vyrovnávací branku Verdiho.

29.01.201719:01

Jankto a Krejčí úspěšně asistovali

V italské lize byli dnes hodně vidět ofenzivní čeští fotbalisté. Patrik Schick se gólem podílel na výhře Sampdorie 3:2 nad AS Řím, Jakub Jankto gólovou asistencí přispěl k triumfu Udinese nad AC Milán a vidět byl i Ladislav Krejčí, jeho přihrávka pomohla k remíze Boloni na půdě Cagliari.

22.01.201716:10

Krejčí přihrával na gól

Bologna se krátce před přestávkou zápasu s Turínem FC ujala vedení a svůj podíl na tom má také český legionář Ladislav Krejčí, který asistoval u branky Džemailiho.

15.01.201708:14

Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni

Ladislav Krejčí přispěl asistencí k výhře Boloni v 20. kole italské ligy 1:0 na hřišti Crotone. Domácí prohráli poslední tři zápasy, nevstřelili v nich ani branku a propadli se na poslední místo. Jediný gól dal po přihrávce bývalého hráče pražské Sparty švýcarský záložník Blerim Džemaili.

ČTK
18.12.201616:19

Krejčí proměnil penaltu

Ladislav Krejčí dal první branku v italské nejvyšší soutěži, český záložník v 56. minutě proměnil penaltu a Bologna díky tomu vede v Pescaře už 3:0.